Profile cover photo
Profile photo
Řecko-Web.cz
7 followers -
Rady a tipy na dovolenou v Řecku
Rady a tipy na dovolenou v Řecku

7 followers
About
Řecko-Web.cz's posts

Post has attachment
4-hvězdičkový hotel Mediterranee leží nedaleko od veřejné, mírně se svažující písečno - oblázkové pláže na řeckém ostrově Kefalonia.

Je postaven na klidném místě, s krásným výhledem na Jónské moře. Je ideálním výchozím bodem pro objevování ostrova.

Centrum městečka Lassi s mnoha obchody, restauracemi a bary je vzdálené jen asi 500 metrů. Hlavní města ostrova Argostoli je cca 2 km daleko, letiště 7 km.

Post has attachment
Taverny na ostrově Kefalonia ocení romantici i milovníci nočního života. Krásný západ slunce můžete pozorovat v malé restauraci v některém z mnoha zálivů - třeba Avinthos nebo Patani. Vydatná řecká strava vám ale samozřejmě zachutná i bez výhledu na moře.

Ve městech i vesničkách najdete řadu útulných restaurací a jednoduchých taveren. Pokud se chcete bavit i v noci, všude rozhodně neuspějete, ale vyplatí se i delší cesty za zábavou - například do letoviska Argostoli. Místní diskotéky lákají na rozmanitou hudbu a neuvěřitelně širokou nabídku lahodných drinků.

Post has attachment
Ostrov Kefalonia je s přibližně 40 tisíci obyvateli a rozlohou cca 780 km² největším z Jónských ostrovů v Řecku, je dokonce větší než západněji položený a také známější ostrov Korfu.

Z jádra ostrova vybíhají tři poloostrovy. Severní poloostrov Erissos vede souběžně se sousedním ostrovem Ithaka a byl kdysi velmi hustě osídlen. Tato část je ohraničena na severovýchodě městečkem Fiskardo a na jihovýchodě Agios Efimií.

Post has attachment
Přibližně 50 km od hlavního města Řecka Atény se nachází jeden z nejhezčích řeckých ostrovů, a sice Egina. Leží v Sarónském zálivu v Egejském moři a patří k Sarónskému souostroví. Má rozlohu cca 80 km2. Ostrov nabízí jak zábavu, tak i mnoho míst k odpočinku a relaxaci.

Post has attachment
Region Epiros se nachází na severovýchodě Řecka a ve srovnání s ostatními oblastmi země je překvapivě bohatý na vodní toky. Na západě hraničí s Jónským mořem, na severu s Albánií, na severovýchodě s Makedonií, na východě s Thesalií a na jihu s Etoloakarnanií.

Post has attachment

Post has attachment
Vyšlo druhé pokračování seriálu, který představuje ostrov Karpathos jako oblíbenou turistickou destinaci.

Post has attachment
Karpathos patří mezi vyhledávaná místa pro dovolenou. Právě vyšel první díl seriálu věnovaný tomuto ostrovu.

Post has attachment
Vyšla druhá část seriálu o Makedonii.

Post has attachment
Makedonie je největším regionem celého Řecka. Vyšla první část seriálu právě o tomto regionu.
Wait while more posts are being loaded