Profile

Cover photo
Hamid Omidi
Works at ATP
Lived in تهران
782 followers|168,400 views
AboutPostsPhotosVideos+1's

Stream

Hamid Omidi

Shared publicly  - 
 
 
Humanity
‪#‎Syria‬ ‪#‎Burma‬ ‪#‎Palestine‬ ‪#‎Gaza‬ ‪#‎Yemen‬
View original post
1
Add a comment...

Hamid Omidi

Shared publicly  - 
 
كمپين حمايت از كارلوس كي روش براي تمديد قرارداد...به اين كمپين بپيونديد
بسیج عمومی برای کنارگذاشتن مرد «پرتغالی»!!!!!!
چه‌کسی «کی‌ روش» را نمی‌خواهد؟!!!!!!
روزنامه شرق: «من هیچ‌ گاه در بحث انتخاب سرمربی، مربی و سایر اعضای کادرفنی تیم دخالت نمی‌کنم چراکه این یک‌ بحث تخصصی است؛ البته اگر فدراسیون‌ها مشورتی بخواهند به آنها می‌دهم.»
همه آنهایی که در نشست خبری وزیر ورزش شرکت کرده بودند به‌خوبی این جمله را شنیدند؛ جمله‌ای که اگرچه در ابتدا خوش‌آب‌ورنگ به‌نظر می‌رسید ولی در ادامه، چند بند به همراه چند اماواگر داشت که تا حدودی ناقض جمله مذکور بود؛ محمود گودرزی، وزیری که با کشتی عجین شده است بدش نمی‌آمد که بحث به فدراسیون فوتبال و از همه مهم‌تر به قرارداد کارلوس «کی‌روش» برسد تا به چیزی که از مدت‌ها قبل در انتظارش بود برسد و اینکه اگر بتواند در ثانیه‌های آخر مانع از کار این مربی پرتغالی در تیم‌ملی شود، لحظه‌ای درنگ نکند.
وزیر ورزش ابتدا توضیح داد که اگر فدراسیونی از او «مشاوره» بخواهد، مشورت می‌کند ولی در ادامه صحبت‌هایش نه‌تنها مشاوره را علنی کرد بلکه خط و نظر رسمی وزارت ورزش درباره سرمربی تیم‌ملی فوتبال را هم مشخص کرد: «اینکه شاکر باشیم که چقدر خوب باختیم، اتفاق خوبی نیست و دور از دیدگاه فنی، کارشناسی و ملی است. نتایج تیم‌ملی ما با دوره‌های گذشته که در جام‌جهانی حضور داشته فرقی نکرده بنابراین دیگر باخت شرافتمندانه معنایی ندارد. با این روند مشخص است که ما اگر در دوره آینده با هر مشقتی به جام‌جهانی برویم، باز هم دوشکست و یک‌مساوی کسب می‌کنیم که تا ابد این روند ادامه خواهد داشت و این غلط است. ما باید روی یک‌فرآیند منطقی و مطابق با منافع ملی به نتیجه برسیم. اگر مربی فعلی، بهترین گزینه است باید ادامه دهیم و پولش را بدهیم و او را راضی نگه داریم اما اینگونه نیست. باید گزینه داخلی یا خارجی مناسب را انتخاب کنیم.»
«کی‌روش بهترین گزینه نیست»؛ همین جمله کافی بود تا خط فکری وزیر ورزش که قصد دخالت در امور فدراسیون‌ها و انتخاب مربی را نداشت جریان امور در فوتبال را به‌هم بزند؛ درواقع بازی شطرنجی که محمود گودرزی آن هم درست یک‌روز پیش از انعقاد قرارداد کارلوس «کی‌روش» با فدراسیون فوتبال در ذهن چیده بود، جواب داد و روز گذشته قراردادی که 99درصد نکات آن قابل‌حل بود 50 -50 شد و حتی بسیاری از رفتن «کی‌روش» از ایران برای همیشه خبر دادند.
در اینکه گودرزی دل خوشی از «کی‌روش» و در نگاه کلی، فوتبال ندارد بر کسی پوشیده نیست؛ اما اینکه چرا درست در آستانه عقد قرارداد باید به‌صورت علنی مخالفتش با «کی‌روش» را رسانه‌ای کند ریشه در اختلافات قبلی او با سرمربی وقت تیم‌ملی دارد؛ همانجایی که شنیده می‌شد گودرزی به کفاشیان گفته قرارداد این مربی تمدید نمی‌شود مگر بپذیرد که در همه‌چیز «رییس» نیست.
اینکه وزیر ورزش بخواهد سهم بسزایی در رشته محبوبی مثل فوتبال داشته باشد مورد قابل‌قبولی است ولی اینکه او با مصاحبه‌هایش و به‌ویژه تهدید به «ندادن یک‌ریال به فدراسیون فوتبال» مسیر فکری جریان به‌وجود آمده را عوض کند، موردی است که ظاهرا توجیه‌ناپذیر است.
وزیر کدام مربی بزرگ را می‌خواهد؟
محمود گودرزی در ادامه دخالت‌نکردن‌هایش در فدراسیون فوتبال (!) به جمله قابل‌تاملی اشاره می‌کند: «بعد از جام‌جهانی پیشنهادهای زیادی از مربیان زبده دنیا برای هدایت تیم‌ملی وجود داشت اما همین فضاسازی رسانه‌ها سبب شد شرایط مطلوب فراهم نشود.» وزیر ورزش خیلی محتاطانه رسانه‌ها را مورد نوازش قرارداده و ماندن احتمالی «کی‌روش» و نتیجه‌نگرفتن احتمالی در آینده را هم به گردن رسانه‌ها می‌اندازد؛ با این حال بخش مهم‌تر به ادامه صحبت‌های او برمی‌گردد که صحبت از مربیان زبده دنیا می‌کند؛ اگر تعریف وزیر از مربی زبده، مربی نام‌آشنایی باشد که باید تا به حال با این واقعیت کنار آمده باشد که مربی مشهور پول بیشتر و پوئن بیشتر می‌خواهد؛ ولی اگر مربی زبده، مربی کارآمدتر باشد که باز هم آزمون و خطاست. اصولا تجربه ثابت کرده است که اخراج یک مربی به منظور جایگزینی با مربی‌ بهتر «تفکری فانتزی» بوده که کمتر منتج به نتیجه شده است. مگر اینکه مربی زبده‌تر، مربی‌ای «حرف‌گوش‌کن‌تر» باشد که آن وقت دیگر ماجرا فرق می‌کند و شاید بتوان هزاران نفر را کاندیدای سرمربیگری تیم‌ملی کرد.
وزیر در کنار رسایی و بقیه
پروسه حذف «کی‌روش» البته از مدت‌ها قبل کلید خورده است؛ زمانی که بحث اولیه برای تمدید قرارداد او به وجود آمد مجلسی‌ها دست به کار شدند تا رای فدراسیون و البته موافقان «کی‌روش» را بزنند؛ از صحبت‌های نماینده خوی در مجلس گرفته که به غلط اجاره‌بهای خانه «کی‌روش» را سالی 700میلیون‌تومان اعلام کرد تا بحث‌های نادرست دیگری از این قبیل که «کی‌روش» برای تمدید قراردادش تقاضای مشروبات الکلی کرده است.
البته رسایی دیگر نماینده مجلس هم که «دلواپس» همه موارد است خیل عظیمی از خبرنگاران را متهم کرد. او در اظهاراتی علاوه بر انتقاد از «کی‌روش» گفته بود هر خبرنگاری که از او حمایت می‌کند از «کی‌روش» زیرمیزی گرفته است؛ اتهامی تلخ که البته بیانگر آزادی بیان درباره قشر خاصی است.
در نهایت هم اظهارنظر جالب پورمختار، رییس کمیسیون اصل90 است که خط فکری مجلسی‌ها را کامل کرد. او از آنجا که خودش را «علاقه‌مند به فوتبال» دانسته، تاکید کرده ««کی‌روش» را گزینه مناسبی برای تیم‌ملی نمی‌داند»!
«فشار به فدراسیون فوتبال»
اینکه «کی‌روش» عملکردش در تیم‌ملی از زمان حضورش در ایران چطور بوده را خیلی‌ها می‌توانند ارزیابی کنند؛ هم از لحاظ فنی و هم سایر موارد؛ اما اعمال فشار بر فدراسیون فوتبال برای تغییر سرمربی تیم‌ملی و یا  تمدید قرارداد او هم می‌تواند قابل بحث باشد. اینکه از فردا این پروسه شکل کلی بگیرد و با راه‌اندازی جریان‌های خاص به فدراسیون‌های ورزشی فشار بیاورند تا فرد مورد نظرشان را بر سرکار آورده یا از کار برکنار کنند، می‌تواند سرگرمی تازه‌ای باشد؛ سرگرمی‌ای که البته چندان جدید نیست و ظاهرا هم قصد کهنه‌شدن ندارد.
http://sharghdaily.ir/?News_Id=42145
 ·  Translate
1
Add a comment...

Hamid Omidi

Shared publicly  - 
 
 
We need the held a funeral for #UN and its humanitarian law...
#ISupportPalestine
1 comment on original post
2
1
Add a comment...

Hamid Omidi

Shared publicly  - 
 
بدون شرح!!!
 ·  Translate
1
Add a comment...

Hamid Omidi

Shared publicly  - 
 
No Comment
1
1
Add a comment...

Hamid Omidi

Shared publicly  - 
 
سلام به دوستان...معذورم از غيبت مديد
 ·  Translate
1
Add a comment...

Hamid Omidi

Shared publicly  - 
 
قرقی و جیجاق
رتبه اول نمايشگاه علوم آكادمي كاليفرنيا
پل هرمانسن از نروژ 
 ·  Translate
4
Add a comment...

Hamid Omidi

Shared publicly  - 
 
مبتکر «چالش سطل آب یخ» در آب غرق شد
«کوری گریفین» مبتکر « چالش سطل آب» روز جمعه 31 مرداد درگذشت. خبر غرق شدن مبتکر «چالش سطل آب یخ» شوک بزرگی برای هواداران و مجریان سطل آب یخ بود. گریفین در حال شنا کردن در آبهای منطقه «سترایت وارت» جزیره «نانتوکیت» در ایالت ماساچوست آمریکا بود که غرق شد.جالب این‌جاست که گریفین توانسته‌ بود تا لحظه مرگش 100 هزار دلار کمک برای این کمپین جمع‌آوری کند. 
http://fararu.com/fa/news/203794
 ·  Translate
4
2
Add a comment...

Hamid Omidi

Shared publicly  - 
 
خاصیت معجزه آسای موزهای گندیده و سیاه
از این به بعد موزهای خیلی رسیده و نرم را که پر از لکه های تیره هستند و اگر به هر کسی آنها را تعارف کنید نوعی توهین حساب می شود دور نریزید.زیرا آخرین تحقیقات دانشمندان ژاپنی نشان می دهد که موزهای له شده و سیاه دارای ماده معجزه آسای TNF می باشند که قدرت مبارزه با سلول های سرطانی و از بین بردن آنها را دارند و هر چقدر موز رسیده تر و سیاه تر باشد بیشتر دارای این ماده است.
بر اساس تحقیقات دانشمندان ژاپنی در میان میوه هایی که خاصیت ضد سرطان دارند مانند انگور سیب ، هندوانه ، آناناس ، گلابی و خرمالو ، موز خاصیت بیشتری در افزایش گلبول های سفید و قوی کردن سیستم ایمنی بدن و شکست دادن سلول های سرطانی دارد زیرا میزان ماده TNF در موزهای رسیده از میوه های دیگر بیشتر است .
از این به بعد موزهای زرد و شاداب را نخورید و صبر کنید تا سیاه و پژمرده شوند آنوقت آنها را بخورید زیرا موز رسیده هشت برابر بیشتر از موز نرسیده TNF دارد به عبارت دیگر هشت برابر بیشتر خاصیت ضد سرطان دارد.
دانشمندان ژاپنی خوردن یک تا دو عدد موز را در روز توصیه میکنند. 
 ·  Translate
6
2
Add a comment...

Hamid Omidi

Shared publicly  - 
 
http://www.dailymail.co.uk/travel/article-2705935/Incredibly-rare-photographs-reveal-intricate-beautiful-design-inside-Irans-magnificent-temples.html...عكس هاي آقاي دميري گنجي كه مجدد نگاه دنيا رو به عظمت معماري ايران جلب كرد. 
 ·  Translate
Mohammad Domiri creates his mesmerising works using a variety of techniques such as panoramic shots and fisheye lenses.
2
Add a comment...

Hamid Omidi

Shared publicly  - 
 
موافقم
 ·  Translate
 
دوستان عزیز همانطور که در جریان هستید شرکتهای تولید لبنیات برای جبران خسارت وارده بر اثر عدم خرید مردم از محصولات پر چرب پالمی قیمت لبنیات کم چرب را وقیحانه بالا برده اند خواهش میکنم خواهش میکنم تا آخر این هفته لبنیات نخرید به خدا نمیمیریم شرکتهای سودجو واقعا ملت رو ابله فرض کرده اند یکبار هم که شده همه با هم باشیم تا خسارتی سنگین بر این شرکتهای سودجو وارد کنیم.

اگر برای حق خودتون ارزش قائل هستید به اشتراک بگذارید

خواهشأ يک بار هم که شده با هم همدل باشين.
 ·  Translate
119 comments on original post
1
1
Add a comment...
Story
Tagline
"جاهل ، هميشه يا افراط گر است يا تفريط گر"...امیرالمومنین علی علیه السلام
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Previously
تهران
Contact Information
Home
Email
Work
Email
Work
Employment
  • ATP
    present
Basic Information
Gender
Male
Looking for
Friends, Networking
Birthday
March 24, 1976
Relationship
Married
Links
Hamid Omidi's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.
ASUS LiveOcean(Live wallpaper) - Android Apps on Google Play
market.android.com

Not just a live wallpaper! ASUS LiveOcean magically entwined Ocean level and battery, it provides new, innovative and informative live wallp

چگونه از گیاهان گل دار زیبا برای تزیین خانه استفاده کنیم | pHow.ir
phow.ir

علاوه بر این انتخاب گیاهان گل دار زیبا بر اساس جذابیت ظاهری، سبب می شود که شما بدانید باید چگونه از آن ها مراقبت کنید. برای مثال، گیاهی که ب

کافه بازار، برنامه‌های اندروید برای ایرانیان
cafebazaar.ir

برنامه‌های اندروید رایگان برای ایرانیان. نرم‌افزار و بازی‌های اندروید در کافه‌بازار

Meet New People on Badoo, Make Friends, Chat, Flirt
badoo.com

Badoo - chat, date and meet with over 194 million people. Join our community and make new friends in your area.

Hubble Telescope Snaps Stunning Nebula Photo for 23rd Birthday
www.space.com

The telescope's image shows the famous Horsehead Nebula in a whole new light.

iCoff.ee | آیکافی
plus.google.com

قهوه آدم‌ها را به هم نزدیک‌تر می‌کند

NASA - Ready to Launch! A New Website Sharing Space Station Benefits Fo...
www.nasa.gov

When the Space Station was first imagined, the idea was to create a research platform for the benefit of all humankind. That goal is now a r

کافی‌شاپ خوب چه جور جایی است | iCoff.ee | آیکافی
icoff.ee

یک کافیشاپ خوب را چطور تشخیص دهیم؟ این سوالیست که حتما بارها از خود پرسیدهاید. مجموعه عوامل متعددی از کیفیت دانه قهوه گرفته تا ابزارها و ماش

NASA .
plus.google.com

To reach for new heights and reveal the unknown so that what we do and learn will benefit all humankind.

خبرآنلاین - هدیه ای که مرحوم نخودکی به امام خمینی داد
www.khabaronline.ir

آیت الله ری شهری این خاطره را به نقل از فرزند آیت الله شبیری زنجانی از زبان پدر بزرگوارشان آورده اند که در کتاب زمزم عرفان نیز نقل شده است.

الف - درخواست عجيب شيرين عبادي از سفارتخانه هاي خارجي در ايران
alef.ir

شيرين عبادي از سفارتخانه هاي خارجي در تهران خواست مانع خروج همسرش از ايران شوند.شيرين عبادي پيش از اين ...

Panoramio - Photos by amir omidi
www.panoramio.com

Photo-sharing community. Discover the world through photos.

Unity Node: Ready to Launch
open.nasa.gov

Connecting humanity's change makers through a universal, open source platform.

Curiosity Takes Us Back to Mars
blogs.nasa.gov

NASA is back on Mars – and getting ready for the next mission to the Red Planet!

YouTube - سخنراني مصدق در سازمان ملل . آبان 1330
www.youtube.com

ایجاد حسابورود به سیستم. Home. مرورآپلود. سلام، این یک وقفه پخش آگهی نیست. شما از یک مرورگر قدیمی استفاده می کنید، که YouTube دیگر از آن پشت

NASA - First Supernova Companion Star Found
www.nasa.gov

In 2004, an international team of astronomers had, for the first time, observed a stellar "survivor" emerge from a double star system involv

NASA - Solar Storms Could 'Sandblast' the Moon
www.nasa.gov

A typical two-day solar storm could strip hundreds of tons of material from the moon.