Profile cover photo
Profile photo
GRAS ogrody - projektowanie i zakładanie ogrodów kamień ogrodowy Toruń Bydgoszcz
12 followers
12 followers
About
Posts

Post has attachment
Woda to niezbędny element w każdym ogrodzie! Bez niej nie będzie ani urodziwych rabat kwiatowych, ani wspaniałego dywanu z trawy, ani też drzew i krzewów, dających kojący cień w upalne dni. Każdy ogrodnik, pragnący posiadać wspaniały i bujny ogród, musi zapewnić odpowiednie nawodnienie podłoża. Zagwarantowanie go jest zadaniem wymagającym sporo wysiłku, szczególnie latem, dlatego warto skorzystać ze wsparcia naszej firmy: http://gras-ogrody.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcieliby Państwo mieć w swoich ogrodach piękną, bujną roślinność? Zadbajcie o ich rozwój, a „odwdzięczą” Wam się tym samym i uprzyjemnią Wasze chwile odpoczynku. Wielu uczonych twierdzi, że samo patrzenie na rośliny wpływa pozytywnie na nasz nastrój, a nawet uspokaja nerwy. Warto zatem szczególnie pielęgnować przydomowe ogródki, w czym nasza firma: http://gras-ogrody.pl/ zapewnia profesjonalną pomoc!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiosną, w okresie od kwietnia do końca maja, powietrze i gleba nasycone są sporą ilością wilgoci! To w połączeniu z rosnącą temperaturą sprzyja kiełkowaniu roślin. Nie każdy posiada taką wiedzę, a już mało kto ma czas, by pieczołowicie zajmować się swoim kawałkiem zielonego raju. Dlatego korzystając ze wsparcia naszej firmy http://gras-ogrody.pl/ zyskujecie Państwo gwarancję, że Wasze rośliny będą się pięknie i zdrowo rozwijały!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każda roślina potrzebuje odpowiedniej gleby, aby rozwinąć się na miarę swoich możliwości! Warto zatem znać indywidualne potrzeby poszczególnych gatunków, aby od początku zapewnić im optymalne warunki rozwoju. W naszym studio sztuki ogrodowej: http://gras-ogrody.pl/ doskonale wiemy, jak pielęgnować kwiaty. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług ogrodniczych, które są gwarancją sukcesu!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Elegancki trawnik jest doskonałą wizytówką każdego ogrodu! Po okresie zimowym nawet najbardziej zadbana murawa wymaga napraw oraz szeregu prac, które przywrócą jej w krótkim czasie utraconą świetność. Z jakimi wyzwaniami trzeba się liczyć i jakie zabiegi wykonać, aby skutecznie uzyskać piękny, równy i zielony dywan? Odpowiedź na te i wiele innych pytań znają nasi eksperci od pielęgnacji zieleni z http://gras-ogrody.pl/. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć ogród marzeń! Gwarantem pięknego i zadbanego ogrodu jest zapewnienie roślinom właściwych warunków rozwoju, a przede wszystkim odpowiedniego dostępu do wody. Pracując wytrwale dbamy, by podlewanie było skuteczne i zapewniło wzrost wszystkim kwiatom, krzewom, trawie i warzywom. Więcej informacji o naszej działalności znajdziecie Państwo na stronie: http://gras-ogrody.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Profesjonalne projektowanie i pielęgnacja terenów zielonych! Pracujemy zawsze z pasją i pełnym zaangażowaniem. Z powodzeniem wdrażamy innowacyjne techniki automatycznego nawadniania i oświetlenia. Szeroką ofertę naszych usług poznacie Państwo, odwiedzając stronę: http://gras-ogrody.pl/oferta/. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – z przyjemnością zaprojektujemy Wasz wymarzony ogród!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Gras stawiamy na oryginalność projektów! Dlatego korzystając z pomocy naszych architektów, macie Państwo pewność, że Wasz ogród lub inny teren zielony będzie posiadał wyjątkowy charakter. Więcej o naszej ofercie dowiecie się, odwiedzając stronę: http://www.gras-ogrody.pl. Pracując starannie dobieramy wszystkie rośliny tak, by ostateczna kompozycja budziła uznanie i podziw!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z przyjemnością zaprojektujemy Państwu ogród i tereny zielone! Architekci Gras posiadają duże doświadczenie zawodowe. Dlatego w naszej ofercie: http://www.gras-ogrody.pl/oferta.html jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalną pomoc przy aranżacji tarasów i balkonów, zagospodarowaniu placów zabaw i ogródków dziecięcych, terenów zieleni miejskiej oraz wielu innych przestrzeni. Nasze projekty z pewnością pomogą nadać Waszemu ogrodowi unikatowy klimat!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Gras profesjonalne projektowanie i pielęgnacja ogrodów są naszą specjalnością! W naszej starannie przygotowanej ofercie : http://www.gras-ogrody.pl/oferta.html znajduje się szereg usług, związanych z założeniem i utrzymaniem terenów zielonych. Nasza firma może okazać się dla Państwa pomocna w wielu pracach. Zapraszamy do uczynienia Waszego ogrodu wyjątkowym, poprzez nawiązanie z nami współpracy!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded