Profile cover photo
Profile photo
Centrum Medyczne Lucyna Andrzej Dymek
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Choroby skóry… Kto je leczy? Wszystkim wiadomo, że zajmuje się tym lekarz dermatolog. Niewiele osób jednak wie, że diagnostyką i leczeniem chorób skóry zajmuje się także specjalista alergolog. Gdy podejrzewacie Państwo u siebie takie problemy, jak atopowe zapalenie skóry, alergiczne kontaktowe zapalenie skóry, osutki polekowe, pokrzywkę, obrzęki naczynioruchowe zgłoście się do naszego CMLA DYMEK http://www.centrummedyczne.com.pl/. W naszym ośrodku wykonamy niezbędne badania i zlecimy leczenie.
Photo

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, że niektóre postaci atopowego zapalenia skóry można wyleczyć poprzez immunoterapię swoistą, zwaną potocznie odczulaniem. Warunkiem sukcesu jest precyzyjna diagnostyka i dopasowana szczepionka! W naszym CMLA DYMEK możecie Państwo liczyć na kompleksową pomoc w wyleczeniu tego problemu. Zapraszamy do kontaktu http://www.centrummedyczne.com.pl/.
Photo

Post has attachment
Drodzy Państwo, jeśli nagle Wy, bądź Wasza pociecha zaczęła intensywnie kichać, ma duszący i świszczący kaszel, chronicznie zatkany nos, a oczy łzawiące mogą być to objawy alergii. Zapiszcie wszystkie syndromy, jakie zauważyliście i zwróćcie się o pomoc do naszego Centrum CMLA DYMEK. Postawimy odpowiednią diagnozę i zrobimy wszystko, by te nieprzyjemne objawy zniwelować do minimum. Zapraszamy http://www.centrummedyczne.com.pl/.
Photo

Post has attachment
Miesiąc lipiec to czas wysokiego stężenia pyłku traw. Szczególnie doskwierać będą pyłki pokrzywy, które jeszcze wyższy poziom osiągają podczas słonecznych, pogodnych dni. Na szczęście koncentracja pyłków takich roślin, jak szczaw, babka i komosa nie przekracza poziomu niskiego. Zachęcamy do odwiedzenia naszego CMLA DYMEK, w którym wykonujemy wszystkie procedury diagnostyczne dla alergików i stosowne leczenie. Zapraszamy także na naszą stronę http://www.centrummedyczne.com.pl/.
Photo

Post has attachment
Rozpoczął się okres pylenia traw, których stężenie systematycznie rośnie. W najbliższych dniach stężenie osiągnie poziom średni. Unoszący się w powietrzu biały puch pochodzi z topoli, która nie pyli już od długiego czasu i nie ma właściwości uczulających. Silnym alergenem jest obecnie, ale krótko pylący dąb. Wzrasta również stężenie pyłku sosny, która nie alergizuje, ale może powodować podrażnienie spojówek oczu oraz nasila objawy alergii u osób uczulonych na pyłki traw. Pyłek sosny widzimy po opadach deszczu w postaci żółtego osadu na brzegach kałuż. Jedynym leczeniem przyczynowym alergii pyłkowej jest odczulanie.
Photo

Post has attachment
Historia CMLA DYMEK sięga roku 1987, kiedy to właściciele Centrum - Lucyna i Andrzej Dymkowie rozpoczęli nie tylko swoją historię zawodową, ale i historię alergologii w województwie opolskim. Przez wiele lat dążąc do perfekcji zdobywali wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Jeśli oddacie się Państwo w ich ręce, możecie być pewni, że postawią odpowiednią diagnozę. Po więcej informacji zapraszamy na http://www.centrummedyczne.com.pl/centrum-medyczne-andrzej-lucyna-dymek.
Photo

Post has attachment
W naszym CMLA DYMEK wykonujemy badanie, które pomaga w bardzo wczesnym wykryciu zmian w układzie oddechowym w przypadku takich chorób, jak mukowiscydoza, dysplazja oskrzelowo-płucna, astma oskrzelowa, zarostowe zapalenie pęcherzyków płucnych, czy przewlekła obturacyjna choroba płuc. Pozwala także na długofalową ocenę funkcji płuc u pacjenta. Po szczegóły dotyczące badania tą metodą zapraszamy na stronę http://www.centrummedyczne.com.pl/aktualnosci-centrum-medyczne/show/34.
Photo

Post has attachment
Ze względu na pojawiające się nieprawdziwe informacje i oferty dotyczące diagnostyki nietolerancji pokarmowych chcemy wskazać, iż nie mają one potwierdzenia naukowego. Dodatni wynik tych testów stwierdza tylko ekspozycję na dany pokarm, a nie nietolerancję. Prowadzi to często do stosowania zbędnych diet eliminacyjnych, za czym idzie jedynie zmniejszenie komfortu życia, a nie celowe działanie terapeutyczne. Diagnostyka nietolerancji pokarmowych jest jedną z najtrudniejszych w alergologii i nie ma na świecie prostych testów do jej wykrycia. Jedyną uznaną metodą jest wykonanie testów prowokacyjnych w warunkach nadzoru alergologicznego.http://www.centrummedyczne.com.pl/
Photo

Coraz częściej mówi się o szkodliwości stosowania pałeczek do czyszczenia przewodów słuchowych. Stosując tę metodę czyszczenia uszu, możemy sobie tylko zaszkodzić. Najbezpieczniejszym sposobem, aby wyczyścić uszy swoje czy też dziecka jest umycie małżowin usznych przy pomocy opuszka palca piątego. Jeżeli dokucza Wam nadprodukcja woskowiny lub też macie wąskie przewody słuchowe zapraszamy na wizytę u lekarza laryngologa, który w bezpieczny sposób pozbędzie się zalegającej woskowiny. http://www.centrummedyczne.com.pl/nasze-porady-medyczne

Jeżeli męczą Was częste krwawienia z nosa, zapraszamy na wizytę do CMLA DYMEK, gdzie lekarz laryngolog odpowiednio Was zdiagnozuje i podejmie się prawidłowego leczenia. Przyczyn takiej dolegliwości może być wiele, ale zazwyczaj zabieg koagulacji splotów naczyniowych przegrody nosa wystarczy, aby uzyskać poprawę. http://www.centrummedyczne.com.pl/nasze-porady-medyczne
Wait while more posts are being loaded