Profile cover photo
Profile photo
Getek Maria. Biuro rachunkowe
3 followers
3 followers
About
Posts

Dzięki współpracy z naszą firmą mogą mieć Państwo pewność optymalizacji procesów zachodzących w każdej firmie. Jesteśmy doświadczoną firmą, zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług. Zapraszamy na naszą stronę: http://www.biurogetek.pl/, na której znajdą Państwo więcej informacji.
Add a comment...

Spośród innych firm wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta, najlepsza kadra pracownicza. Oferujemy skrupulatną pracę, zapewniamy poprawność i poufność dokumentów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do zaglądania na nasza stronę internetową: http://www.biurogetek.pl/ oraz do kontaktu z naszymi pracownikami.
Add a comment...

Zajmujemy się także prowadzeniem teczek osobowych pracowników, świadectw pracy. Dokładamy wszelkich starań aby wykonywana przez nas praca była na najwyższym poziomie. Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.biurogetek.pl/
Add a comment...

W zakres naszych usług wchodzą prace związane z kadrami i płacami. Dla naszych klientów sporządzamy zaświadczenia o wynagrodzeniu pracowników, listy płac, informacje o dochodach, raporty miesięczne. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są na naszej stronie internetowej: http://www.biurogetek.pl/, na którą zapraszamy!
Add a comment...

Czy wiecie, że w Polsce podstawowym aktem prawnym regulującym funkcjonowanie księgowości jest Ustawa o Rachunkowości, w Europie obowiązują natomiast Międzynarodowe Standardy Rachunkowości. Powszechnie księgowi spotykają się także ze standardami amerykańskimi, ze względu na obecność amerykańskich spółek w krajach na całym świecie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą dostępną na stronie internetowej: http://www.biurogetek.pl/
Add a comment...

Post has attachment
Należy pamiętać, że rachunkowość to sformalizowany system, zapis zdarzeń dokonywany jest w sposób z góry określony. Przez lata opracowano standardy, które obowiązują nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami, które są dostępne na naszej stronie internetowej http://www.biurogetek.pl/. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Księgowość to bardzo ważny element zarządzania w firmie. Polega przede wszystkim na zapisywaniu wszystkich zdarzeń gospodarczych zachodzących w firmie, takich jak: sprzedaż, zakup, wypłacenie wynagrodzeń, naliczanie i płacenie podatków, remonty, reklama. Zapraszamy także na naszą stronę: http://www.biurogetek.pl/, na której znajduje się więcej informacji na ten temat.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czym jest rachunkowość? Jak definicja rachunkowości jest nam najbliższa? Przede wszystkim rachunkowość to sformalizowany system zapisy zdarzeń gospodarczych w firmie, umożliwiający uzyskanie i przetwarzanie informacji oraz podejmowanie decyzji. Zapraszamy także na naszą stronę internetową: http://www.biurogetek.pl/, na której znajdą Państwo więcej informacji na ten temat. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Często zdarza się, że wynegocjowanie spłaty długu jest bardzo trudne. Mimo wystosowania wezwania do zapłaty, kontaktów  telefonicznych dłużnik uchyla się od spłaty zobowiązań. W takiej sytuacji najlepiej skontaktować się z profesjonalistami http://www.biurogetek.pl/.  Dzięki naszej pomocy szybciej odzyskają Państwo swoje pieniądze. 
Add a comment...

Jeśli wezwanie do zapłaty nie przyniesie oczekiwanego rezultatu konieczne jest wezwanie drugiego wezwania do zapłaty, w którym określone są sankcje wynikające z niezastosowania się do prośby. Po pisemnym wezwaniu do zapłaty warto nawiązać z dłużnikiem kontakt telefoniczny przedstawić swoje stanowisko i wynegocjować pisemne potwierdzenie posiadania długu, tzw. uznanie długu. 
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded