Profile cover photo
Profile photo
Małgorzata Dudek
78 followers -
trener oraz doradca personalny
trener oraz doradca personalny

78 followers
About
Posts

Post has attachment
Zapraszam do udziału w konkursie. Masz szansę wpłynąć na rozwój swojej firmy bez znaczenia czy jesteś jej szefem czy pracownikiem. Zachęcam do aktywności. #DARMOWE #SZKOLENIE  www.konkurs.akademiakompas.pl  
Photo

Post has attachment
Z myślą o rozwoju pracowników, którzy budują sukces firmy zapraszam do udziału w konkursie "Rozwiń skrzydła biznesu" - do wygrania darmowe szkolenie biznesowe dla firmy!

Post has attachment
Już niedługo spotkamy się na kolejnym #szkoleniu - tym razem będziemy rozmawiać o skutecznych #negocjacjach. Jeśli czujesz, że warto byłoby nauczyć się czegoś nowego i ten temat jest dla Ciebie, nie odkładaj rozwoju na później. Każda nowa kompetencja ma wpływ na resztę naszego życia. #olsztyn  


Opis szkolenia: http://akademiakompas.pl/szkolenie/skuteczne-negocjacje
Add a comment...

Post has attachment
Miłośnikom #książek w formie elektronicznej z przyjemnością polecam pozycję Tu i Teraz.

Pisałam ją z myślą o tym, że nie tylko słowa są ważne, ale również wprowadzanie pewnych postanowień w życie – dlatego w moim e-booku pojawiają się ćwiczenia, które pomogą Wam zmienić nastawienie, zupełnie tak jak kilku moim recenzentom. :) Czekam również na Wasze opinie!

http://akademiakompas.pl/ebook/tu-i-teraz - cena bez promocji 24,50 zł
Photo

Post has attachment
Nasze myśli są najważniejszym czynnikiem, który decyduje o tym, jak przeżyjemy własne życie: w poczuciu rezygnacji i smutku czy w poczuciu wewnętrznej radości i pogody ducha. Optymizm i radość życia nie są bowiem wynikiem „urodzenia się w czepku” - to nasze myśli kształtują pozytywne widzenie świata.
Photo

Post has attachment
Śmieszny a zarazem ciekawy przypadek, pokazujący jak często z góry zakładamy, że coś nam się nie uda – tworząc taką wizję, mamy mniejsze szanse na przeciwstawienie się jej. #motywacja #budzik  
Photo

Dostałam dzisiejszego wieczoru wiadomość. Wróciły wspomnienia, które są bardzo miłe więc się nimi podzielę.
Pracując w korporacji zmieniano nam szefową. Miała przyjść do nas nowa kierowniczka, której nikt z nas nie znał. W takich sytuacjach zarówno jedna jak i druga strona ma tysiące pytań, przemyśleń, emocji. 
Kilka dni przed jej przyjazdem każdy z nas dostał poczta bankową małą przesyłkę. Przesyłkę w której był bukiecik lawendy z małą karteczką "Spotkamy się za kilka dni." 
Był to gest, który przełamał wszelkie niepokoje. Gest po którym wszyscy z ekscytacją czekaliśmy na osobę, która przez jeden mały bukiecik tak dużo o sobie powiedziała. 
Pamiętajcie - małe gesty mogą znaczyć wiele. 
Powodzenie / Małgosia

Post has attachment
Na dobranoc. Kropka.
Photo

Post has attachment
Czy słowo NIE naprawdę działa skutecznie? Jaki ma wpływ na nasze relacje z innymi? Czy jest oznaką asertywności czy nieumiejętnej komunikacji? Przeczytajcie, co ja uważam na ten temat i podzielcie się swoim zdaniem:

Post has attachment
Na przyjemny wieczór, fragment e-booka „Tu i Teraz”

W naszym codziennym życiu powinniśmy często zastanawiać się nad tematem równowagi. Chcemy ją osiągnąć, ale na jej szukanie nie poświęcamy zbyt wiele czasu, tłumacząc się jego ciągłym brakiem. Przyjmujemy to, co przynosi nam życie i cieszymy się z naszych osiągnięć. Nie zdajemy sobie jednak sprawy z tego, że funkcjonujemy tylko w części obszarów, które są niezbędne do osiągnięcia pełni szczęścia i życia w harmonii (…).
Wyobraź sobie teraz kostkę do gier planszowych.  Na każdej ze ścianek zamiast kropek znajduje się jeden z obszarów (mamy ich sześć: finanse, kariera, rozwój osobisty, rodzina, zdrowie, życie społeczne). Kostka zostaje wypuszczona z Twoich rąk i toczy się po stole. W pewnym momencie zatrzymuje się i widzisz… no właśnie, ile ścianek widzisz w pełni? (…).

http://akademiakompas.pl/ebook/tu-i-teraz
Wait while more posts are being loaded