Profile cover photo
Profile photo
Red-D-Arc Welderentals
11 followers -
When you're ready to weld.
When you're ready to weld.

11 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
http://www.red-d-arc.com/branch_locations.aspx?branchid=82 Red-D-Arc Montreal: We've expanded our rental fleet to include generators, induction heaters and blast cleaners.
Photo

Post has shared content
Szanowni Państwo,
XVII Pomorskie Sympozjum Spawalnictwa
XIX Pomorskie Spotkanie Spawalników Wybrzeża

to Sympozja odbywające się co roku w Gdańsku. Prelegentami byli przedstawiciele renomowanych firm związanych z techniką spawalniczą a uczestnikami przedstawiciele przemysłu metalowego z Pomorza. Tematyką spotkań są innowacyjne technologie oraz ich zastosowanie w przemyśle.

W imieniu FIGEL Sp. z o. o. wykład wygłosił Pan Bogdan Koczwara z firmy Welding Alloys. Wystąpienie Pana Koczwary było zatytułowane:
"Innowacyjne technologie przy napawaniu i spawaniu materiałami Welding Alloys."

Po wykładzie odbył się konkurs cięcia plazmą (Powermax30 Air), który był wspaniałą okazją do zapoznania się z nowym produktem w ofercie firmy Hypertherm. Troje zwycięzców otrzymało ciekawe nagrody.

Na naszym stoisku była także możliwość zapoznania się z ofertą materiałów do napawania firmy Welding Alloys, z gamą urządzeń Powermax do cięcia plazmowego  z firmy Hypertherm oraz z ofertą dotyczącą mechanizacji i automatyzacji procesów spawania firmy Red-D-Arc.
Zainteresowani mieli także sposobność porozmawiania z fachowcami i przedyskutowania interesujących ich zagadnień technicznych.

Firma FIGEL Sp. z o.o. to producent i dystrybutor urządzeń, materiałów i osprzętu wykorzystywanego w branży spawalniczej. Firma działa na rynku już ponad sześćdziesiąt lat, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie w codziennej pracy, skutecznie obsługując szereg firm z branży. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie www.figel.pl/oferta.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-09-07
11 Photos - View album

Post has shared content
Special Thanks to Red-D-Arc Rentals for donating 2 welding machines for a week for our Mr. Charlie Boot Camp.
PhotoPhotoPhoto
2014-07-21
3 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded