Profile cover photo
Profile photo
ASK-Finance Sp. z o.o. w Katowicach
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Dokumentacja pracownicza musi być prowadzona wzorowo. Jeśli szukają Państwo firmy zewnętrznej, która zajmie się obsługą kadrowo-płacową, to zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Katowicach. Zakres obsługi ustalimy indywidualnie, by jak najlepiej dostosować go do Państwa potrzeb. http://ask-finance.pl/pl/oferta/administracja-kadrowo-placowa.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszyscy prowadzący firmy muszą pamiętać o obowiązku składania oraz wnoszenia do Urzędów Marszałkowskich deklaracji i opłat z tytułu korzystania ze środowiska. Oferujemy w tym zakresie naszą pomoc. Zajmujemy się m.in. prowadzeniem i aktualizowaniem co rok ewidencji danych zawierających informacje o zakresie korzystania ze środowiska. Zachęcamy do współpracy - http://ask-finance.pl/pl/oferta/sporzadzanie-deklaracji-z-tytulu-korzystania-ze-srodowiska.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Księgi handlowe muszą prowadzić spółki handlowe i cywilne oraz inne osoby prawne (z wyjątkiem Skarbu Państwa i NBP), jak również osoby fizyczne, spółki cywilne i jawne osób fizycznych, spółki partnerskie oraz spółdzielnie socjalne, których przychody netto przekroczyły sumę 2 mln euro. Nasze biuro rachunkowe oferuje prowadzenie ksiąg handlowych. http://ask-finance.pl/pl/oferta/ksiegi-handlowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prowadzisz przedsiębiorstwo i nie lubisz kontaktów z urzędami? Skorzystaj z naszych usług! W ten sposób nie będziesz już musiał kontaktować się z Urzędem Skarbowym i ZUS-em. Wszelkie związane z tym obowiązki bierzemy na siebie. Oferujemy również reprezentowanie Klienta w czasie kontroli podatkowej. http://ask-finance.pl/pl/oferta/ksiegi-handlowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gwarantujemy ubezpieczenie wykonywanych przez nas usług. Informujemy, że działalność spółki objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Dzięki temu mają Państwo pewność, że przywiązujemy dużą wagę do Państwa bezpieczeństwa. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową - http://ask-finance.pl/pl/oferta/ubezpieczenie-wykonywanych-uslug.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakres naszych usług wchodzi także sporządzanie deklaracji z tytułu korzystania ze środowiska. Oferujemy prowadzenie i aktualizowanie co rok ewidencji danych zawierających informacje o zakresie korzystania ze środowiska. Wykonujemy także wyliczenie opłat i sporządzanie deklaracji wstecznych - http://ask-finance.pl/pl/oferta/sporzadzanie-deklaracji-z-tytulu-korzystania-ze-srodowiska.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Outsourcing księgowości jest coraz częściej stosowanym rozwiązaniem przez przedsiębiorców. Bez względu na to, czy prowadzimy małą, czy dużą firmę, outsourcing to duża oszczędność czasu i pieniędzy. Zewnętrzna księgowość wchodzi w zakres naszych usług. Zachęcamy do współpracy - http://ask-finance.pl/pl/wspolpraca/dlaczego-outsourcing.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Outsourcing księgowości posiada wiele zalet, które na pewno docenią przedsiębiorcy. Znika problem kosztów szkoleń i podnoszenia kwalifikacji księgowego. Nie bez znaczenia są też niskie koszty zarządzania kontraktem. Niewątpliwą zaletą jest także duże doświadczenie w obsłudze kontroli podatkowych i skarbowych. Więcej zalet outsourcingu znajdą Państwo pod tym linkiem - http://ask-finance.pl/pl/wspolpraca/dlaczego-outsourcing.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od tego roku przedsiębiorcy zobowiązani są do przekazywania organom kontroli skarbowej szczegółowych danych podatkowych, które powinny zostać wygenerowane i wysłane w wersji elektronicznej w formie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK). Zachęcamy do współpracy, wszystkie czynności w zakresie JPK wykonujemy za naszych Klientów - http://ask-finance.pl/pl/jednolity-plik-kontrolny.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Biuro ASK-Finance w Katowicach specjalizuje się także w doradztwie podatkowym. Przepisy zmieniają się co roku, dlatego warto korzystać z pomocy profesjonalistów, którzy wskażą nam drogę w gąszczu przepisów i wyjaśnią zawiłości polskiego prawa. Podatkowego. Zapraszamy do współpracy - http://ask-finance.pl/pl/doradztwo-podatkowe.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded