Profile cover photo
Profile photo
Emil “opi” Oppeln-Bronikowski
2,497 followers -
UNIX Hooligan
UNIX Hooligan

2,497 followers
About
Emil's posts

Post has attachment
Ponad trzymetrowa geoda ametystu. Wygląda zupełnie jak coś nie z tego świata.
Photo

Post has attachment
Jeśli istnieje coś takiego jak bollywoodzki steam punk albo cyberpunk to proszę mi powiedzieć.
Photo

Post has attachment
Bajtek bezwzględnie trzymał się swojej, zaszczepionej, genetycznej „harcerzowości”. Co wyszło im na lepsze, IMHO, bo niektóre tu wyglądają jak reklamówki salonów mody z 90s.

ht +Łukasz Korecki

Post has attachment
Dobre myki w starym kinie.

Post has attachment
Austraijska policja wprowadziła akcję świadomościową. Wszystko się zgadza, tylko te RPG-owe słupki powinny być identyczne.
Photo

Post has attachment
Nie wiem, czy u Was też, ale w mojej gromadzie popularne jest, zwłaszcza podczas Wielkiego Ścisku Jąder Przez Złe Terminy, wyżalać się, że „mogłem zostać rolnikiem”.

To oczywiście typowe wielkomiejskie myślenie, bo rolnik nie ma problemów. Gdybyście jednak chcieli wprowadzić w życie to zawołanie — nigdy nie zgadniecie — stratup wymyślił farmę w pudełku.

Dosłownie "just add water".

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Brutalny Niemiec morduje trzech mężczyzn na oczach tysięcy.

Post has attachment
Szukałem dziś pewnej książki i już prawie miałem dać Amazonowi siedem dolarów (amerykańskich) gdy naszła mnie myśl, że tekst jest już chyba w domenie publicznej. Tak znalazłem fajową bibliotekę Uniwersytetu Adelaide, która ma nie tylko „moją” książkę, ale też gruby katalog.

ePub, mobi, online, lektorzy. Dosko-bosko. 

Post has attachment
Chciałbym złożyć samokrytykę. Podkradam od miesięcy koperty dziewczynom z biura, bo zwykle piszę listy w „biurowych przerwach” (kąpilóje się), a jak napiszę to zaraz bym wykopał do skrzynki. Ruszyło mnie sumienie i udałem się wczoraj zakupić jakieś ładne koperty. Wybrałem najbardziej się mi podobające, pakuję dziś listy i… A5 nie wchodzi do nich ani cała, ani złamana na pół wzdłuż, tak samo w poprzek.

Poszedłem podkraść dziewczynom z biura.

Na zdjęciu: różowe nieroby i biała, kradziona.
Photo
Wait while more posts are being loaded