Profile cover photo
Profile photo
Havlovci
1 follower -
Žaluzie, rolety, garážová vrata, kované ploty, markýzy, brány...
Žaluzie, rolety, garážová vrata, kované ploty, markýzy, brány...

1 follower
About
Posts

Post has attachment
Římské rolety Inside

Římské rolety Inside jsou perfektní alternativou k dekorování moderního i klasického interiéru. Samozřejmostí jsou i varianty pro střešní, šikmé nebo stropní stínění. Římské rolety Inside mohou být transparentní, zatemňující nebo vzorované. A konečně extrémní rozměry – až 10 metrů šířky.

Více informací na http://www.havlovci.cz/interierove-rolety-zaluzie/rimske-rolety-inside/

Post has attachment
Pergoly

Pergola je okrasná zahradní stavba, která plní hned několik funcí:
1. Jedná se o okrasný, luxusní architektonický prvek vaší terasy.
2. Střecha je tvořena látkovou markýzou a v letních měsících vám poskytne stín.
3. Pergola může být doplněna terasovým topidlem a elegantním LED osvětlením.
4. Markýza je ovládána motoricky a může být doplněna dálkovým ovládáním se slunečním, větrným a dešťovým čidlem.
5. Pergola s prosklenou střechou nám může sloužit celoročně a to nejen k příjemnému letnímu posezení, ale také jako kuřácký koutek, či jako přístřešek pro našeho plechového miláčka!

Více informací na http://www.havlovci.cz/markyzy-pergoly-slunecniky-2/hlinikove-pergoly/
Photo

Post has attachment
Markýzy

Markýzy se dají definovat jako venkovní stínící prostředky, které mají za úkol zastínit zejména volnou plochu před budovou nebo na balkóně, případně také pomoci regulovat přístup světla a tepla do budovy přes okna, výkladní skříně nebo přes zasklení zimních zahrad. Markýzy se dají také použít jako ochrana před mírným deštěm.

Více infromací na http://www.havlovci.cz/markyzy-pergoly-slunecniky-2/
Photo

Post has attachment
Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou velmi oblíbeným typem stínění, nejen v kancelářských prostorech. Vertikální žaluzie jsou velmi oblíbené, protože v sobě kloubí jak technicky prospěšné vlastnosti (regulace světla prostřednictvím naklápění lamel), tak líbivý příjemný design. Nabízíme vám vertikální žaluzie v nekonečném množství možností vzhledu, z mnoha různých tkanin, ze dřeva, dřevěné tkaniny i z hliníku nebo z plastu. Všechny vertikální žaluzie vám dodáme na míru.

Více informací na http://www.havlovci.cz/interierove-rolety-zaluzie/vertikalni-zaluzie/

Post has attachment
Plisé

Plisé rolety jsou určeny pro ty, kteří chtějí bydlet stylově a kladou přitom velký důraz na perfektní ochranu před světelnými paprsky. Kolekce plisé rolet nabízí  široký výběr barev i materiálů v různém stupni průsvitnosti světla a technických provedení téměř pro každou míru a formu okna nebo dveří. Samozřejmostí je dokonalé zpracování plisé rolet. Plisé rolety je možné ovládat tahem, šňůrkou, řetízkem, klikou nebo motorem.

Více informací na http://www.havlovci.cz/interierove-rolety-zaluzie/plisse/

Post has attachment
Twintex - Roleta Zebra

Twintex, nebo také roleta den a noc, či roleta zebra je roleta se speciání dekorativní látkou, která zaručuje vysoký stupeň regulace světla. Odtud je odvozen název Twintex (roleta zebra) – nebo-li zdvojená látka. Díky umístění látky na obou stranách hřídele a speciálnímu spodnímu profilu může docházet k regulaci průniku světla podobně jako u žaluzií. Roleta Twintex je umístěna v bílé, nebo stříbrné kazetě se standardním umístěním na strop.

Více informací na http://www.havlovci.cz/interierove-rolety-zaluzie/duorolety-twintex-twinrollo-roleta-zebra/

Post has attachment
Látkové rolety

Látkové rolety se původně objevovaly v oknech pouze jako stínící prvek. Dnes se látkové rolety používají v interiéru především jako dekorace. Jejich původní funkce je ale zachována. Umožňují to nové materiály, široká škála barev, nové vzory a moderní design ovládacích systémů.

Více informací na http://www.havlovci.cz/interierove-rolety-zaluzie/retizkove-a-pruzinove-rolety/

Post has attachment
Japonské stěny

Japonské stěny patří mezi modní trendy interiérového stínění. Japonské stěny dokáží zastínit i velké prosklené plochy. Japonské stěny jsou také určeny k elegantnímu rozdělení místností.
Panely japonské stěny tvoří souvislou stěnu a jsou vyrobeny z látek, které jsou připevněny v horní části na posuvné Alu profily pomocí „suchého zipu“. Ve spodní části panelu je zapravena do tunelu hliníková zátěžová lišta. Počet drážek (2,3,4 nebo 5 ) v profilu a typ otevírání ovlivňují počet použitých panelů ve stěně.

Více na http://www.havlovci.cz/interierove-rolety-zaluzie/japonske-steny/

Post has attachment
Římské rolety

Římské rolety – luxusní dojem s nádechem romantiky. Pro Váš útulný domov budou římské rolety zhotoveny z nejkvalitnějších látek různého složení, barev a motivů. Vhodný typ římské rolety – bez výztuží nebo s výztužemi v různém provedení – vybereme s ohledem na dezén látky tak, aby bylo možné římskou roletu vypracovat k dokonalosti nejvyššího stupně. K této dokonalosti přispíváme také tím, že si může každý zákazník vybrat materiál a barvu římské rolety dle vlastní volby.

Více na http://www.havlovci.cz/interierove-rolety-zaluzie/rimske-rolety/
Wait while more posts are being loaded