Profile

Cover photo
Verified local business
Skynet
Internet Service Provider
Today 8AM–5:15PM
22 followers|336,487 views
AboutPostsPhotosVideos
Contact Information
Map of the business location
Kareivių g. 2 Vilnius 08221 Lithuania
Kareivių gatvė 2LTVilnius08221
+370 5 266 4555skynet.lt
Internet Service Provider, Information and Technology ServicesToday 8AM–5:15PM
Monday 8AM–5:15PMTuesday 8AM–5:15PMWednesday 8AM–5:15PMThursday 8AM–5:15PMFriday 8AM–4PMSaturday ClosedSunday Closed
Google+ URL

Street View

Panorama
Write a review
Review Summary
2.3
29 reviews
5 star
9 reviews
4 star
No reviews
3 star
1 review
2 star
No reviews
1 star
19 reviews
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Upload public photo
Your Activity
All reviews
Marek Juchniewicz's profile photo
Marek Juchniewicz
a month ago
Tv and Internet provider
Trap Town's profile photo
Trap Town
a month ago
Tragiškas internetas, kokybės 0, net tą 1 žvaigždutę duoti gailą. Žaidžiant online žaidimus pingas net iki 10000 pakyla. Neužsisakinėkit jų paslaugų!
Mykolas Subacius's profile photo
Mykolas Subacius
6 months ago
Nuolatiniai sutrikimai. Per metus laiko gal tik porą mėnesiu galima normaliai naudotis paslaugomis, vis kažkas neveikia. Apie tai, kad nesuteiktos paslaugos ir neturiu jokio moralinio pagrindo mokėt visą sumą, net į kalbas nesileidžia. Turint galimybę tikrai rinkitės kitą. Kažkada buvo TOP paslaugų tiekėjas, dabar ar galima žemiau krist - neįsivaizduoju. Tokiais tempais ilgai nesilaikys..
Akvilė Laurinavičiūtė's profile photo
Akvilė Laurinavičiūtė
10 months ago
Beveik du metus teko bendrauti. Dideliu problemu, kaip ir nera buve. Kelis kartus teko kviestis pagalba, kai neveike internetas, tai atvaziavo :) bet norint nutraukti sutarti, tai kosmaras.. visu pirma parasiau elektronini laiska ir paklausiau, kaip tai padaryti ? Esu dirbantis zmogus, sulaukiau savaitgalio ir kaip buvo parasyta nuvaziavau is viena is skynet punktu.. tai negalejau susimoketi, nes buhalteres dirba ir likucius skaiciuoja darbo dienomis ( tai kodel el. laiske tokios info nebuvo). Antra, buvau PC Europa isikurusiame skyriuje, tai pasake, kad i kareivius darbo diena reikia vaziuoti ir nuvezti iranga ( tai kodel tokios info negavau el. pastu). Trecia, skyrius kareiviu gatveje dirba tik darbo dienomis iki 17val. Tai kai esi dirbantis zmogus, sutarties nutraukimas gyvas galvos skausmas, nes dar is darbo prasytis turi, kad nutrauktum.. Paskutinis pats kvailiausias dalykas, kuri yra teke matyti!!! Pasiraseme sutarti 2 metams, nutraukti norejau pora men pries, tai sakiau susimokesiu uz tuos kelis men ir viskas. Pasirodo, sutartis, kuri galioja DU metus, pasibaigus galiojimo terminui nenutruksta.. tai cia is vis nesamone. Kam tada tas sutarties galiojimo laikotarpis, jeigu ji nenutruksta ??
• • •
Aleksandra Strelan's profile photo
Aleksandra Strelan
3 months ago
🌝
Avan gardas's profile photo
Avan gardas
2 months ago
Su internetu jokiu problemu. Dazniausiai viskas gerai ir su TV, bet kai uzplaukia tai trukinejs belekaip, neimanoma ziureti, o uzplaukia, kaip taisykle, tada, kai labiausiai to TV reikia...
Laurynas Tumonis's profile photo
Laurynas Tumonis
6 months ago
Kol kas esu patenkintas. Turiu internetą + TV jau 1.5 m ir tik kartą esu turėjęs ryšio sutrikimų (kurie buvo greitai sutvarkyti).
Albertas Danilovas's profile photo
Albertas Danilovas
9 months ago
Sveiki.Turiu daug pretenzijų, dėl jūsų televizijos ir interneto.Kiek kainuotų nutraukti sutartį?Sumokėčiau nors ir dabar.Negaliu daugiau kentėti su jūsų nesąmonėmis.Nei vienos žvaigždutės neduočiau.Aš jums pridarysiu bėdų.Su tokiom sąlygom galit patys ir naudotis.Kantrybė trūko.... Ir kaip jums patiems negraužia sąžinės, dėl apgavysčių ir nekokybiškumo.

Stream

Skynet hasn't shared anything with you.

People are more likely to share with you if you add them to your circles.