Profile cover photo
Profile photo
Pałac Krobielowice
2 followers
2 followers
About
Pałac Krobielowice's posts

Post has attachment
W naszym restauracyjnym menu nawet osoby o mocno wyszukanych podniebieniach znajdą coś dla siebie! Oferujemy zarówno kuchnię staropolską, jak i lekkie i nowoczesne dania. Sam zdecyduj czy wolisz słowiański żurek na wędzonce czy grillowanego kurczaka w rubinowym sosie… Więcej informacji na http://www.palackrobielowice.com/restauracja/.


Photo

Post has attachment
Wszystkich miłośników deserów i słodkich posiłków zachęcamy do odwiedzenia restauracji w wyjątkowym miejscu, jakim jest pałac Krobielowice! W naszym menu znajdą Państwo naleśniki z jabłkami i karmelem, fantazyjne lody oraz szarlotkę z lodami i bitą śmietaną! Zapraszamy na http://www.palackrobielowice.com/restauracja/.Post has attachment
Pałac Krobielowice to idealne miejsce do zorganizowania konferencji, szkolenia lub imprezy integracyjnej dla Twojego zespołu! Oferujemy dwie sale konferencyjne, z czego w jednej mieści się 28 osób, a w drugiej 50. Więcej informacji znajdziesz na http://www.palackrobielowice.com/oferta/.


Photo

Post has attachment
Planujesz wesele w wyjątkowym miejscu, które zrobi wrażenie na Twoich gościach? Marzysz, żeby był to najpiękniejszy dzień w Waszym życiu? W Pałacu Krobielowice urządzisz wesele na naprawdę najwyższym poziomie! Sprawdź naszą ofertę na http://www.palackrobielowice.com/oferta/.


Photo

Post has attachment
W Pałacu Krobielowice masz możliwość urządzenia przepięknej imprezy okolicznościowej! Mieliśmy już okazję wyprawiać wesela, komunie, chrzciny, wigilie oraz Sylwestra! Istnieje możliwość także organizacji imprezy plenerowej. Sprawdź na http://www.palackrobielowice.com/oferta/.


Photo

Post has attachment
Do czasu końca II wojny światowej Pałac w Krobielowicach pozostawał w rękach rodziny Blucherów. Po wojnie, kiedy Śląsk został włączony do Państwa Polskiego jego losy były bardzo różne. Jeżeli tak, jak my cenisz sobie to wyjątkowe miejsce to zapoznaj się z jego historią na http://www.palackrobielowice.com/historia/.Post has attachment
Jesteś fanem pysznych deserów? Zapraszamy na przepyszne naleśniki z jabłkami polane karmelem! Dla miłośników lodów mamy pucharek fantazyjnych lodów, a dla smakoszy wspaniałą szarlotkę z lodami i bitą śmietaną! Więcej z menu znaleźć można na http://www.palackrobielowice.com/restauracja/.


Photo

Post has attachment
W samym sercu Dolnego Śląska mogą Państwo znaleźć restaurację, w której posiłki sprostają nawet najbardziej wyszukanym podniebieniom! Zapraszamy do restauracji w Pałacu Krobielowice! Menu znaleźć można na http://www.palackrobielowice.com/restauracja/.


Photo

Post has attachment
Na terenie Pałacu Krobielowice znajduje się 9-cio dołkowe pole golfowe ze strzelnicą do ćwiczeń, dlatego zachęcamy wszystkich początkujących i zaawansowanych golfistów, a także inne osoby zainteresowane do świetnej zabawy. Szczegóły naszej oferty znajdziecie na http://www.palackrobielowice.com/oferta/. 
Photo

Post has attachment
Zapraszamy na rewelacyjny żurek słowiański na wędzonce, pyszne pierogi wiejskie oraz znakomitą wieprzową sakiewkę z grzybami do restauracji w Pałacu Krobielowice! Dla miłośników słodkości mamy rozpływające się w ustach naleśniki z jabłkami polane karmelem oraz fantazyjne lody! Sprawdź całe menu na http://www.palackrobielowice.com/restauracja/.


Photo
Wait while more posts are being loaded