Profile cover photo
Profile photo
Zimex
ZIMEX Import-Export
ZIMEX Import-Export
About
Posts

Post has attachment
Public
Taśmy maskujące cieszą się dużą popularnością, a zasługują to głównie swoim właściwościom, które są doceniane w wielu branżach. Do ich produkcji wykorzystuje się rozmaite nośniki, które powleczone są odpowiednim klejem. Ten zaś jest dostosowywany jest siłą klejenia do podłoża oraz warunków pracy, w których ma być zastosowany. Gdzie taśmy maskujące są używane najczęściej?

#scapapolska

Post has attachment
Public
#taśmyostrzegawcze posiadają bardzo szerokie zastosowanie, chociaż najczęściej można ja spotkać w BHP. Jeśli szukacie sposobu na skuteczne, proste i oszczędne znakowanie oraz wydzielenie terenu – jest to idealne rozwiązanie, będące gwarancją bezpieczeństwa.

Post has attachment
Public
Nowoczesne drukowanie wymaga nowoczesnych narzędzi, aby można było efekt końcowy umieścić na dowolnej powierzchni. Pomóc w tym mają taśmy do flexodruku SCAPA, które powstały we współpracy najlepszych specjalistów.

#taśmydwustronne #taśmyscapa

Post has attachment
Public
Prędzej czy później każdego dotyka problem nagłych usterek. W każdym domu coś się psuje lub zużywa: kabel się łamie lub ma uszkodzoną izolację, rura okazuje się być nieszczelna czy też jakiś element wyposażenia łamie się bądź pęka. Sytuacje tego typu są nieuniknione, dlatego też trzeba być do nich odpowiednio przygotowanym. Jednym z rozwiązań są #taśmynaprawcze.

Post has attachment
Public
Taśmy izolacyjne to jedno z popularniejszych, podstawowych wręcz rozwiązań umożliwiające szybką naprawę uszkodzonych przewodów bądź kabli czy innych obiektów, które przewodzą prąd elektryczny. Wysokiej jakości taśmy wykorzystywane są nawet przez fachowców z branży elektrycznej oraz elektrotechnicznej.

#taśmyizolacyjne

Post has attachment
Public
Wraz z rozwojem technologii rozwija się również przemysł. Powstają coraz to nowsze jego gałęzie, które, podobnie jak te już istniejące, wymagają materiałów i narzędzi coraz wyższej jakości. Jedną z takich rzeczy są odpowiednie taśmy materiałowe. Jakie jest ich przeznaczenie i dlaczego ich wysoka jakość jest tak ważna?

#taśmytkaninowe

Post has attachment
Public
Nieszczelne okna mogą być dość dużym problemem, który bywa szczególnie uciążliwy w czasie zimy. Uciekające ciepło i dostające się z zewnątrz zimne powietrze powodują zwiększające się koszty ogrzewania, co z kolei przekłada się na rosnące wydatki w sezonie grzewczym. Jak skutecznie radzić sobie z tym problemem?

#uszczelkidookien

Post has attachment
Public

Elastyczna, samogasnąca, wytrzymała, odporna na korozję i otarcia. O jakim produkcie mowa? Oczywiście o taśmach PCV. Więcej na ten temat na naszym blogu. Zapraszamy!

#taśmapcv

Post has attachment
Public
Z wielką radością pragniemy poinformować, że właśnie poszerzyliśmy naszą internetową działalność o prowadzenie firmowego bloga. Już teraz zapraszamy do częstych odwiedzin!

#TasmyScapa #TasmyMaskujace

Post has attachment
Public
Taśmy do flexodruku SCAPA zaprojektowane zostały przez specjalistów technologii drukowania, które gwarantować mają doskonałość , a także zapewniać szybkie rozwiązania dla fleksografii, litografii, druku ogólnego i reprografii. Taśmy SCAPA to dwustronne, kompresyjne taśmy piankowe, które spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania branży fleksograficznej, dając najlepsze rezultaty podczas drukowania. Zapraszamy na www.zimexscapa.pl, gdzie zapoznacie się Państwo ze szczegółowymi informacjami na temat taśmy i pianek do Flexodruku.
Photo
Wait while more posts are being loaded