Profile cover photo
Profile photo
Harika Film
About
Posts

Post has attachment
Bu Hafta Vizyona Giren En İyi Yerli Ve Yabancı Filmler

Film dünyasının en yeni filmlerini sizlere sunan film sitemiz Full Film Hd İzle ile bir vizyon filmleri incelemesine daha hazır mısınız ? Yabancı filmler ve yerli filmler ile oldukça yoğun bir kış sezonu geçiren sinema salonları bu kararsız izleyicilerle dolu. #yabancıfilmizle #türkçedublajlıfilmizle

https://www.fullfilmhdizle1.com/blog/vizyona-giren-yabanci-filmler/
Add a comment...

Post has attachment
Yeni Yılın En İyi Yerli Filmleri

Yeni Yılın Başlangıcı Ile Birlikte Sinema Salonları Dolmaya Başladı. Yerli Film Ve Yabancı Filmler Ile Dolup Taşan Sinema Salonları, Son Yılların En Fazla Sayıda Yerli Filmine Ev Sahipliği Yapıyor. #yerlifilmizle #yabancıfilmizle

https://www.fullfilmhdizle1.com/blog/yeni-yilin-yeni-yerli-filmleri/
Add a comment...

Post has attachment
Lanetli Mesaj - Friend Request
Tür: Korku ve Gerilim

720p:
http://www.fullfilmhdizle1.com/lanetli-mesaj-2016-friend-request-2016-turkce-dublaj-izle.html

Hakkında: (Hikaye) (Bilgi)
Paranormal korku türüne yeni bir ekleme olan Lanetli Mesaj, temel olarak sosyal medyayı alıyor. Okulunn popüler kızlarından Laura okulun asosyal öğrencilerinden Marina'nın arkadaşlık isteğini kabul eder. Ancak Marina bu arkadaşlığı bir saplantıya dönüştürüp sürekli Laura ile ilgili paylaşımlar yapınca onu arkadaşlığından çıkaran genç bir kadın bir anda şeytani güçlerin eline düşer. Laura’nın sosyal medya hesabını bir ruh ele geçirmiştir ve silinemeyen, esrarengiz, vahşet dolu videolar paylaşmaktadır. Şeytani yaratıkların kadını mahvetmek için izlediği yol ise onun en yakın arkadaşlarını öldürürerek yalnızlaştırmaktan geçmektedir.
Alman yapımı filmin başrolünü Alycia Debnam-Carey, William Moseley ve Connor Paolo üstlenirken, filmin kadrosunda Brit Morgan, Brooke Markham, Sean Marquette, Liesl Ahlers ve Lee Raviv gibi isimler yer buluyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Simon Verhoeven oturuyor. Filmin senaryosunda Matthew Ballen, Philip Koch ve Simon Verhoeven imzası var.

#harikafilm #fullfilmhdizle #filmizle #yabancıfilm #720p #hd #simonverhoeven #korku #gerilim
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Traders - Tüccarlar
Türler: Gerilim ve Suç

Harry Fox istediği her şeye sahiptir. Ancak bir gün çalıştığı şirket batar ve herşeyini kaybetme noktasına gelir. Vernon Stynes isimli adam ona çözüm önerisiyle gelir. Bunun üzerine sıradan insanların birbirlerini öldürmeleri için en mantıklı yol ne olurdu bunu izleyip göreceksiniz.

Hemen şimdi 720p kalitesiyle izlemek için:
http://www.fullfilmhdizle1.com/tuccarlar-traders-turkce-dublaj-izle.html/2

#traders #tüccarlar #harikafilm #yabancıfilm #filmizle
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Müdahale - The Intervention
Türler: Komedi ve Dram

Kontrol delisi gelin adayı Annie, otuzlu yaşlarındaki arkadaş grubunu Jessie ve Ruby’nin evinde toplayarak Ruby ve onun iş delisi eşini, ilişkilerinin zehirleyici bir hal aldığına ikna etmeye karar verir. Ekibe daha sonradan Annie’nin yumuşak başlı nişanlısı, Jessie’nin partneri ve yirmi iki yaşındaki sevgilisiyle yaşama isteğini kaybetmiş Jack de katılınca ortaya kendi dertleri ve pişmanlıkları dışında her şeye müdahale eden bir güruh çıkar.

Bizi acıtan şeyleri yapmaktan vazgeçmenin ne kadar da zor olduğunu gözler önüne seren DuVall’ın zekice bir araya getirilmiş karakterleri ve oyuncular arasında kurduğu denge daha ilk filminden farkını ortaya koyuyor.

Hemen şimdi 720p kalitesiyle Türkçe Dublaj izlemek için:
http://www.fullfilmhdizle1.com/mudahale-the-intervention-turkce-dublaj-izle.html

#fullfilmhdizle #filmizle #hd #harikafilm #müdahale #theintervention #DuVall
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Azem 4: Alacakaranlık
Türler: Korku ve Gerilim

Film, 1936 yılında İç Anadolu'da, Beydağları eteklerinde bir köyde yaşanan, garip bir ailenin tüyler ürperten hikayesini anlatıyor.
Azem serisi, sosyal medyada "Gerçek Cin Hikayeleri Arıyoruz" başlığı altında bir çağrıda bulundu. Bunun için oluşturulan mail hesaplarından, Türkiye'nin onlarca şehrinden çeşitli efsaneler, gizemli olaylarla alakalı birçok bilgi ve kayıt toplandı. 5.000'e yakın başvuru arasından bir tanesi seçildi. İç Anadolu' da Beydağları eteklerinde bir köyde yaşayan Merve T.'nin gönderdiği fotoğraf ve video kayıtları bu filmin konusunu ve çekim mekanlarını oluşturdu. Olay yerinde yaklaşık bir hafta süren ön çalışma yapan ekip, dördüncü filmleri Alacakaranlık'ın temellerini atmış oldu.

Hemen şimdi 720p kalitesiyle Türkçe Dublaj izlemek için:
http://www.fullfilmhdizle1.com/azem-4-alacakaranlik-turkce-dublaj-izle.html/4
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Leş Sınırı - The Hollow Point
Türler: Gerilim ve Suç

Bir sınır kasabasının arka sokaklarında Meksika mafyası tarafından acemice yapılmış bir silah tüccarlığı işi sonucunda birkaç kişi ölür ve bir çanta para da kaybolur. Bu işin kaynağını araştırmak ve kasaba sakinlerini korumak için eski şerif ve karanlık bir geçmişi olan yeni şerifin güçlerini birleştirmesi gerekmektedir. Kaybolan parayı aramak için gizemli ve tehlikeli bir mafya tetikçisinin kasabaya gelip sistematik bir şekilde yoluna çıkan herkesi öldürmeye başlaması ile işler çığırından çıkar.

720p kalitesiyle izlemek için:
http://www.fullfilmhdizle1.com/les-siniri-tho-hollow-point-turkce-dublaj-izle.html

#full #film #hd #izle #yabancıfilm
Photo
Add a comment...

Post has attachment
iBoy
Türler: Aksiyon, Bilimkurgu ve Suç.

Film Hikayesi:
Tom, bir kaza sonrası Koma’dan uyanır. Daha sonra ise kendi akıllı telefonunun parçaları kafasına yerleştiğini fark eder, daha kötüsü ise artık normal genç hayatında dönmesi imkansızdır çünkü artık birbirinden farklı süper güçleri vardır.

2017'nin bu yeni filmini hemen şimdi 720p kalitesiyle izlemek için:
http://www.fullfilmhdizle1.com/iboy-2017-turkce-dublaj-izle.html/5

#iboy #harika #film
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ölüm Yarışı - Death Race
Türler: Aksiyon, Bilimkurgu ve Komedi.

Film Hikayesi:
Amerika artık bildiğimiz Amerika değildir. Korkunç bir diktatör tarafından yönetilmekte ve tamamen onun arzuları doğrultusunda kaderini şekillendirmektedir. Başkanın en büyük keyfi ise korkunç bir vahşet içeren Ölüm Yarışı'dır. Ölüm Yarışı, vahşi silahlarla donatılmış beş takımın yarışına ev sahipliği yapmaktadır. Takımlar bu sene de birbirinden iddialı olacaklardır.

Hemen şimdi 720p kalitesiyle izlemek için:
http://www.fullfilmhdizle1.com/death-race-2017-720p-izle.html/5

#fullfilmhdizle #fullhdfilmizle #filmizle #yabancıfilm #harikafilm
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded