Profile cover photo
Profile photo
PWT. Kacper
1 follower
1 follower
About
PWT. Kacper's posts

Post has attachment
Pod adresem: http://tartakkacper.pl/galeria/ mają Państwo możliwość obejrzenia zdjęć, które prezentują efekty naszych pomysłów i ich realizacje. Jesteśmy dumni, że możemy wcielić w czyn i zrealizować Państwa wizje pawilonów, altanek ogrodowych, zadaszeń czy garaży. Zlecone zadania wykonujemy precyzyjnie i z najwyższą starannością. 
Photo

Post has attachment
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, jednak mają Państwo pewne wątpliwości czy pytania, serdecznie zachęcamy do kontaktu http://tartakkacper.pl/kontakt/. Nasi pracownicy chętni i w pełni profesjonalnie odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania oraz doradzą rozwiązania, będące odpowiedzią na Państwa potrzeby i oczekiwania.
Photo

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej w zakładce Kontakt znajduje się specjalny formularz kontaktowy, przy pomocy którego łatwo i bezpiecznie będą Państwo mogli skontaktować się z naszą firmą. Chętnie i w jak najszybszym czasie postaramy się udzielić Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania. Zachęcamy do kontaktu: http://tartakkacper.pl/kontakt/
Photo

Post has attachment
Tartak Kacper funkcjonuje i prężnie rozwija się już od 2001 roku. Świadczymy usługi wyrobu i sprzedaży oraz dystrybucji drewna konstrukcyjnego, ogrodowego i opałowego na najwyższym poziomie, dostosowując się nawet do najbardziej wygórowanych oczekiwań naszych Klientów. Ponadto informujemy, że jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszej oferty, zapewniamy transport gratis. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://tartakkacper.pl/oferta/

Post has attachment
Konstrukcje drewniane to nasza specjalność! Podejmujemy się wykonania różnego rodzaju zadaszeń z drewna, w tym m.in. wiat oraz dachów. Oprócz tego nasza oferta obejmuje budowę altan, pawilonów oraz garaży. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty http://tartakkacper.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Planując budowę tarasu, warto pomyśleć również o jego zadaszeniu. Jeśli zastanawiają się Państwo z jakiego materiału wykonać zadaszenie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez nasz tartak, który oferuje także wykonanie zadaszeń. Więcej informacji na stronie http://tartakkacper.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Solidny dach to jeden z najważniejszych elementów bezpiecznego oraz w pełni funkcjonalnego domu. Aby dach przez wiele lat spełniał swoje funkcje, warto zadbać o to, aby został wykonany przez doświadczonych profesjonalistów. Nasi specjaliści zajmują się projektowaniem i produkcją dachów. Szczegóły na stronie http://tartakkacper.pl/oferta/. 
Photo

Post has attachment
Altanka to doskonałe miejsce do spędzania ciepłych, letnich wieczorów, w którym możesz nie tylko w spokoju poczytać książkę, ale także miło spędzić czas ze swoimi przyjaciółmi podczas wspólnych spotkań przy grillu. Jeśli są Państwo zainteresowani budową altany, zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą http://tartakkacper.pl/oferta/. 
Photo

Post has attachment
Nasze przedsiębiorstwo od ponad 15 lat świadczy kompleksowe usługi z zakresu dostarczania wysokiej jakości drewna konstrukcyjnego, ogrodowego oraz opałowego. Dokładamy starań, aby dostarczyć Państwu produkty najwyższej jakości. Więcej o naszej pracy mogą Państwo przeczytać na stronie naszego tartaku http://tartakkacper.pl/. 
Photo

Post has attachment
Na stronie http://tartakkacper.pl/oferta/ prezentujemy pełną ofertę naszych wyrobów tartacznych. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość oferowanych przez nas drewnianych produktów oraz drewna na opał. Informujemy, że istnieje możliwość dostarczenia przez nas zakupionego towaru. Wszystkie szczegóły znajdą Państwo w wyżej podanym linku. 
Photo
Wait while more posts are being loaded