Profile cover photo
Profile photo
Kongresen Centar
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
настапот на Пламенка Трајковска, „Скопски летен ритам“ 2016, Плоштад Мајка Тереза (пред МОБ)
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Продолжува проектот СКОПСКИ ЛЕТЕН РИТАМ!
Погледнете ја нашата викенд програма исполнета со доста музика - рок, староградска и класична музика, како и народни ора и песни од сите краеви на Македонија.
@ПлоштадМакедонија @ПлоштадВМРО @ПлоштадБогородица @ПлоштадМајкаТереза (МОБ)
Почеток 20 часот!
Add a comment...

Post has attachment
Во тек е упис на нови членови на Училиштето за театар „Од игра до претстава“ за 2016/2017. Повеќе информации може да најдете на фан страната/ https://www.facebook.com/events/1577106635917934
Побрзајте!!! Уписите траат до 1ви Септември. Контакт: 070/991-961, ucilistezateatar@gmail.com;
Add a comment...

Post has attachment
Петок 20часот - Плоштад Македонија, Radio hat, link
Add a comment...

Post has attachment
Викендов забавата е во Скопје! Не ја пропуштајте!!!
Add a comment...

Post has attachment
Петок, 20ч. Плоштад „Македонија“ свирка со Standby
Add a comment...

Post has attachment
Рок свирка на Плоштад во сабота во 20 часот.
Add a comment...

Post has attachment
Проверете што се случува викендов во градот!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded