Profile cover photo
Profile photo
Ali Alizadeh
149 followers -
وب برندینگ پایگاهی علمی تخصصی در بازاریابی اینترنتی و برندینگ و سئو می باشد که هدف آن رشد و ارتقا درجه علمی مدیران بازاریابی و بازاریابی اینترنتی و نیز مدیران وب سایت های ایرانی می باشد. با وجود سیل اطلاعات درست و غلط در اینترنت و وجود گروه های مختلف کاری ، تمام سعی ما بنا نهادن بهترین پایه در صنعت بازاریابی اینترنتی و برند در ایران و اطلاع رسانی دقیق و منظم در این حوضه است. امید است تلاش هرچند اندک ما برای شما سرور گرامی مفید واقع گردد.
وب برندینگ پایگاهی علمی تخصصی در بازاریابی اینترنتی و برندینگ و سئو می باشد که هدف آن رشد و ارتقا درجه علمی مدیران بازاریابی و بازاریابی اینترنتی و نیز مدیران وب سایت های ایرانی می باشد. با وجود سیل اطلاعات درست و غلط در اینترنت و وجود گروه های مختلف کاری ، تمام سعی ما بنا نهادن بهترین پایه در صنعت بازاریابی اینترنتی و برند در ایران و اطلاع رسانی دقیق و منظم در این حوضه است. امید است تلاش هرچند اندک ما برای شما سرور گرامی مفید واقع گردد.

149 followers
About
Posts

Post has shared content

وب سایت های املاک، از وب سایت هایی هستند که با مخاطبین بسیار متفاوتی سر و کار دارند. پس تعیین مخاطبین هدف، یکی از مهم ترین جنبه های چنین سایتی محسوب می شود. شما باید منطقه جغرافیایی تجارت و همین طور مخاطبین هدف خود را مشخص کنید. به علاوه، نکات بسیار بیشتری نیز در این رابطه وجود دارند که شما باید آنها را پوشش دهید.


 سه یا چهار ماهی هست که بر روی یک وب سایت املاک در حال کار هستیم و اتفاقا همین چند روز پیشتر دوستان قسمت طراحی رابط کاربری فایل های مربوطه را برای تایید نزد من آوردند. مدت زیادی است که با کارفرمای این پروژه در حال جدل بر روی این کار هستیم و این دوست از جمله کسانی هستند که مقاوت زیادی در مقابل استاندارد ها و تجربه های اندک ما نشان داده اند.  من هیچ وقت در مقابل تجربه دیگران مقاوت بدون دلیل و احساسی نمی کنم و سعی می کنم با کمی مطالعه به تکمیل تجربیات و نظرات بپردازم. بر آن شدم که نکات جالبی که در این وادی و تحقیق بسیار کوچک و مطالعه وب سایت های املاک بزرگ دنیا بدست آوردم را با شما به اشتراک بگذارم.

احساس، اهمیت زیادی دارد. مطمئن شوید که وب سایت های املاک شما،  اعصاب و اجساسات درونی بازدیدکنندگان را تحریک نماید.

بازاریابی حسی را هیج وقت فراموش نکنید. احساس،  عامل انگیزه بخش اصلی در فرآیند خرید خانه است. خریداران احتمالی خانه، دوست دارند به آنها قول داده شود که زندگی آنها، با خانه بهتر شده و کودکانشان راحت خواهند بود. بیایید کمی با دقت بیشتر فکر کنیم و درست تر. آیا شما به قول بیشتر مردم می خواهید با صفحات اینترنت فقط دلال باشید؟ به نشر شما دلال ها در وب بیشتر می فروشند یا بازاریابان قدرتمند و حسی ؟
 
شاید هدف یک مرد از خرید خانه، خوشحال کردن همسرش باشد. والدین برای این خانه می خرند تا زندگی کودکان خود را ارتقا دهند. این وعده احساسی که با خانه جدید همراه می شود، باید در وب سایت تجارت شما نیز وجود داشته باشد. برای مثال، وقتی هدف خریدارانی هستند که به دنبال خرید ویلا هستند. بنگاه های مسکن که در این نوع منطقه ها فعالیت دارند، با خواسته ها و تمایلات زنان و کودکان چنین خانواده هایی آشنا بوده، و می توانند برای آنها انگیزه ایجاد کنند. شما نیازی به اجرای فرآیند خرید خانه ندارید، بلکه شما باید این اشتیاق احساسی را در سایت خود ایجاد کنید. برای مثال، کودکان عاشق حیوانات هستند. زنان خانه دار از کمی فضای سبز و محیط برای ورزش لذت می برند. شما باید تمامی این موارد را بررسی کرده و در صورت لزوم، در اجزای طراحی سایت، اعمال کنید.  آنها یک شیوه زندگی را نشان می دهند که با خرید خانه، به همراه می آید. یک حس گرما در این شکل ها حس می شود که باعث می شود، خریداران احتمالی، با خانه ارتباط عاطفی پیدا کنند.
  #املاک #کارآفرینی #وب_برندینگ #طراحی_سایت #مدیریت  
Add a comment...

Post has shared content
Search on Google for "Brazil 2014″, and you won't see ads from companies selling tickets, travel packages, or even FIFA-authorized shirts. #WorldCup14 #Soccer #Sports
Add a comment...

Post has attachment

برند شما تا چه حد قدرتمند است؟ برندینگ نیز به اندازه فعالیت های بازاریابی، سئو، و فروش مهم است، اما به ندرت در مورد مدیریت برند و برندینگ اینترنتی صحبت می شود. در بسیاری از بلاگ های بازاریابی بزرگ و مشهور، مقاله های کمی در مورد مدیریت برند مشاهده خواهید کرد.


قبل از بیان نکات مهم در مدیریت برند، بهتر است یک مثال برای شما بزنم که می تواند قدرت برندسازی اینترنتی را نشان دهد. تمامی مثال های زیر از سایت Brand.com آمده است که اخیرا توسط شرکتی به نام Reputation Changer خریداری شده است تا بتواند با کمک بازاریابی محتوایی خود و تصویر برند خود را تقویت نماید.

Brand.com که از قدیم به نام Reputation changer شناخته می شد، یک نمونه موردی عالی برای نشان دادن مدیریت برند موثر است؛ این سایت بعد از تغییر دومین و خریداری کردن Brand.com، با افزایش قابل توجه درآمد روبرو شد. این رشد تا حدی بود که شرکت مجبور شد، بودجه بازاریابی خود را بازنگری کند. با کمی تغییر در رویکرد، برند شرکت، رتبه ای کاملا مجزا و قوی تر پیدا کرده بود. خرید Brand.com، نقطه شروع بازسازی برند و مدیریت برند برای آنها محسوب می شد.
فعالیت های مدیریت برند آنها فواید زیادی داشت، اما 5 فایده اصلی، شامل موارد زیر می شد:
•    نام جدید، پیامی جدید را در بر داشت که با اهداف شرکت، تطابق بیشتری داشت.
•    بازسازی برند، باعث پوشش بهتر در رسانه های اصلی شده بود.
•    پس از بازسازی، ایجاد اقتدار برای آنها ساده تر شده بود. در زمان استفاده از نام قبلی، آنها در سایه رقیب خود، reputation.com بودند. پس از بازسازی برند، آنها به راحتی در موقعیت های برتر صنعت خود قرار گرفتند؛ این به مدیریت بهتر برند کمک می کرد.
•    پس از بازسازی برند، آنها کنترل بیشتری بر رتبه گرفتن در موتورهای جست و جو داشتند. این مسئله اهمیت بسیار زیادی دارد. بیشترین ترافیک آنها، از موتورهای جست و جو بود.
Add a comment...

Post has shared content
مي توان در ظرف دو سال يك كارخانه ذوب آهن ساخت، ولي براي تربيت يك مدير براي اين صنعت بايد بيست سال وقت صرف كرد. ((جواهر لعل نهرو ))
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
آخرین خبر: سرمقاله رسالت/ تفقه آيت الله صانعي و پارازيت زدايي
تاریخ انتشار: 93/02/02 7:23
www.khorasannews.com/OnlineNews.aspx?newsid=690741
Add a comment...

Post has attachment

Post has shared content
ویژگی اصلی برند در محصولات این است که نشان دهد٬ این محصول به وعده ها و خواص خود پایبند است و عمل می کند.
Add a comment...

گروهی از بچه ها در نزدیکی دو ریل راه آهن، مشغول به بازی کردن بودند.
یکی از این دو ریل قابل استفاده بود ولی آن دیگری غیرقابل استفاده.
تنها یکی از بچه ها روی ریل خراب شروع به بازی کرد و پس از مدتی روی همان ریل غیرقابل استفاده خوابش برد.
3 بچه دیگر هم پس از کمی بازی روی ریل سالم، همان جا خوابشان برد.
قطار در حال آمدن بود و سوزنبان تنها می بایست تصمیم صحیحی بگیرد ...
سوزنبان می تواند مسیر قطار را تغییر داده و آن را به سمت ریل غیرقابل استفاده هدایت کند و از این طریق جان 3 فرزند را نجات دهد و نتها 1 کودک قربانی این تصمیم گردد و یا می تواند مسیر قطار را تغییر نداده و اجازه دهد که قطار به راه خود ادامه دهد.

سوال: اگر شما به جای سوزنبان بودید در این زمان کوتاه و حساس چه نوع تصمیمی می گرفتید؟

بیشتر مردم ممکن است منحرف کردن مسیر قطار را برای نجات 3 کودک انتخاب کنند و 1 کودک را قربانی ماجرا بدانند که البته از نظر اخلاقی و عاطفی شاید تصمیم صحیح به نظر برسد اما از دیدگاه مدیریتی چطور ... ؟
در این تصمیم، آن (1) کودک عاقل به خاطر دوستان نادان خود (3 کودک دیگر) که تصمیم گرفته بودند در آن مسیر اشتباه و خطرناک (ریل سالم) بازی کنند، قربانی می شود.
این نوع تصمیم گیری معضلی است كه هر روز در اطراف ما، در اداره، در جامعه در سیاست و به خصوص در یک جامعه غیردموکراتیک اتفاق می افتد، دانایان قربانی نادانان قدرتمند و احمقان زورمند و تصمیم گیرنده می شوند.
کودکی که موافق با انتخاب بقیه افراد برای مسیر بازی نبود طرد شد و در آخر هم او قربانی این اتفاق گردید و هیچ کس برای او اشک نریخت.
کودکی که ریل از کار افتاده را برای بازی انتخاب کرده بود هرگز فکر نمی کرد که روزی مرگش اینگونه رقم بخورد.
اگرچه هر 4 کودک مکان نامناسبی را برای بازی انتخاب کرده بودند ولی آن کودک تنها قربانی تصمیم اشتباه آن 3 کودک دیگر که آگاهانه تصمیم به آن کار اشتباه گرفته بودند شد. اما با این تصمیم عجولانه نه تنها آن کودک بی گناه و عاقل جانش را از دست داد بلکه زندگی همه مسافران را نیز به خطر انداخت زیرا ریل از کار افتاده منجر به واژگون شدن قطار گردید و همه مسافران نیز قربانی این تصمیم شدند و نتیجه این تصمیم چیزی جز زنده ماندن 3 کودک نادان نبود.
مسافران قطار را می توان به عنوان تمامی کارمندان سازمان فرض کرد و گروه مدیران را همان کودکانی در نظر گرفت که می توانند سرنوشت سازمان (قطار) را تعیین کنند.
گاهی در نظر گرفتن منافع چند تن از مدیران که به اشتباه تصمیمی گرفته اند، منجر به از دست رفتن منافع کل سازمان خواهد شد و این همان قربانی کردن صدها نفر برای نجات این چند نفر است.
زندگی کاری همه مدیران پر است از تصمیم گیری های دشوار که با عدم اتخاذ تصمیمات صحیح به سبک مدیریتی، به پایان زندگی مدیریتی خود خواهید رسید.

"به یاد داشته باشید آنچه که درست است همیشه محبوب نیست... و آنچه که محبوب است همیشه درست نیست "
Add a comment...

Post has shared content
برند ها در ذهن بازار ها موجودیت می یابند. پس مدیریت برند مدیریت ادراک و ذهنیت سازی برای ایشان است.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded