Profile cover photo
Profile photo
ARGO - firma produkcyjno handlowa
2 followers
2 followers
About
Posts

Wszystkim Państwu przypominamy, że siedziba naszej firmy mieści się w Krakowie przy ulicy Karaszewicza-Tokarzewskiego 37c. Do dyspozycji klientów pozostajemy codziennie od poniedziałku do piątku. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: http://ciechanowski.pl/.

Post has attachment
Jeżeli jesteście Państwo w trakcie planowania remontu, to zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Pamiętajcie, że od jakości materiałów użytych podczas remontu, zależy tempo jego przeprowadzenia. Więcej informacji na ten temat umieszczonych zostało pod adresem: http://ciechanowski.pl/.
Photo

Wszystkich Państwa zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem naszej oferty. Zajmujemy się sprzedażą akcesoriów malarskich i budowlanych. Dla nas najważniejszy jest klient i jego zadowolenie, dlatego każdego dnia dokładamy starań, aby jakość świadczonych usług utrzymywała się na najwyższym poziomie: http://ciechanowski.pl/.

Post has attachment
Zajmujemy się przede wszystkim produkcją wysokogatunkowych akcesoriów malarskich oraz narzędzi budowlanych. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która powierzone zadania wykonuje precyzyjnie i terminowo. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo pod adresem: http://ciechanowski.pl/.
Photo

Jeżeli w trakcie przeglądania naszej oferty nasunęły się Państwu jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, to prosimy o kontakt. Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji o dostępnych produktach i pomożemy Państwu w wyborze najlepszego rozwiązania. Zapraszamy: http://www.ciechanowski.pl/.

Post has attachment
Fabrycznie nowe wałki mogą pozostawiać na malowanej ścianie resztki runa i co za tym idzie niszczyć efekt naszej wielogodzinnej pracy. Przed rozpoczęciem malowania najlepiej włożyć wałek do wody i mocno odwirować, to powinno pomóc. Po więcej informacji zapraszamy na: http://www.ciechanowski.pl/.
Photo

Główną przyczyną powstawania smug podczas malowania mieszkania może być niewłaściwy wybór wałka. Obecnie rozróżniamy wałki o trzech rodzajach włosia, a wybór odpowiedniego uzależniony powinien być przede wszystkim od rodzaju malowanej powierzchni. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo po przejściu na stronę internetową: http://www.ciechanowski.pl/.

Post has attachment
Wałek malarski to najbardziej poręczne i uniwersalne narzędzie do malowania ścian. To właśnie od jego jakości zależy w dużej mierze efekt końcowy. W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdziecie Państwo szeroki wybór wałków i pędzli malarskich. Zapraszamy: http://www.ciechanowski.pl/.
Photo

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stale poszerzamy ofertę o nowe rozwiązania. Na polskim rynku działamy od wielu lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na dopasowanie się do potrzeb odbiorców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.ciechanowski.pl/promocja.

Post has attachment
Uprzejmie przypominamy o naszej promocji na wiadra budowlane! Do dyspozycji klientów oddajemy wiadra o pojemności 12, 16 i 20 litrów. Więcej informacji o ofercie oraz rabatach znajdą Państwo pod adresem: http://www.ciechanowski.pl/promocja.
Photo
Wait while more posts are being loaded