Profile cover photo
Profile photo
Notariusz Szczecin.Notariusz Kamil Wilgocki
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Oświadczenie o poddaniu się egzekucji jest często koniecznym warunkiem zawarcia umowy. Może to dotyczyć pożyczki czy choćby najmu okazjonalnego. Jeśli odmówimy złożenia takiego oświadczenia, umowa nie dojdzie do skutku. Kancelaria Notarialna Notariusza Kamila Wilgockiego sporządza oświadczenia o poddaniu się egzekucji. http://www.szczecin-kancelaria-notarialna.pl/czynnosci-notarialne/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze czynności notarialne obejmują wszelkiego typu sprawy związane ze spadkami i dziedziczeniem. Zajmujemy się sporządzaniem testamentów, protokołów otwarcia i ogłoszenia testamentów i aktów poświadczenia dziedziczenia. Kancelaria notarialna przyjmuje również oświadczenia o przyjęciu lub odrzuceniu spadku. http://www.szczecin-kancelaria-notarialna.pl/czynnosci-notarialne/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli podjąłeś decyzję o przenoszeniu lub ustanawianiu praw do nieruchomości, to na pewno będziesz musiał udać się do notariusza. Podobnie w sytuacji, gdy chodzi o sprzedaż lub ustanowienie odrębnej własności lokali. Wszystkich zainteresowanych sporządzeniem aktu notarialnego zapraszamy do skorzystania z naszych usług - http://www.szczecin-kancelaria-notarialna.pl/czynnosci-notarialne/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czynności notarialne wykonywane są w naszym biurze notarialnym, które znajduje się w Szczecinie, przy ul. Edmunda Bałuki 21/1 w godzinach urzędowania. Jednakże czynności notarialne mogą być dokonane również poza Kancelarią Notarialną, jeśli przemawia za tym ich charakter lub szczególne okoliczności. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej kancelarii - http://www.szczecin-kancelaria-notarialna.pl/czynnosci-notarialne/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wypis stanowi dosłowne powtórzenie aktu notarialnego, jednakże nie zawiera ani poprawek, ani przekreśleń dokonanych na oryginale. Wypis musi zawierać podpis oraz pieczęć notariusza, a w sytuacji, gdy wypis zawiera więcej niż jedną stronę, każdy arkusz musi być ponumerowany, wszystkie strony wypisu muszą być połączone i podpisane przez notariusza. Nasze usługi notarialne obejmują sporządzanie wypisów dokumentów - http://www.szczecin-kancelaria-notarialna.pl/czynnosci-notarialne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza kancelaria notarialna w Szczecinie zajmuje się m.in. sprawami związanymi ze spadkami i dziedziczeniem. Podejmujemy się sporządzania testamentów, protokołów otwarcia i ogłoszenia testamentów oraz sporządzania aktów poświadczenia dziedziczenia. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej - http://www.szczecin-kancelaria-notarialna.pl/czynnosci-notarialne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze usługi notarialne obejmują również przyjmowanie dokumentów i rzeczy wartościowych na przechowanie do depozytu notarialnego. Przyjmujemy m.in. pieniądze, papiery wartościowe i dane na nośnikach informatycznych. Gwarantujemy, że wszelkie powierzone nam materiały i dokumenty będą bezpieczne. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej - http://www.szczecin-kancelaria-notarialna.pl/czynnosci-notarialne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy wyczerpujących odpowiedzi. Poinformujemy, jakie dokumenty będą potrzebne do podpisania aktu notarialnego oraz przedstawimy cennik opłat za usługi notarialne. Dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - http://www.szczecin-kancelaria-notarialna.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli interesuje nas korzystanie z odziedziczonego majątku, będzie nam potrzebne urzędowe poświadczenie prawa do spadku. Możemy skorzystać z dwóch możliwości: sądowego orzeczenia nabycia spadku lub aktu poświadczenia dziedziczenia u notariusza. Na orzeczenie sądu trzeba czekać nawet kilka miesięcy, akt poświadczenia możemy dostać od ręki. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług notarialnych - http://www.szczecin-kancelaria-notarialna.pl/czynnosci-notarialne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakres naszych usług wchodzą także wszelkie sprawy związane ze spadkami i dziedziczeniem. Zajmujemy się sporządzaniem testamentów (w tym również z zapisami windykacyjnymi), protokołów otwarcia i ogłoszenia testamentów i aktów poświadczenia dziedziczenia. Poza tym przyjmujemy także oświadczenia o przyjęciu lub odrzuceniu spadku. Zachęcamy do kontaktu - http://www.szczecin-kancelaria-notarialna.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded