Profile cover photo
Profile photo
Advansys Group
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment

В рамках розповідей про енергоефективні технології та обладнання, сьогодні опишемо загальну класифікацію набираючих популярність теплових насосів.
Тепловий насос - це багатофункціональні установки, що можуть одночасно працювати як на охолодження так і на обігрів. Як правило, такі можливості забезпечуються за допомогою функції реверсивності, яка дозволяє тепловому насосу працювати у зворотному режимі.
За принципом роботи теплові насоси класифікують як абсорбційні (можуть використовувати тепло в якості джерела енергії) та компресійні (працюють на електроенергії).
1. Геотермальні (використовують тепло землі, наземних або підземних ґрунтових вод)
• замкнутого типу
— горизонтальні
Колектор розміщений горизонтально, за межею промерзання ґрунту.Такий спосіб є найпопулярнішим для житлових об’єктів ,за умови достатньої площі для монтажу контуру.
— вертикальні
Колектор монтується вертикально, у свердловини глибиною до 220 м. Застосовується за умови нестачі вільної земельної ділянки.
— водні
Досить дешевий ,при цьому не менш ефективний варіант, проте вимагає розташування водойми біля об’єкту.
• відкритого типу
Подібна система використовує воду, яка циркулює в системі геотермального теплового насосу в рамках відкритого циклу і після віддачі тепла, повертається назад в землю. Досить складний варіант для реалізації на практиці ,через потребу достатньої кількості чистої води.
2. Повітряні (джерелом відбору тепла є повітря)
3. Такі, що використовують вторинне тепло.Цей варіант є найкращим для промислових та комерційних об'єктів, де є джерела тепла, які можна спрямувати на потреби ГВС чи опалення суміжних приміщень.
Переваги використання теплових насосів:
Ефективність: теплові насоси використовують паливні ресурси значно ефективніше, ніж більшість традиційних котелень.
Широкий спектр застосування: теплові насоси можуть «витягувати» тепло практично з будь-якого фізичного середовища.
Екологічність: тепловий насос не тільки економить кошти, але й зберігає здоров'я власникам приватного будинку чи відвідувачам комплексу.
Універсальність: теплові насоси можуть працювати як на опалення, так і на кондиціонування, утилізувати та корисно використовувати вторинне тепло в залежності від специфіки об’єкту.
Безпека: сучасне обладнання відповідає найвищим стандартам охорони праці, та може використовуватись на об’єктах з підвищеними вимогами до пожежної безпеки.
В наступних публікаціях ми розкажемо про вдалі приклади інтеграції теплових насосів в існуючу інженерну інфраструктуру певних об’єктів.
www.advansys.ua
Advansys
Advansys
advansys.ua
Add a comment...

Post has attachment


20.04 в IQ Business Center в рамках Круглого столу з енергоефективності у нерухомості від Ukrainian Real Estate Club учасники заходу обговорили успішні кейси вже впроваджених енергоефективних концепцій для нерухомості на території України.

Комерційний директор нашої компанії Advansys Олександр Зміхновський розповів про наш проект модернізації інженерної інфраструктури інноваційного центру спорту «Ліко», завдяки якій на об’єкті досягнуто високого рівня енергоефективності та енергозбереження напередодні проведення Чемпіонату Європи зі стрибків у воду в червні 2017 року.

http://www.advansys.com.ua/ru/kruglij-stil-po-energoefektivnosti/
Add a comment...

Post has attachment
Ще у вересні 2013 року компанія «Ліко-Холдінг» повністю ввела в експлуатацію сучасний спортивний комплекс «Ліко», який сьогодні є базою національної збірної команди зі стрибків у воду, розміщує Державний центр олімпійської підготовки зі стрибків у воду, дитячо-юнацьку спортивну школу «Тріумф», фітнес-центр SportLife та інші спортивно-розважальні комплекси.

Advansys підвищив енергоефективність Центру Спорту "Ліко"

Наша компанія Advansys завершує роботи по виведенню об’єкта на максимальний рівень енергоефективності. В результаті проведеного енергоаудиту, спеціалісти Advansys сформували основні напрямки для оптимізації роботи інженерних систем та наявний потенціал для підвищення енергоефективності на об’єкті. На сьогодні завершені монтажні та пуско-налагоджувальні роботи основних інженерно-технологічних рішень, які вже зараз дають значний рівень енергозбереження об'єкту. Наразі відбуваються планові роботи для досягнення максимальної енергоефективності.

http://www.advansys.com.ua/ru/centr-sportu-liko/
Add a comment...

Post has attachment
Раді повідомити, що наша компанія Advansys завершує облаштування інженерних мереж для найбільшого автоцентру «АВТ Баварія» у Східній Європі.
Нами виконано наступні роботи:
-комплекс внутрішньої електрики (електроживлення та електроосвітлення);
-внутрішньомайданчикові електричні мережі (розгалужена система кабельних трас з встановленням ревізійних колодязів);
-система гарантованого електроживлення з використанням якісного обладнання для генерації резервного електроживлення;
-структурована кабельна мережа, що інтегрує в собі всі слабкострумові системи (відеоспостереження, озвучування та відеовідображення);
-система безпеки (відеонагляд, контроль та управління доступом, охоронна сигналізація);
-система автоматизації ти диспетчеризації забезпечують максимальний рівень контролю та управління інженерними системами для комфортної роботи на об’єкті;
-окрім цього, наші системи враховують максимально енергоефективні рішення та інноваційні системи з енергозбереження

Під чітким управлінням процессу будівництва від міжнародної компанії Дельта Україна, роботи виконуються в погоджені терміни та готуються до завершення.
Хочеться відмітити злагоджену роботу всієї команди участників проекту:
АВТ Баварія - замовник;
Дельта Проектконсалт Україна - управління проектом;
АБМ - загальнобудівельні роботи;
7Ci - внутрішньо-будівельні роботи;
Фіттіг - протипожежні системи;
ПМК - системи ВК та вентиляції.
Відкриття планується найближчим часом.
http://www.advansys.com.ua/ru/avtosalon-avt-bavarya/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded