Profile cover photo
Profile photo
Usługi Elektryczne Patryk Dudziak
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Planujesz wymianę kuchenki gazowej? Chcesz, aby w Twoim domu znalazła się gustowna płyta indukcyjna? Pamiętaj zatem o jej prawidłowym podłączeniu. Jeśli nie jesteś pewien jak to zrobić – zadzwoń do nas jeszcze dziś! Dodatkowe informacje dostępne są na stronie: http://elektrykjozefow.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W dzisiejszych czasach jesteśmy narażeni na wiele niebezpieczeństw. Wśród najczęstszych przestępstw wyróżnia się włamania, kradzieże. Dlatego zachęcamy Państwa do skontaktowania się z naszą firmą. Przygotujemy dla Was niezawodne instalacje alarmowe. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://elektrykjozefow.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy chcesz, aby w Twoim domu znajdował się domofon? Dla nas to żaden problem! Zadzwoń do nas już dziś, a my już niebawem zajmiemy się jego instalacją. Dane kontaktowe naszej firmy dostępne są na stronie: http://elektrykjozefow.pl/kontakt/. Do zobaczenia!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza praca polega nie tylko na zakładaniu instalacji elektrycznych. Wypełniamy również szereg dokumentów, dzięki czemu zapewniamy kompleksową ofertę. Na stronie: http://elektrykjozefow.pl/oferta/ dostępne są dodatkowe informacje. Na ewentualne pytania chętnie odpowiemy telefonicznie. Zapraszamy!
Add a comment...

Post has attachment
Nieprawidłowo wykonane instalacje elektryczne mogą być bardzo niebezpieczne. Bowiem może dojść nawet do pożaru w budynku! Dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z usług profesjonalnej firmy (http://elektrykjozefow.pl/), która rzetelnie wykona każde zadanie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pomiar zabezpieczeń różnicowoprądowych polega na dokładnym skontrolowaniu parametrów wyłącznika różnicowo – prądowego. Tylko poprawne działanie wyłącznika pozwala na zachowanie bezpieczeństwa. Jeśli więc zauważyliście jakiekolwiek nieprawidłowości w swoim domu zachęcamy do niezwłocznego kontaktu. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://elektrykjozefow.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, że wyróżniamy kilka rodzajów pomiarów elektrycznych? Jednym z podstawowych pomiarów jest pomiar ciągłości przewodów ochronnych PE. Kolejnym obowiązkiem elektryka jest dokładne sprawdzenie rezystancji uziemienia, czyli pomiar skuteczności instalacji odgromowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://elektrykjozefow.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli nie chcecie, aby licznik znajdował się w Waszym domu zachęcamy do kontaktu. Specjalizujemy się w wynoszeniu układów pomiarowych na zewnątrz budynku. Możecie liczyć na nas również w zakresie podłączenia płyt indukcyjnych. Więcej informacji uzyskacie Państwo na stronie: http://elektrykjozefow.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Patryka Dudziaka oferuje nowoczesne rozwiązania instalacyjne. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu każde zlecenie wykonujemy sprawnie i szybko. Dodatkowo doskonale znamy się na swojej pracy. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej kompleksowej oferty dostępnej na stronie: http://elektrykjozefow.pl/oferta/ oraz skorzystania z naszych usług.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy podjęliście decyzję o zainstalowaniu alarmu? Pamiętajcie, że musicie również wybrać czy będzie to system przewodowy czy też bezprzewodowy. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasza wykwalifikowana kadra specjalistów chętnie pomoże Wam w podjęciu decyzji. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://elektrykjozefow.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded