Profile cover photo
Profile photo
Elizabeth Brown
25 followers
25 followers
About
Posts

Post has attachment
A google plus links
Ultraletna letala - zanimiva tema. Zgradite in nato v zrak neprestano dvignite zrak, ki tehta kot redni skuter - sanje mnogih proizvajalcev letal. Zgodovina najmanjšega letala se je začela leta 1958, ko je letalska industrija "na dvorišču hiše" postala pril...
A google plus links | Legal Essay Writing Service
A google plus links | Legal Essay Writing Service
legalessaywritingservices.blogspot.com
Add a comment...

Post has attachment
Системы аспирации https://abtechnologies.com.ua/oborudovanie-rus/aspiratsiya-uk-ru/
Комплект системы аспирации КСА продуктивністю від 8000 до 24000 м³ год призначений для очищення повітря від дрібнодисперсного сухий несліпающіеся пилу в центральних системах аспирации меблевих і деревообробних виробництв. Основними достоїнствами такої системи повний готовий набір елементів (крім повітропроводів на всмоктуючої стороні вентилятора), необхідний для забезпечення нормальної роботи системи. Не потрібно залучення технічного спеціаліста для підбору обладнання;
простота монтажу і обслуговування обладнання;
можливість в подальшому модернізувати систему в комплектації з м'яким контейнером (дешевшу), шляхом заміни у існуючого фільтра нижньої секції і установки міні-силосу з можливістю підключення пневмотранспорта або шнекового транспортера.
Системы аспирации

I. Склад комплекту:

1.1 рукавний фільтр з вібровстряхіваніем. Поставляється в двох комплектаціях.

1-я комплектація збір пилу відбувається в м'який контейнер (типу біг-бег). М'який контейнер має швидкознімну систему кріплення до корпусу фільтра. Залежно від продуктивності фільтр може комплектуватися одним або чотирма біг-перегонами, об'ємом 1,3 м³ кожний.

2-я комплектація збір пилу відбувається в міні-силосі, на який встановлюється фільтр. Міні-силос комплектується ворошителем і шлюзовим перевантажувачі. До шлюзового перевантажувачі можливо приєднати пневмотранспорт або шнековий транспортер. І виробляти періодичну вивантаження в міру накопичення міні-силосу. Стандартний обсяг міні-силосу від 2,2 до 4,5 м Фільтр має збірну конструкцію і розрахований на надлишковий тиск не більш ніж 2 000 Па. Температура повітря, що очищається від -40º до 40ºС. Фільтруючий матеріал поліестер з антистатичними властивостями.

1.2 Один або два пилових вентилятора серії у виконанні 1 (робочі колеса на валу електродвигуна).

1.3 Шафа керування із частотними перетворювачами (окремо на кожен вентилятор)

1.4 вогнезатримуючі клапана 2шт, один з яких з приводом BELIMO для скидання очищеного повітря в атмосферу в літню пору.

1.5 Повітропровід з люком на засувках (по одному на кожен вентилятор), що встановлюється безпосередньо на всмоктуванні вентилятора для полегшення обслуговування вентилятора.

1.6 Комплект повітропроводів з кріпленнями від вентилятора до фільтра і від фільтра до перфорованих повітроводів.

1.7 Перфоровані повітроводи для роздачі повітря повертається в приміщення в опалювальний період.
Add a comment...

Post has attachment

Cheap Essay Writing Service https://helpwriter.com/super-essay-writing-service.html

The equality of the problem statement is one of the first criteria by which you will be evaluated. The best way to pose a problem is to ask a question.

What did the author think about?

In response to what phenomenon or question did he formulate this statement?

After answering these questions, it will be much easier for you to understand the author's logic. It is best to try to mentally formulate a dialogue in which the proposed aphorism could be created.

Also an important factor here is the allocation of key concepts, based on which you can ask a question to the statement. But, unfortunately, the key words can not always be distinguished. If you could not select them, go back to the previous advice.

The words you have highlighted as key words do not have to be in the problem itself. It often happens that these words are not included in it, but only push to the formulation of the problem.

The algorithm formulation of the problem on a concrete example
You are given the statement of the French philosopher K. Helvetius: "the Laws owe their strength to the mores." What should I do to write it?

Imagine a dialogue in which such an aphorism could arise;

Highlight the keywords: "the power of laws" and " manners»;

Ask the question to the statement: what determines the strength or effectiveness of the laws?

Formulate the problem: the reasons on which the effectiveness of the laws.
Add a comment...

Post has attachment
A Good PDF Links
The scientific work of the students of the Faculty of Mathematics and Programming Technology is the most important form of activation of independent work. More than 35% of the students of the faculty take part in all forms of SRWS during extra-curricular ti...
A Good PDF Links | Legal Essay Writing Service
A Good PDF Links | Legal Essay Writing Service
legalessaywritingservices.blogspot.com
Add a comment...

Post has attachment
Преимущества винтовых компрессоров https://abtechnologies.com.ua/oborudovanie-rus/kompressory-ru/vintovye-ru/
Сьогодні апарати гвинтового типу майже повністю витіснили компресори інших видів з їжі- і хімпрому, виробництва скла, з мобільних станцій і корабельних рефрижераторів. Це цілком можна пояснити тим, що конструкція агрегатів дозволяє задіяти малопотужні електромотори з невеликим споживанням електричної енергії при досить високій продуктивності.

Крім того, вони досить компактні, не обтяжені великою вагою, досить надійні і довговічні. Вони досить довго можуть працювати в автономному режимі, не вимагаючи особливого обслуговування.

Гвинтові пристрої працюють з мінімальною вібрацією, тому не вимагають облаштування підстави. Наявність звукоізоляційного кожуха дозволяє установці бути значно тихіше агрегатів іншого виду.

Крім цього, варто відзначити малий витрата масла, що забезпечує більшу чистоту отримуваного продукту.
Add a comment...

Post has attachment
Рукавный фильтр https://abtechnologies.com.ua/oborudovanie-rus/aspiratsiya-uk-ru/rukavnye-filtry-ru/
Коли пил проходить через Рукавный фильтр, її частки залишаються на зовнішній поверхні і перетворюються на суцільний шар. Періодично фільтр слід прочищати імпульсною регенерацією. Це процес, коли стиснене повітря подається імпульсами, завдяки яким відокремлюється пил і частинки бруду. Вона проходить в розвантажувальну воронку, і вже через щлюзовий живильник видаляється.

Зворотній продування дуже ефективний спосіб регенерації. Він полягає в тому, що Рукавный фильтр очищають за допомогою зворотного продування газом або повітрям. ще один спосіб очищення рукавного фільтра механічне струшування. Воно проводиться в результаті струшування рукава в горизонтальному або вертикальному положеннях.

Рукавный фильтр має дуже широку сферу застосування. Так, його можуть використовувати в металургії, асфальтовому і тютюновому виробництві, в хімічній і скляній галузях, в цементній сфері, на сміттєпереробних заводах, і багато іншого.

Рукавный фильтр служить в середньому 2-3 роки. Все залежить від галузі застосування і ступеня забруднення. При правильній експлуатації і регулярної регенерації час служби може тривати до 6 років. Для того, щоб фільтр служив довго і без поломок, важливо грамотно вибирати фільтруючі матеріали і вчасно міняти рукава.
Add a comment...

Post has attachment
Центробежные вентиляторы https://abtechnologies.com.ua/oborudovanie-rus/promyshlennye-ventilyatory-ru/ — це пристрої, що відрізняються за своєю конструкцією від звичних осьових вентиляторів. В даному обладнанні лопаті спіральний ротор, всередину якого затягується повітря, і під впливом сили нагнітання і спеціальної форми лопаток видувається з високою швидкістю в вихідний отвір. Відцентровий вентилятор має вихідний отвір, розташоване під кутом 90 градусів відносно вхідного. Де застосовується?
Основне застосування такого обладнання промисловість. Через високу потужності і продуктивності пристрою можуть обслуговувати великі приміщення, а також ефективно нагнітати або відкачувати повітря на небезпечних виробництвах. Для виробничих будівель у відцентрових вентиляторів дуже зручний форм-фактор монтажу прямий кут дозволяє лопатей ефективно захоплювати повітря і направляти його в систему вентиляції.
Для особливо великих підприємств хорошим вибором буде відцентровий вентилятор з назад загнутими лопатями. Таке обладнання і передбачає велику швидкість обігу повітря, і споживає на 20% менше електроенергії, ніж пристрої з загнутими вперед лопатками. З огляду на площу і обсяг енергоспоживання, таке рішення буде більш вигідним, навіть при його початкової високу вартість.
Для інших підприємств можна рекомендувати відцентровий вентилятор з вперед загнутими лопатями. Він забезпечує стабільний потік повітря, а також коштує дешевше, ніж варіанти з загнутими назад лопатями.
Для підприємств, що займаються виробництвом хімічних засобів і небезпечних речовин, рекомендується купувати пристрій під вибухозахищеному виконанні вони можуть ефективно працювати навіть в найскладніших умовах.

Відцентровий вентилятор купити можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо своїм клієнтам сертифіковане обладнання від перевіреного виробника. У нас повний асортимент відцентрових вентиляторів різних діаметрів і в різному виконанні. Щоб дізнатися докладніше про нашу пропозицію, зніміть слухавку і зателефонуйте нашому оператору. Він із задоволенням відповість на всі Ваші питання, а також порекомендує модель для Вашого підприємства
Add a comment...

Post has attachment
Промышленные вентиляторы https://abtechnologies.com.ua/oborudovanie-rus/promyshlennye-ventilyatory-ru/
Промислові системи вентиляції і кондиціонування регулярно модернізуються, що пов'язано з мінливими запитами споживачів, а також вимог державних контролюючих органів щодо безпеки. Попит на промислові вентилятори формують фабрики і заводи, розширюють своє виробництво, склади, підприємства громадського харчування, великі магазини. Крім цього, обладнання закуповують торгові центри, будівельні компанії і сільгосппідприємства.

Наш асортимент
Промислова вентиляція зазвичай включає радіальні пристрої, які є різновидом відцентрових вентиляторів. Нерідко купуються і осьові агрегати загального призначення. У нас, в компанії, ви можете купити канальні вентилятори на об'єкт, що монтуються у вентиляційну мережу з прямокутним або круглим перетином. Продаж моделей здійснюється за вигідними цінами. В наявності стандартні типові розміри, однак можна в індивідуальному порядку обговорити ваші додаткові вимоги щодо обладнання.

Також ми пропонуємо витяжні промислові вентилятори. Це один з найпростіших видів, що використовується переважно для видалення з приміщення неприємних запахів і зайвої вологи. Дане промислове обладнання знаходить своє застосування в громадських басейнах, на кухнях і в залах підприємств громадського харчування. Щоб купити вентилятор на виробництво, має доступну вартість і максимальну ефективність, підбирайте агрегат, виходячи з його площі покриття і розмірів вашого приміщення.

У каталозі нашої компанії ви знайдете припливні пристрої. Вони відмінно справляються з нагнітанням свіжого повітря, коли відпрацьований газ йде з будівлі через витяжку. Залежно від специфіки об'єкта вентилятор може виконувати додаткові функції: нагрівати або фільтрувати надходить в приміщення повітря. Також є вибухозахищені моделі.

Великий вибір обладнання
Грамотно спроектована комбінована припливно-витяжна вентиляція може бути як місцевої, так і загальнообмінною. У промисловості перевага віддається першому варіанту. Повітропроводи із сталі справляються зі своїм завданням, переміщаючи припливне повітря прямо до мети. Фасонні частини дозволяють надійно закріпити систему. Якщо необхідно забезпечити середній потік повітря, використовуються тангенціальні вентилятори.

Коли на об'єкті монтується система оповіщення, що попереджає про спалах, то доцільно буде поставити вентилятори димовидалення. Вони можуть врятувати десятки життів, виводячи чадний газ назовні і тим самим звільняючи людям шлях до виходу з будівлі.

Завдяки постійно розширюється асортименту ви без праці підберете у нас віконні (настінні), дахові та стельові агрегати, оптимально відповідні для вашого об'єкта. Ціни на представлені вентилятори на підприємство можна уточнити, зв'язавшись з менеджером нашої компанії
Add a comment...

Post has attachment

Почему необходим именно винтовой компрессор?
https://abtechnologies.com.ua/oborudovanie-rus/kompressory-ru/vintovye-ru/
Низькі витрати на монтаж - сучасні моделі даного обладнання можуть стати чудовою альтернативою цілої компресорної станції, адже вони за своєю конструкцією оснащуються осушувачами, частотними регуляторами, фільтрами, а також системою охолодження. Для них не потрібно окремого приміщення з довгими повітряними і водними каналами.

Низький рівень шуму - шумоізолюючий корпус дозволяє знизити цей показник до 60 - 68 дБ, що не перевищує норму для виробничих приміщень. Можна встановити гвинтовий компресор безпосередньо у виробничому підрозділі.

Високий рівень продуктивності - ці установки здатні за хвилину стискати до 8 тисяч літрів повітря, а також подавати його через повітряні канали до десятків одиниць пневматичного обладнання.

Автоматизація - безліч гвинтових компресорів по своїй конструкції оснащується електронними блоками керування з можливістю програмування на добу і на тиждень. Безперервного контролю експерта не потрібно. Достатньо одного оператора, який буде задавати параметри, а також проводити технічне обслуговування по мірі появи помилок у роботі.

Економічність - близьке розташування компресора до робочої зоні дозволяє істотно зменшити довжину повітряних магістралей, а, стало бути, знизити втрати тиску повітря. Програмування роботи дозволяє осмислено витрачати електроенергію.

Гвинтові установки застосовуються в хімічній промисловості, на деревообробних підприємствах і на автоматичних лініях самих різноманітних виробництв. Безумовно, у всіх індустріальних об'єктів різні виробничі потужності і, відповідно, свої вимоги до установок для стиснення повітря. За якими ж параметрами підбирають гвинтовий компресор?
Add a comment...

Post has attachment
Best Paper Writing Service https://www.essayhave.com/research-paper-writing-service.html

The next stage after the choice of the topic is connected with the development of the structure
research work. However, it is necessary to adhere to common
requirements, according to which the structure of the research
Work includes: title page; content; list of conditional
designations (if necessary); introduction; main part; conclusion;
bibliography (list of references); application (if necessary).
The content of the research work includes the following
components: introduction, title of chapters and paragraphs, conclusion, list
sources, app names and corresponding numbers
pages.
The "Introduction" justifies the choice of the research topic, its
relevance and novelty, the goal and objectives of the research are formulated.
When determining the relevance, it is necessary to take into account that this is not what
other, as the identification of the degree of development of the topic, the definition of the place
Research among similar in this area. In other words, it is necessary
To show what has already been done in this area by others and what is to be done
perform the author of this work. The establishment of novelty provides for
Showing the difference between the results obtained and those already known.
The aim of the research is the main direction of the research
activities. This is something that, in the most general form, must be achieved in
the result of work on the study. The formulation of the goal allows an answer
to the question "Why is the research conducted?".
Tasks are sequential steps that provide
achievement of the goal. The research objectives specify the goal,
determine the main content of the work. Tasks are transformed into
names of sections (subsections).
When formulating tasks, the following
verbs: define, reveal, create, identify, develop,
establish, justify, etc. It is necessary to avoid the use of such
words, how to study, analyze, consider, explore and
under, as they convey the process of achieving the goal. In other words,
we, for example, read and analyze the explanatory dictionary, phraseological
dictionaries in order to reveal in them the phraseological units with a component
color designation. Hence, the task of our work will not be analyzed
dictionaries, and to identify and write out phraseological units with a component
colors from certain texts (for example, dictionaries).
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded