Profile cover photo
Profile photo
Music-Trans. Kaźmierska K.
About
Posts

Post has attachment
Proponujemy Państwu profesjonalny i bezpieczny transport pianin, fortepianów oraz wszystkich innych instrumentów muzycznych. Jak również przewóz sprzętu muzycznego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://music-trans.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkie prace z tym związane prowadzone są z najwyższą starannością i ostrożnością. Odpowiednio zabezpieczymy instrument. Pianino, harfa, kontrabas czy fortepian ze względu na swój duży ciężar jest nietypowym instrumentem, dlatego przenoszenie go wymaga dużego doświadczenia, zwłaszcza przy wnoszeniu jak i znoszeniu po schodach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://music-trans.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzięki doświadczeniu i działaniu zespołowemu – nasi fachowcy sprawnie i szybko przeprowadzają załadunek oraz rozładunek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://music-trans.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy grupą profesjonalistów realizujących bezpieczny transport cennych dla Ciebie przedmiotów.Nasi pracownicy wykonują zlecenia zgodnie z umówionym terminem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://music-trans.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Codziennie jesteśmy do Państwa dyspozycji, gwarantując, profesjonalne wykonanie powierzonych nam działań. Transport instrumentów muzycznych to dla nas codzienność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://music-trans.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przez lata pracowaliśmy na silną pozycję na rynku i zaufanie firm krajowych i zagranicznych. Od samego początku doświadczenie było zdobywane przede wszystkim na rynku przewozu instrumentów muzycznych, a firma wyspecjalizowała się w krajowym i międzynarodowym transporcie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://music-trans.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mamy ogromne doświadczenie w transporcie pianin, fortepianów i innych instrumentów muzycznych. Wszystkie Nasze samochody dostosowane są do przewożenie tak delikatnych i wartościowych ładunków a w okresie zimowym przestrzeń ładunkowa jest ogrzewana. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://music-trans.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wybierając firmę, której powierzymy transport fortepianu nie dajmy się skusić wyjątkowo atrakcyjnym pod względem cenowym ofertom. Najczęściej tanie usługi są zwyczajnie świadczone przez osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z transportem wielkogabarytowych instrumentów, a w dodatku nie dysponują odpowiednio przygotowanym samochodem dostawczym. Nasza firma specjalizuje się w przewozie instrumentów i jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczny przewóz nawet fortepianów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://music-trans.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przewóz fortepianów i pianin to usługa jaką nasza firma świadczy od początku istnienia. Przez ten czas opracowaliśmy technologie pozwalającą na szybki i co najważniejsze bezpieczny transport fortepianów, które pomimo swoich rozmiarów i wagi są dość delikatne. Co więcej, cały czas usprawniamy i unowocześniamy nasze technologie, tak aby transport fortepianu i każdego innego instrumentu uczynić jeszcze łatwiejszym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://music-trans.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Głównym obszarem naszej działalności są szeroko pojęte przeprowadzki krajowe. odstawowa usługa, którą oferujemy klientom indywidualnym polega na zniesieniu i zabezpieczeniu mienia klienta na samochodzie, transporcie, rozładunku i wniesieniu ładunku w wyznaczone miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://music-trans.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded