Profile

Cover photo
Mesime Kompjuterike
78 followers|1,121 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Have him in circles
78 people
Urim Hasallari's profile photo
Muhammed Jakupi's profile photo
Dukagjin Zeqiraj's profile photo
besar ibraimi's profile photo
Liridon Murtezi's profile photo
ledion ballabani's profile photo
Keshilla Te Mencura's profile photo
bardhyl kameri's profile photo
Ilir SELIMI's profile photo

Mesime hasn't shared anything with you.

People are more likely to share with you if you add them to your circles.

People
Have him in circles
78 people
Urim Hasallari's profile photo
Muhammed Jakupi's profile photo
Dukagjin Zeqiraj's profile photo
besar ibraimi's profile photo
Liridon Murtezi's profile photo
ledion ballabani's profile photo
Keshilla Te Mencura's profile photo
bardhyl kameri's profile photo
Ilir SELIMI's profile photo
Basic Information
Gender
Male
Story
Introduction
Misioni i faqes Mësime Kompjuterike eshte qe te ju mbajme konstant te njoftuar me te rejat nga teknologjia, me mesime kompjuterike si dhe gjithashtu te ju ndihmojmë ne rast se hasni me ndonje problem ne internet & kompjuter.