Profile cover photo
Profile photo
Centrum Języków Śródziemnomorskich Sensapolis
5 followers
5 followers
About
Centrum Języków Śródziemnomorskich Sensapolis's posts

Post has attachment
Zapisy na Nowy Semestr już trwają! Zniżka First Minute do 12 lutego - 55 złotych!!
Serdecznie zapraszamy na lekcje pokazowe od 27 lutego do 9 marca. Bezpłatne zajęcia demonstracyjne pozwolą Wam poznać naszych lektorów i metody nauczania. Rejestracja mailowa i telefoniczna.
więcej na sensapolis.com.pl/aktualnosci

Post has attachment
Ruszyły zapisy na nowy semestr 2016!
do 31 stycznia 2016 - rabat 60 pln dla nowych kursantów! Spiesz się i skorzystaj!

CZEKAMY NA CIEBIE!!!! :):):)
PhotoPhotoPhotoPhoto
22.01.2016
4 Photos - View album

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Juz wkrótce lekcje pokazowe w Sensapolis! w dn. 28 września  do 9 października zapraszamy na Dni Otwarte! Zapoznacie się z naszymi fantastycznymi lektorami, sprawdzicie, jak się uczy na tablicach interaktywnych oraz poznacie przyszłych znajomych z jednej ławki! Terminy bezpłatnych zajęć z języka hiszpańskiego,włoskiego,francuskiego,tureckiego, greckiego, portugalskiego , arabskiego  i polskiego dla obcokrajowców już wkrótce na naszej stronie!  
Photo

Post has attachment
Kursy wakacyjne w toku - zapraszamy na kursy wrześniowe! sensapolis.com.pl/kursy-wakacyjne. A zapisy na nowy semestr 2015/2016 na kursy języka hiszpańskiego, francuskiego, arabskiego, włoskiego, greckiego, portugalskiego i tureckiego takze już rozpoczęte! sensapolis.com.pl/pl/harmonogram-zajec. Do 31 sierpnia -55zł na każdy kurs od października! 
Photo

Post has attachment
Kursy Wakacyjne! Zapraszamy dorosłych i dzieci! Intensywne 3- i 6- tygodniowe!  Sprawdźcie ofertę na : www.sensapolis.com.pl/kursy-wakacyjne
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Ruszył nowy semestr! Utworzyliśmy dla Was także nowe grupy dla początkujących ze wszystkich języków - sprawdźcie harmonogram na stronie :

Post has attachment
Już od jutra startujemy z Lekcjami Pokazowymi. Darmowe zajęcia na których poznacie lektorów i nasze metody! Przybywajcie! Jutro Francuski o 18:00 i Turecki o 19:00. Do zobaczenia!  
Photo

Post has attachment
Dni Otwartych Drzwi: lekcje pokazowe 23-27 lutego, 2-6 marca. Szczegóły na stronie
Photo
Wait while more posts are being loaded