Profile cover photo
Profile photo
Mikrotronik
About
Posts

Post has attachment
Od początków działalności naszej firmie przyświecały takie cele, jak profesjonalna sprzedaż wysokiej jakości urządzeń, doradztwo i obsługa Klienta na najwyższym poziomie oraz skuteczne wdrażanie oprogramowania systemu tachografów cyfrowych. Więcej na temat Mikrotronik przeczytają Państwo na stronie: http://mikrotronik.com/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako zespół specjalistów od tachografów analogowych i cyfrowych, obok sprzedaży wysokiej jakości produktów, organizujemy szkolenia pod kątem obsługi urządzeń tego typu. Ponadto zajmujemy się legalizacją i kalibrowaniem tachografów. Szczegóły specjalistycznej oferty Mikrotronik przedstawiliśmy pod adresem: http://mikrotronik.com/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szczególnej Państwa uwadze polecamy Novitus Next, czyli pierwsze na rynku urządzenie stanowiące połączenie zaawansowanego tabletu z kasą fiskalną o dużej wydajności. Za synchronizacje danych oraz zarządzanie handlem odpowiada system Android. Dalsze informacje dotyczące opisywanego produktu znajdą Państwo na stronie: http://mikrotronik.com/kasy-fiskalne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mocnym punktem oferty Mikrotronik jest profesjonalny serwis GPS. W ramach usług z tego zakresu zajmujemy się montażem gotowego systemu lub przekładek do innych pojazdów. Naszym Klientom proponujemy również urządzenia CAN Logistic, o których piszemy szerzej pod adresem: http://mikrotronik.com/gps/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Autoryzowane Centrum Tachografów Mikrotronik – nasza siedziba zlokalizowana jest w Olsztynie, przy al. Piłsudskiego 76. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Chętnie udzielimy wyczerpującej i szczegółowej odpowiedzi. Pozostajemy do Państwa dyspozycji: http://mikrotronik.com/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tachografy, kasy fiskalne, drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, systemy GPS oraz taksometry – wszystkie te produkty znajdą Państwo w naszej ofercie. Dodatkowo oferujemy profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru najkorzystniejszego i najbardziej optymalnego rozwiązania. Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://mikrotronik.com/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zakładka „Aktualności” przybliży Państwu informacje m. in. na temat nowego systemu fiskalizacji drogą internetową. Wprowadza on szereg udogodnień dla przedsiębiorców, dotyczących procedury instalacyjnej, o których piszemy szerzej na stronie: http://mikrotronik.com/aktualnosci/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
QuickScan I Lite QW2100 od Datalogic, czyli jeden z naszych innowacyjnych, uniwersalnych modułów skanujących. Szeroki kąt powierzchni roboczej pozwala na błyskawiczny odczyt kodów 1D, a także kodów długich. Szczegółowy opis modelu zamieściliśmy dla Państwa pod adresem: http://mikrotronik.com/drukarki-fiskalne-2/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy znają Państwo korzyści płynące z korzystania systemów telematycznych? Zwiększona wydajność pracy kierowcy oraz stała kontrola stanu technicznego pojazdów, to tylko niektóre z nich. O innych zaletach wynikających z monitorowania pojazdów za pomocą tego systemu przeczytają Państwo pod adresem: http://mikrotronik.com/gps/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwu różnego rodzaju taksometry. Jedną z naszych propozycji jest taksometr fiskalny TX06, który jest kompatybilny z kasą VEGA TAXI marki Novitus. Urządzenie to można programować za pomocą interfejsu. Dodatkowo może pracować w pojazdach z elektronicznym sygnałem prędkości. Więcej informacji o taksometrze TX06 oraz jego zdjęcie znajdą Państwo na stronie: http://mikrotronik.com/taksometry/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded