Profile cover photo
Profile photo
Cst Lotnicze Sp. z o.o.
About
Cst Lotnicze Sp. z o.o.'s posts

Bardzo ważnym elementem w organizacji podróży jest wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę zgodnie z jego potrzebami. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.lotnicze.pl/ . Zapraszamy.

Post has attachment
Jeśli planujecie wakacje i szukacie tańszych biletów lotniczych, zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy na bieżąco z cennikami wielu linii lotniczych. Na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę dla was. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.lotnicze.pl/promocje/ . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Lot samolotem dla wielu osób jest stresującym momentem. Staramy się przygotować wyjazd służbowy tak, żeby każdy z klientów czuł się bezpiecznie i komfortowo. Zależy nam, aby podróż samolotem była przyjemnością, a nie koszmarem. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.lotnicze.pl/ . 
Photo

Post has attachment
Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy wam serdeczne życzenia. Samych radosnych chwil w rodzinnej atmosferze życzy zespół http://www.lotnicze.pl/ . Wesołych Świąt.
Photo

Post has attachment
Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą http://www.lotnicze.pl , zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy przygotują wam indywidualną ofertę. Odpowiedzą także na każde pytanie. Zapraszamy do współpracy.
Photo

W naszych ofertach nie znajdziecie żadnych opłat ukrytych. Wszystkie koszty przedstawiamy klientom i omawiamy z nim wszystkie szczegóły. Więcej informacji o nas przeczytacie na stronie http://www.lotnicze.pl/dla-klientow/ . Zapraszamy.

Post has attachment
Nasza firma pomaga w organizacji wyjazdów służbowych w najróżniejsze zakątki świata. Nie mamy żadnych ograniczeń. Jeśli potrzebujesz wsparcia w planowaniu podróży, zachęcamy do współpracy. Więcej o naszej ofercie przeczytasz na stronie http://www.lotnicze.pl/dla-klientow/ . Zapraszamy.
Photo

Podróże służbowe w każdej korporacji generują spore wydatki. Wiele z nich stara się obniżyć koszty z nimi związane. Dzięki współpracy z nami będziecie mogli być spokojni, że nie przekroczycie zaplanowanego budżetu. Więcej o nas przeczytacie na stronie http://www.lotnicze.pl/dla-klientow/ . Zapraszamy.

Kontrola wydatków na wyjazdy służbowe jest bardzo ważna. Każda firma ma przeznaczony konkretny budżet na tego typu wydatki. Współpracując z nami, masz pewność, że nie przekroczysz limitu. Stale kontrolujemy finanse i przygotowujemy raporty. Więcej o współpracy z nami przeczytacie na stronie http://www.lotnicze.pl/dla-klientow/ . Zapraszamy.

Post has attachment
Z naszych usług korzysta wiele firm i instytucji. Dzięki nam, mają oni pewność, że każdy wyjazd służbowy będzie przebiegał zgodnie z planem. Jeśli zależy Ci na spokoju i komforcie w trakcie wyjazdu, zachęcamy do współpracy. Więcej o nas przeczytacie na stronie http://www.lotnicze.pl/referencje/ . Zapraszamy.
Photo
Wait while more posts are being loaded