Profile cover photo
Profile photo
Stomatologia Kołobrzeg. Dental Center Z3
About
Posts

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, że wyróżniamy kilka sposobów odnowienia zębów? Istotne jest, aby dobrać odpowiednią metodę. Bowiem każdy przypadek jest inny i dlatego w naszej pracy stawiamy na indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://www.dentalz3.pl/pl/services/view/odbudowa-zebow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zdrowy i piękny uśmiech to najlepsza ozdoba każdego człowieka. Dlatego zachęcamy do regularnych wizyt w gabinecie stomatologicznym. Zęby niestety psują się szybko. Ważne jest więc, abyście przynajmniej raz na pół roku odwiedzili dentystę. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.dentalz3.pl/pl/services/list/uslugi-stomatologiczne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług również dzieci. Profesjonalną pomoc stomatologiczną zapewniamy nawet noworodkom. Jeśli więc chcecie sprawdzić, czy zęby Waszej pociechy są zdrowe – skontaktujcie się z nami! Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.dentalz3.pl/pl/services/view/stomatologia-dziecieca.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dental Center to klinika z międzynarodową akredytacją. Decydując się na nasze usługi możecie Państwo liczyć również na bezpłatną konsultację. Dodatkowym atutem Dental Center jest wyjątkowe położenie. Więcej informacji uzyskacie Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.dentalz3.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lakowanie zębów jest to usługa polegająca na uszczelnianiu naturalnych bruzd, które znajdują się na powierzchni zębów trzonowych oraz przedtrzonowych. Co ważne – lakowane powinny zostać wszystkie zęby boczne. Pamiętajcie Państwo również, że jest to zabieg bezbolesny. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://www.dentalz3.pl/pl/contacts.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, że szkliwo jest naturalną barierą dla próchnicy? Dlatego już od najmłodszych lat należy o nie szczególnie dbać. Bardzo ważne jest zarówno regularne szczotkowanie zębów, jak i odpowiednia dieta. Więcej informacji uzyskacie Państwo na stronie: http://www.dentalz3.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Po zabiegu implantacji należy bezwzględnie zrobić zimny okład na twarz na około 3 – 4 godziny. Zjeść można natomiast wtedy, gdy Pacjent odzyska pełne czucie w znieczulonej okolicy. Co ważne, należy również unikać wszelakich wysiłków oraz schylania się. Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo w naszym gabinecie bądź telefonicznie. Dane kontaktowe gabinetu DENTAL CENTER dostępne są na stronie: http://www.dentalz3.pl/pl/contacts.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Już od 2016 roku dysponujemy mikroskopem stomatologicznym. Dzięki temu zapewniamy naszym Pacjentom leczenie na najwyższym poziomie! Dodatkowo wykorzystanie mikroskopu nie prowadzi do żadnych niedogodności dla Pacjenta. Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo na stronie: http://www.dentalz3.pl/pl/news/view/mikroskop-stomatologiczny.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów przygotowujemy atrakcyjne promocje. Zachęcamy zatem do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej: http://www.dentalz3.pl/pl/news. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Marzysz o pięknych, białych zębach? Już dziś możesz spełnić swoje marzenie! Skontaktuj się z nami i umów na dogodny termin. Decydując się na usługi gabinetu DENTAL CENTER z pewnością będziecie w pełni usatysfakcjonowani! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnej na stronie: http://www.dentalz3.pl/pl/staff.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded