Profile cover photo
Profile photo
Ocmer - Hale stalowe
7 followers
7 followers
About
Ocmer - Hale stalowe's posts

Hale stalowe – nowa inwestycja 
- - - - - -
Firma Ocmer Sp. z o. o. rozpoczęła realizację kolejnego obiektu dla firmy TME Sp. z o. o. Jest nim hala magazynowa o imponującej wysokości 24,5m i kubaturze 100000 m³. Wysoka jakość i profesjonalny montaż konstrukcji stalowych sprzyjają rosnącemu zainteresowaniu wśród Inwestorów na rynku łódzkim.

Post has attachment
Hale stalowe w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Szczecinie
- - - - - -
Na zlecenie firmy Lux Dom powstanie w Szczecinie hala produkcyjno-magazynowa, dla lidera w dystrybucji osprzętu elektroinstalacyjnego – firmy Garo Polska. To pierwszy inwestor, który rozpocznie działalność na terenie objętym Specjalną Strefą Ekonomiczną w Szczecinie. Powstanie tu polski oddział firmy, którego największą część stanowić będzie hala produkcyjno-magazynowa  o powierzchni blisko 2 tys. m². Grupa Garo produkuje części do tablic licznikowych i rozdzielczych, puszki instalacyjne, gniazda i wtyczki przemysłowe, panele licznikowe oraz okablowanie do stacji ogrzewania samochodów. Nowa hala produkcyjna w Szczecinie będzie spełniać wymogi potrzebne do produkcji  m.in. stacji do ładowania samochodów elektrycznych, stacji do ogrzewania postojowego, oraz paneli dystrybucyjnych.  

WIĘCEJ
www.ocmer.com.pl

Post has attachment
Firma Ocmer poszerza zasięg swojej działalności o nowe inwestycje na rynku polskim i białoruskim. Profesjonalne techniki montażu oraz wysoka jakość wykonania sprawiły, że hale stalowe cieszą się zainteresowaniem wśród kolejnych inwestorów.
- - - - - -
Wysokiej jakości hale stalowe o stabilnej konstrukcji zostały docenione przez kolejne przedsiębiorstwa, które zdecydowały się na rozpoczęcie współpracy. Firma Ocmer Sp. z o. o. podpisała nowe kontrakty z inwestorami  na rynku Białoruskim. Do udanych inwestycji dołącza kolejne. Obecnie największym przedsięwzięciem jest realizacja kontraktu na budowę hali produkcyjno-magazynowej z chłodnią dla kompleksu przetwórstwa ryb SANTA BREMOR w Brześciu. Hala stalowa o powierzchi 8900 m² powstanie na terytorium Wolnej Strefy Ekonomicznej Brześć. Inwestycja realizowana jest kompleksowo – od wykonania projektu po dostwę i montaż konstrucji stalowej. 
Kolejną pokaźną inwestycją jest budowa hali produkcyjnej, o powierzchni 3600 m² w miejscowości Gomel na Bialorusi. Inwestorem jest producent opakowań z tworzyw sztucznych – firma KASHTAN. Zakres wykonywanych prac obejmuje przygotowanie projektu wykonawczego konstrukcji stalowej wraz z dostawą i montażem hali stalowej w miejscu przeznaczenia. Uznany lider w produkcji współczesnych opakowań z tworzyw sztucznych - przedsiębiorstwo "Kasztan” opracowuje i produkuje opakowania plastikowe dla różnych produktów przemysłu spożywczego (słodycze, nabiał, mięso, produkty z jaj, sałatek, mrożone jagody i owoce, lody, itp.), jak również do innych celów przemysłowych i domowych.

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded