Profile cover photo
Profile photo
HECHT SK, spol. s r.o.
8 followers
8 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
PhotoPhotoPhoto
2016-10-19
3 Photos - View album

Post has attachment
HECHT 2883 - malý kufríkový prenosný kompresor vhodný do každej dielne. Napájanie z bežnej 230V/50Hz zásuvky, výkon je až 180 litrov vzduchu za minútu! Súčasťou je pištoľ s manometrom, hadica, hustiace nástavce. Ľahko nafúkate pneumatiky, matrace, hračky, lopty, bazény ...

https://www.zahradahrou.sk/hecht-2883-kompresor/

Post has attachment
Photo
Photo
Produkty
2 Photos - View album

Post has attachment
Leto je doba slnenia, leňošenia, kúpania. HECHT DREAM PINK je pohodlné hojdacie kreslo / lehátko so slnečnou clonou. Svojím farebným prevedením určite podtrhne osobnosť každej, nielen "násťročných" dám. Poťah z tkaniny z umelého vlákna je ľahko udržiavateľný dostatočne odolný. Pevná oceľová konštrukcia dáva záruku stability a odolnosti. Nemáte chuť natiahnuť sa do tieňa a nechať sa v sparnom letnom dni pohupovať vánkom?

Post has attachment
Novinka na trhu!

Máte záhradu plnú rôznych prekážok? Tiež máte problém kosačkou obchádzať záhony s okrasnými kvetmi, chodníky, okrasné dreviny, bazén, altánok, krb s grilom ... ??

Kúpte si kosačku - trojkolku! Voľné predné koleso umožní ľahko zatáčať, kosiť v kruhoch, oblúkoch a všemožných krivkách kopírujúcich prekážky. Jediným presunutím páčky na madle koleso zablokujete v rovnej polohe a môžete kosiť ako s normálnou kosačkou - v priamkach, kedy kosačka bezchybne drží rovno stopu.

http://www.hecht.sk/hecht-5533-swe-benzinova-kosacka-s-pojazdom/

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Profesionálna akumulátorová vŕtačka/skrutkovač. Rychosklíčidlo s možnosťou upnutia nástrojov - vrtákov o priemere od 2 do 13 mm, maximálny krútiaci moment je 50 Nm. Vŕtačka je vybavená dvojstupňovou prevodovkou a plynulou reguláciou otáčok I. stupeň 0-400 / min, II.stupeň 0-1500 / min. Voliteľne je možné použiť príklep 0-6000 úderov / min alebo 0-22 500 úderov / min (podľa nastavenia prevodovky otáčok). Ergonomická rukoväť s protišmykovou úpravou dobre padne do ruky, hmotnosť vŕtačky je púhych 1,49 kg. Štandardne umiestnené ovládacie prvky robia prácu intuitívne. Záves na opasok zabezpečí, že ju počas práce môžete mať neustále po ruke. Vŕtačka je vybavená LED svetlom, ktoré uľahčia prácu v zle osvetlenom priestore.

Napájaná je Li-ion akumulátoru 20V / 1,5 Ah. Súčasťou dodávky sú 2 akumulátory a rýchlonabíjačka, s ktorou je akumulátor plne nabitý približne za 60 minút. Vďaka tomu je možné pracovať bez prestávok, v priebehu práce môže byť neustále jeden akumulátor dobíjaný.

Okrem dvojice akumulátorov a rýchlonabíjačky je tiež súčasťou dodávky 6 ks skrutkovacích bitov, 6 ks základných vrtákov a magnetický držiak bitov.

http://www.zahradahrou.sk/hecht-1288-aku-skrutkovac-priklepova-vtacka/
Photo

Post has attachment
Ak potrebujete zautomatizovať vykurovanie niektorých priestorov, mohol by vás zaujímať programovateľný termostat Hecht 003180 pre ovládanie elektrických ohrievačov. Vďaka jednoduchému nastavenie požadovanej teploty v miestnosti zaistí nielen komfort príjemného prostredia, ale pri správnom nastavení môže priniesť aj značnú úsporu el. energie. Tento termostat je možné použiť na ovládanie zariadení 100 - 240 V, maximálny prúd je 25 A. Teplotný presnosť je + - 1 ° C.

Termostat umožňuje na každý jednotlivý deň v týždni nastaviť až 6 časových úsekov s požadovanou teplotou. Ak napríklad od pondelka do piatku odchádzate pravidelne z domu, je možné nastaviť zníženie teploty po dobu vašej neprítomnosti, čím môžete ušetriť nemalé náklady na vykurovanie. Ak sa napríklad vraciate pravidelne v určitú hodinu, stačí nastaviť čas, kedy má termostat s predstihom zopnúť kúrenia tak, aby v čase vášho návratu bol byt alebo dom vykúrený na príjemnú teplotu. Podobne potom môžete teplotu znížiť napríklad na noc, keď je nižšia teplota vhodná aj pre príjemnejšie spánok. Iný denný režim potom môžete nastaviť napríklad pre víkend, kedy napríklad vstávate neskôr a prevažne sa zdržujete doma.

Ak z nejakého dôvodu kedykoľvek v priebehu dňa požadujete teplotu zmeniť, stačí požadovanú teplotu nastaviť tlačidlami na termostate alebo na diaľkovom ovládači a navolená teplota zostane aktívna do najbližšieho nastaveného časového úseku, kedy sa termostat vráti do automatického režimu. Ďalšou možnosťou je prepnutie z automatického do manuálneho režimu. Automatický režim prepína teploty podľa nastavených časových úsekov, v manuálnom režime je udržiavaná trvale jedna nastavená teplota, kým obsluha opäť ručne neprepne do automatického režimu.

Na displeji je zobrazovaný aktuálny čas a deň v týždni, aktuálna teplota v miestnosti, indikácia automatického alebo manuálneho režimu a zopnutie kúrenie.

Termostat je napájaný priamo zo siete 230 V, jeho odber je menšia ako 1,5 W. Dodávaný je vrátane krabičky vhodné pre montáž ako na stenu, tak do steny. Súčasťou dodávky je aj sada skrutiek s hmoždinkami a diaľkové ovládanie.

Termostat je vybavený spínacím relé, ktoré je vhodné pre spínanie prúdov do 25 A, zvládne preto priamo spínať väčšinu priamotopov a elektrických kúrenie s istením 16 A. Jeho použitie je široké, ovládať možné nielen priame vykurovanie, ale aj väčšinu elektrických kotlov s vlastným spínacím relé.

http://www.zahradahrou.sk/003180-programovatelny-termostat-s-dialkovym-ovladanim/
PhotoPhotoPhotoPhoto
Produkty
1 Photo - View album

Post has attachment
Nabíjačka Hecht 2012 je plne automatická nabíjačka pre nabíjanie olovených (Pb, LEAD-ACID), gélových a AGM akumulátorov o napätí 6 alebo 12 V s kapacitou od 4 do 120 Ah, teda väčšiny akumulátorov používaných napríklad v automobiloch a motocykloch. S troškou zveličenia by sa dalo povedať, že nabíjačka je vhodná pre všetkých, ktorí zvládnu rozoznať červenú a čiernu farbu tak, aby svorky nabíjačky pripojili na správne kontakty na akumulátora. Nabíjačka sa o všetko ostatné totiž postará sama. Po pripojení sama rozpozná typ akumulátora a zvolí správne napätie aj najvhodnejší režim nabíjania. Je úplne jedno, či s ňou chcete nabíjať 6 V motocyklový akumulátor, alebo veľký 12 V akumulátor, nabíjačku iba stačí pripojiť na kontakty akumulátora, jedinou starosťou obsluhy je dodržanie správnej polarity pri zapojení. Po plnom nabití akumulátora sa automaticky prepne do tzv. udržiavacieho režimu, v ktorom iba kontroluje stav akumulátora a udržiava ho neustále plne nabitý. Priebeh nabíjania a stav akumulátora je indikovaný pomocou kontroliek. Nabíjačka je schopná detekovať aj niektoré závady akumulátorov, ako je skrat, nízke alebo vysoké napätie a pod.

Nabíjačka je napájaná z bežnej 230V / 50 Hz siete. Ak nabíjačku chcete trvalo využívať na jednom mieste, je vybavená aj otvormi pre prichytenie napríklad za múr, aby zbytočne nezaberala miesto na stole.

Nabíjačka nie je určená na nabíjanie iných, než vyššie uvedených typov akumulátorov (nedá nabíjať napr. NiCd, Ni-Fe, Li-ion a pod).

http://www.zahradahrou.sk/hecht-2012-nabijacka-na-autobaterie/
PhotoPhotoPhoto
Produkty
3 Photos - View album

Post has attachment
Moderná doba nám dáva na výber. Môžeme pracovať podobne ako spojár a všade za sebou ťahať kábel. Alebo môžeme pracovať bez kábla, ale s hlučným, na údržbu relatívne náročným spaľovacím motorom, ktorý produkuje emisie.

Alebo môžeme pracovať so strojmi napájanými modernými Li-ion akumulátory, bez káblov, bez emisií, s minimálnou údržbou a jednoduchou obsluhou ... Ako budete tento rok odpratávať sneh vy?

http://www.zahradahrou.sk/hecht-9040-aku-freza/
Photo
Photo
Produkty
2 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded