Profile cover photo
Profile photo
BERG Monika Biernat
About
Posts

Post has attachment
Marker Finixa MAR 21 zielony fluo to kolejna z naszych propozycji. Ów marker umożliwia zaznaczenie wad lakierniczych, wtrąceń, zapyleń oraz uszkodzeń na powłoce lakierniczej. Doskonale sprawdza się podczas prac z zakresu kontroli jakości. Więcej informacji na: https://www.efinixa.pl/pl/p/Marker-Finixa-MAR-21-zielony-fluo%2C-duzy/997.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Futro polerskie Finixa POL 35 150 mm to bardzo dobra alternatywa do gąbek polerskich. Futro wykonane jest z naturalnej owczej wełny, doskonale sprawdza się podczas polerowania powierzchni lakierowanych, umożliwia także usunięcie zarysowań. Więcej na: https://www.efinixa.pl/pl/p/Futro-polerskie-Finixa-POL-35-150mm/767.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkich z Państwa zapraszamy do zapoznania się z naszą nowością, czyli pastą polerską pierwszy krok Finixa POL. Zapewnia ona szybkie polerowane i osiągnięcie maksymalnego połysku. Stosuje się ją do polerowania zapyleń, końcówek napraw miejscowych czy rys. Pojemność butelki to jeden litr. Cena: 145,56 zł. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stworzyliśmy bardzo szeroką ofertę, znajdziecie w niej między innymi materiały ścierne. Proponujemy ścierne krążki lakiernicze w wielu rozmiarach, na podłożu papierowym, folii lub gąbce. Oferujemy też włókniny ścierne w rolkach, ścierne gąbki lakiernicze i inne. Więcej na: https://www.efinixa.pl/materialy-scierne. Zapraszamy na zakupy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Serdecznie witamy na oficjalnym profilu Google+ naszego autoryzowanego sklepu marki Finixa, firmy cenionej zarówno w Europie, jak również w Azji i Australii. Proponujemy chemię lakierniczą, materiały ścierne, narzędzia do warsztatów lakierniczych i wiele innych. Wszystkie informacje na temat naszej firmy znajdziecie na: https://www.efinixa.pl/. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie kleje do różnego typu materiałów, na przykład do tworzyw sztucznych czy metalu, podkłady w sprayu, między innymi miedziany podkład do spawania lakiery do felg i inne produkty renomowanej marki Finixa. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie! Zapraszamy do współpracy!
https://www.efinixa.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wykonanie prac blacharsko-lakierniczych nie byłoby możliwe bez odpowiednich narzędzi i akcesoriów. W naszej ofercie znajdziecie między innymi zestaw Finixa FPS. W skład zestawu wchodzą pistolet lakierniczy SPG 500 wraz z kubkiem do pistoletu, iglica, głowica, dysza (rozmiary: 1,3mm, 1,5mm, 1,8mm, 2,0mm), adaptor FPS 03 do mocowania pokryw, pokrywa z sitkiem 125 mikronów lub 190 mikronów (do kubków 400, lub 650 ml). Więcej na ten temat na: https://www.efinixa.pl/przygotowanie-lakieru.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded