Profile cover photo
Profile photo
Farma-Tech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo produkcyjno - serwisowe
About
Posts

Post has attachment
Wśród naszej oferty Farma Tech znajduje się produkcja balustrad ze stali kwasoodpornej, balustrad z mosiądzu lub ze zwykłej stali. W każdym z rodzajów Klient indywidualnie może wybrać wykończenie powierzchni: matowe, polerowane itp. oraz rodzaj wypełnienia balustrady. Szczegóły w podanym linku: http://www.farmatech.com.pl/oferta/balustrady.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Produkujemy gotowe rurociągi ze stali kwasoodpornej. Rurociągi te wykorzystywane są głównie w stacjach uzdatniania wody, w przepompowniach, studniach czy oczyszczalniach ścieków. Chętnie wykonamy rury według indywidualnego zamówienia Klienta. Zapraszamy do zamówień: http://www.farmatech.com.pl/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy mieli Państwo już okazję przyjrzeć się urządzeniom wyprodukowanym w Farma Tech? Jeżeli jeszcze nie to pragniemy poinformować, że na naszej stronie internetowej: http://www.farmatech.com.pl/realizacje.html, znajdują się fotografie wraz z opisami wykonanych przez nas realizacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ekipa pracownicza z przedsiębiorstwa produkcyjno- serwisowego Farma Tech: http://www.farmatech.com.pl/, życzy Państwu spokojnych oraz spędzonych rodzinnie z radością w sercu Świąt Bożego Narodzenia. Niech te dni będą czasem odpoczynku i ukojenia dla każdego!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wykonywanie przez Farma- Tech konstrukcji oraz innych elementów ze stali zwykłych kwasoodpornych wiąże się z koniecznością posiadania specjalistycznego sprzętu. To właśnie dzięki odpowiednim urządzeniom możemy dodatkowo świadczyć usługi spawania specjalistycznego. Zapraszamy: http://www.farmatech.com.pl/oferta/konstrukcje.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tworzymy wiele konstrukcji ze stali kwasoodpornej oraz klasycznej stali. Wykonujemy nie tylko konstrukcje, ale też inne elementy za indywidualne zamówienie Klienta. Tworzymy stoły, wózki, rurociągi i inne konstrukcje ze stali. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych konstrukcji: http://www.farmatech.com.pl/oferta/konstrukcje.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dokładność jest bardzo ważna w wielu dziedzinach życia, zwłaszcza w trakcie produkcji. W farma- Tech świadczymy usługi kalibracji oraz sprawdzania wag i innych układów służących do pomiaru czasu, temperatury, wagi itp. Zadbaj z nami o precyzję: http://www.farmatech.com.pl/oferta/uslugi.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Farma- Tech świadczy usługi serwisowe maszyn oraz urządzeń wykorzystywanych w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym. Zajmujemy się naprawami bieżącymi oraz kapitalnymi. Wykonujemy modernizacje i rozruchy. Pełna ofert naszych usług serwisowych dostępna jest w podanym linku: http://www.farmatech.com.pl/oferta/uslugi.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Balustrady ze stali kwasoodpornej, weglowej lub balustrady z mosiądzu to tylko niektóre z naszych wyrobów. A kto jest ich odbiorcą? Polimex Polmostal Siedlce, Mostostal Warszawa, Teva Kutno, Baxter Lublin i inne firmy. Listę głównych naszych odbiorców znajdą Państwo na naszej stronie WWW: http://www.farmatech.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wśród zakresu naszych usług znajduje się również serwis maszyn dla przemysłu farmaceutycznego. Poza serwisem świadczymy usługi remontu i modernizacji takich urządzeń jak drażownice, tabletarki, kartoniarki i maszyny blistrujące. Zapraszamy firmy i przetwórnie farmaceutyczne: http://www.farmatech.com.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded