Profile cover photo
Profile photo
Niyazi KIYKIN
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
http://bielof.com/tema-kullanimi-gorsellerde-cikmak/

Görsellerde Çıkmak – BiELOF.com
Bilindiği üzere; Google Görseller, Web üzerindeki en geniş kapsamlı görsel arama motorudur. Bunun yanında kullanıcılar, Google arama sonuçları yanı sıra Yandex, Bing, Yahoo v.b. gibi arama motorlarını kullanmaktadır. Bazıları hobi amaçlı birçok kişi ise para kazanmak amaçlı ilgilendiği web sitelerinden gelir etmek için uğraşmaktadır.
Add a comment...

Post has attachment
http://bielof.com/topraklama-kablosunu-binanin-su-tesisatina-baglamak/

Topraklama Kablosunu Binanın Su Tesisatına Bağlamak
Toprak hattına verilmiş bir su borusu üzerindeki kaçak, ancak en alt katın altında, boruların toprak ile buluştuğu yerde sıfırlanır.

Bu nokta ile kaçak oluşan nokta arasındaki mesafede eşit olarak dağılır. Topraklama kablosunu binanın su tesisatına bağlamak neticesinde; Evinizdeki kaçak oluştuğunda komşularınız banyoda ise, komşunuzun evine, en basılmayacak yerde bile olsa bir adet mayın koymanız ile aynıdır.
Add a comment...

Post has attachment
http://bielof.com/istanbul-ve-ist-uzantili-alan-adlari-hizmete-acildi/

İstanbul ve ist uzantılı alan adları hizmete açıldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından web erişiminde artık ist ve istanbul domainleri kayıt edilebileceksiniz.
İstanbul ve ist uzantılı alan adları hizmete açıldı
Pek çok olayda mühim projelere imzasını atan İstanbul Büyük Şehir Belediyesi (İBB), web erişiminde de söz sahibi oldu. 27 OCAK 2016 tarihi itibariyle .ist ve .istanbul domain isim alma hakkı öncelikle Dünya markaları öncelik olmak üzere, Kamu kurumları, Sivil Toplum Kuruluşları, Dernek ve Vakıflar olmak üzere bireysel domain reglemek isteyenler Medya A.Ş. Merkezi Kayıt Kurum aracılığı ile istedikleri alanadlarına sahip olabilecekler.
Add a comment...

Post has attachment
http://bielof.com/istanbul-buyuksehir-belediyesi-sitesi-seo-uzmani-ariyor/

İstanbul Büyükşehir Belediyesi sitesi SEO uzmanı arıyor. İst ve İstanbul uzantılı domain için SEO Uzmanı SEO Desteği SEO Hizmeti verebilecek olanlar fırsat bu fırsattır.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi sitesi SEO uzmanı arıyor
Dünya’da, Türkiye’de ve İstanbul’da bir ilk .ist ve .istanbul uzantılı alanadları için basın toplantısında bilgiler sundu.
Birçok Webservant ve Webmaster tarafından uzun bir süredir beklenen alan adlarına sonunda bir basın toplantısıyla yapan İstanbul Büyük şehir Belediyesi alan adları için erken kayıtların hizmete açıldığını duyurmuş bulunmaktaydı. Alan adlarının ilk satışları ise 27.01.2016 tarihinden itibaren başlandı.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded