Profile cover photo
Profile photo
BZK Klimatyzacja
About
Posts

Post has attachment
Szukacie specjalistów w dziedzinie klimatyzacji i wentylacji? Zapewniamy, że nasza oferta spełni wszystkie Wasze potrzeby w tym zakresie. Branża klimatyzacyjno-wentylacyjna to od lat nasza specjalność! Posiadamy duże doświadczenie, co czyni nas firmą godną zaufania. Zapraszamy do współpracy: http://bzkklimatyzacja.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zakres naszych działań to nie tylko montaż klimatyzacji, ale również układów wentylacyjnych. Obok montażu rekuperacji z powodzeniem zajmujemy się także zakładaniem dużych układów komercyjnych. Nie obca jest nam również instalacja dużych układów VRF. Jesteście zainteresowani naszymi usługami? Zachęcamy do kontaktu: http://bzkklimatyzacja.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mimo, że klimatyzacja może pełnić również funkcję grzewczą, to jednak zdecydowanie najbardziej doceniamy ją w lecie. Co prawda do tej pory roku zostało jeszcze sporo czasu, niedawno rozpoczęła się przecież wiosna, jednak o zainstalowaniu klimatyzacji sugerujemy pomyśleć już teraz. Dzięki temu już podczas pierwszych upalnych dni będą mogli Państwo czuć się komfortowo w swoim domu lub w biurze. http://bzkklimatyzacja.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiosna rozgościła się już na dobre. Z przyjemnością otwieramy okna, by wpuścić do mieszkań świeże powietrze. Jeśli jednak jesteście alergikami doskonale wiecie, że nie tak to wygląda, bo w wiosennym powietrzu znajduje się również mnóstwo alergenów. Istnieje jednak na to skuteczny sposób, czyli klimatyzacja - http://bzkklimatyzacja.pl/. Dzięki niej będziecie mogli cieszyć się świeżym powietrzem w pomieszczeniu niezależnie od pory roku.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Życzymy, aby nadchodzące święta wielkanocne przyniosły Państwu pogodę ducha, spokój oraz dużo radości. W wielkanocnym koszyku kolorowych pisanek, a na świątecznym stole słodkich mazurków. Serdeczne życzenia przesyła firma BZK Klimatyzacja z Jeszkowic. http://bzkklimatyzacja.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jak zapewnić dobrą jakość powietrza w budynku? Zadbać o właściwą wentylację. Zapobiegnie to także gromadzeniu się wilgoci, która sprzyja powstawaniu pleśni na ścianach. Potrzebujecie pomocy w wyborze lub montażu wentylacji? Zgłoście się do nas: http://bzkklimatyzacja.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zależy Państwu na profesjonalnym montażu klimatyzacji? Zostawcie to specjalistom! Gwarantujemy precyzyjną i sprawną obsługę, ponieważ jesteśmy profesjonalną firmą z dużym doświadczeniem. Potwierdzeniem naszych kompetencji są certyfikaty autoryzacji, które mogą Państwo zobaczyć na naszej stronie: http://bzkklimatyzacja.pl/galeria/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Montaż kurtyn powietrza, układów VRF czy rekuperacji to tylko kilka naszych usług. Pełną ofertę naszej firmy znajdziecie na stronie: http://bzkklimatyzacja.pl/. Przypominamy, że jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o klimatyzacji czy wentylacji, zawsze chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Za swobodny przepływ powietrza w budynku odpowiada wentylacja. Istnieje kilka sposobów wentylacji. Jednym z nich jest wentylacja nawiewno-wywiewna z odzyskiem ciepła. Warto wiedzieć, że rekuperacja to nie tylko gwarancja czystego powietrza w domu, ale też duża oszczędność w ogrzewaniu. http://bzkklimatyzacja.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy specjalistami w zakresie systemów klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń. Naszym Klientom oferujemy nowoczesne rozwiązania dopasowane do ich potrzeb. Zajmujemy się zleceniami zarówno dla osób prywatnych, jak i montażem dużych układów VRF. Jeśli oczekują Państwo profesjonalnej instalacji niezawodnych urządzeń zapraszamy do kontaktu z naszą firmą: http://bzkklimatyzacja.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded