Profile cover photo
Profile photo
Mano Draudimas LT
15 followers -
Draudimas Gera Kaina -10% - Visos Draudimo Bendrovės Vienoje Vietoje
Draudimas Gera Kaina -10% - Visos Draudimo Bendrovės Vienoje Vietoje

15 followers
About
Posts

Post has attachment
Rūpinamės draudimu tinkamu laiku ir taupom iki -30%.
Gaudom mega-stickerį ir išsisaugom 2015 pavasariui ;-). 
http://patarimai.manodraudimas.lt/?p=3460
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pastebėjom neeilinę akciją atrakciją :-). Pasiūlymas galioja iki 2013 11 01. "Lietuvos draudimas" #nemokamai draudžia vaikus nuo kaulo lūžių iki pavasario! Yra menkutė išlyga, kad turite sutikti, kad "Lietuvos draudimas" gali naudoti Jūsų asmens duomenis rinkodaros tikslais. Bet kuriuo atveju, pasibaigus sertifikato galiojimui, Jūs galite pareikalauti, kad duomenys nebūtų daugiau naudojami rinkodaros tikslais :-). Tikimės, bus naudinga. Ir primename, kad mes šitos akcijos produktų neplatiname. Viską turite atlikti patys žemiau pateiktoje svetainėje. Sėkmės ;-).
Add a comment...

Post has attachment
Jei mus karts nuo karto paseksi, #teisybę greičiau #surasi ;-). Atiduodame dar vieną kozirį į kievkieno Lietuvos Respublikos piliečio rankas - ekspertines turto draudimo žinias! 14 mėnesių dirbę, prakaitavę, šimtus puslapių išanalizavę, paruošėme suvestinę, kuri #apsaugos #Jūsų #piniginę ;-). Mielai kviečiame susipažinti, kad visada galėtumėte savo interesus apginti ;-). Ir jei manote, kad tai naudinga, mielai prašome pasidalinti. Ačiū!

P.S. Dar tik ruošiamės teikti turto draudimo paslaugas svetainės Manodraudimas.lt pagalba. Jei jau šiuo metu Jus domina #geresnės turto draudimo paslaugos, mielai prašom brūkštelti mūsų ekpsertui el., paštu tautvaldas.vilutis@manodraudimas.lt
Add a comment...

Post has attachment
Esi geras, #lojalus 8 metus - tada atims iš tavęs pinigus :) Klientai #permoka 19% už automobilio draudimą, jei yra lojalūs tik vienai draudimo bendrovei ištisus 8 metus. Didžiojoje Britanijoje atliktas tyrimas rodo, kad kliento lojalumu draudikai piktnaudžiauja. Ar mūsiškiai draudikai elgiasi geriau? :) Peržiūrėkite savo sąskaitas už draudimą ir atsakykite patys :).

Tik geras draudimo brokeris užtikrins, kad draudikas nepiktnaudžiautų Jūsų gerumu! ;) Prisiminkite Manodraudimas.lt, kai kils abejonės dėl sąžiningo draudiko elgesio :). Iki greito ;)
Add a comment...

Post has attachment
Gana skiesti apie "nerealias" akcijas atrakcijas! :) Siūlome realią galimybę sutaupyti bent 2500 lt draudimui. Aktualu - įkinkytiems į ilgalaikias paskolas būstui įsigyti. Jei turite tokių draugų - labai palengvinsite būsto paskolos naštą. Daugiau informacijos - super patarime. Skaitome :)
Add a comment...

Post has attachment
Mieli draugai :), pradedame seriją - Draudimas be EEE :). Jei renkamės sveikesnį maistą :) tai kodėl negalime pasirinkti "sveikesnio" draudimo? :) Susipažinkite su draudimo bendrovių TPVCA, KASKO ir KELIONES "draudimo patiekalų" sudėtimi. Skanaus!
Add a comment...

Post has attachment
Beprotiškai didžiuojamės, galėdami pristatyti labiausiai nešališkus draudimo patarimus visame lietuviškame internete ;-). Prižadame atskleisti visas draudimo subtilybes ir taip Jums sutaupyti žvėriškai didelę krūvą pinigėlių ir laiko ;-). Net ir tuo atveju, jei tai kartais ir suplonintų mūsų pačių pinigines :-). Keista ar ne? - Iš kur tas lietuviškas gerumas :-). Perskaityk nors vieną patarimą ir įsitikink pats ;-)
Add a comment...

Sveiki, gerbiami ir mylimi draugai ;-). Pasistengsime neįkyrėti ir būti šalia tik tada, kai Jums iš tikro reikia pagalbos ar tikro eksperto patarimo draudimo klausimais ;-). Drąsiai rašykie ant sienos visus savo klausimus, pasistengsime kaip galima greičiau atsakyti ;-). O jei taip atsitikis, kad net draudimo paslaugų prireiks ;-), mes būtinai pasinaudosime ta proga ir padėsime apsidrausti ;-).
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded