Profile cover photo
Profile photo
Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne Łęgprzem Sp. z o.o.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Hala magazynowo-usługowa BLACHOTRAPEZ w Rabce-Zdrój jest kolejną naszą realizacją. To bardzo przestronny i funkcjonalny obiekt. Fotografie hali możecie obejrzeć na naszej stronie: http://www.legprzem.com.pl/22-05-2018-r-hala-magazynowo-uslugowa-blachotrapez-w-rabce-zdroj/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Właśnie rozpoczęliśmy kolejną realizację. Zajmujemy się generalnym wykonawstwem inwestycji wielorodzinnej Żywiecka, która mieści się przy ul. Żywieckiej w Krakowie. Będą to trzy nowoczesne obiekty mieszkalne. Więcej informacji znajdziecie na: http://www.legprzem.com.pl/21-06-2018r-inwestycja-wielorodzinna-zywiecka/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mamy na koncie kolejną realizację. Tym razem nie był to obiekt użyteczności publicznej, ale stacja elektroenergetyczna 110/15 kV. Realizacja miała miejsce w Chomranicach w gminie Chełmiec. Na naszej stronie możecie obejrzeć fotografie dokumentujące naszą pracę. http://www.legprzem.com.pl/21-05-2018r-budowa-stacji-elektroenergetycznej-110-15-kv-chomranice-gm-chelmiec/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pracowaliśmy również przy budowie marketu Jan w Kętach na ul. Kościuszki 106. Jest przestronny i przytulny, zakupy będą prawdziwą przyjemnością. Oczywiście uwieczniliśmy efekty naszej pracy, możecie obejrzeć ja na: http://www.legprzem.com.pl/23-05-2018r-market-jan-w-ketach/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Placówka Małopolskiego Banku Spółdzielczego w Krakowie na os. Hutniczym 1 to kolejna zakończona przez nasze przedsiębiorstwo praca. Obiekt jest estetyczny i przytulny, bardzo funkcjonalny, z ergonomicznymi stanowiskami pracy. Fotografie możecie obejrzeć tutaj: http://www.legprzem.com.pl/24-05-2018-r-placowka-malopolskiego-banku-spoldzielczego-krakow-os-hutnicze-1/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Możemy pochwalić się kolejną realizacją. Ukończyliśmy rozbudowę zakładu STACO w Niepołomicach przy ul. Fabrycznej 8. Obiekt prezentuje się naprawdę dobrze, sami oceńcie. Fotografie przedstawiające efekty naszej pracy możecie obejrzeć tutaj: http://www.legprzem.com.pl/28-05-2018-r-rozbudowa-zakladu-staco-w-niepolomicach/. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się budową obiektów przemysłowych, energetycznych, mieszkalnych czy użyteczności publicznej. Oferujemy również wynajem specjalistycznych obiektów z powierzchnia produkcyjną, magazynową oraz biurową. Więcej o nas na: http://www.legprzem.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na koncie mamy wiele realizacji obiektów przemysłowych. Były to między innymi hurtownia Galeco w Ładnej, zakład produkcyjny Wawel, kładka w Niepołomicach i inne, których fotografie możecie obejrzeć na naszej stronie: http://www.legprzem.com.pl/realizacje/obiekty-przemyslowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Już po raz kolejny wzięliśmy udział w Targach Edukacyjnych – Festiwalu Zawodów w Małopolsce. Wspólnie z Zespołem Szkół Budowlanych „Chemobudowa – Kraków” prezentowaliśmy maszyny, wśród których dużym zainteresowaniem cieszyła się mini-ładowarka. Więcej na ten temat przeczytacie na naszej stronie. http://www.legprzem.com.pl/17-04-2018-r-udzial-w-targach-edukacyjnych-festiwal-zawodow-w-malopolsce/
Add a comment...

Post has attachment
Zespół wielorodzinnych budynków mieszkaniowych w Krakowie to nasza kolejna realizacja. Budynki robią wrażenie, są bardzo nowoczesne oraz funkcjonalne. Materiał przedstawiający naszą pracą możecie obejrzeć tutaj: http://www.legprzem.com.pl/26-10-2017-r-zespol-budynkow-mieszkalnych-wielorodzinnych-przy-ul-praskiej-krakowie/.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded