Profile cover photo
Profile photo
Specjalista Ortodoncji Marek Parchański lekarz stomatolog
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
W gabinecie lekarza stomatologii Marka Parchańskiego: http://ortodontaczestochowa.com.pl/oferta/, oferujemy leczenie ortodontyczne zarówno dzieci, jak i osób dorosłych. Pełny zakres świadczeń stomatologicznych, od podstawowych do tych wysokospecjalistycznych, umożliwia nam dokładnie rozpoznanie oraz kompleksowe leczenie wad zgryzu oraz uzębienia. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu dużo zdrowia, radości oraz wszelkiej obfitości. Przy wigilijnym stole towarzystwa najbliższych osób, a pod choinką znakomitych prezentów! Niech Nowy Rok spełni wszystkie Państwa najskrytsze marzenia! http://ortodontaczestochowa.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dyskretne i niewidoczne leczenie ortodontyczne? Teraz nie stanowi to problemu. Specjalistyczny gabinet ortodontyczny Marka Parchańskiego oferuje także aparaty lingwalne, nazywane również językowymi. W przeciwieństwie do przezroczystych zamków, które nie rzucają się w oczy, ale nadal pozostają zauważalne, aparaty lingwalne pozostają absolutnie niewidoczne, gdyż zamki mocowane są od wewnętrznej strony zębów. Jeśli są Państwo zainteresowani takim rozwiązaniem zachęcamy do wizyty w naszym gabinecie: http://ortodontaczestochowa.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie ma wątpliwości, że leczenie ortodontyczne najlepiej rozpocząć jak najwcześniej. Wynika to z faktu, że kości młodych pacjentów są mniej uwapnione, a więc jednocześnie bardziej podatne na formowanie. Nie ma jednak żadnych przeciwwskazań, aby na aparat ortodontyczny zdecydować się w wieku 30-stu czy 40-stu lat. W każdym wypadku oczywiście należy uprzednio zasięgnąć opinii specjalisty, by wybrać najlepszy rodzaj aparatu i ustalić odpowiedni plan leczenia. http://ortodontaczestochowa.com.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Współczesna ortodoncja oferuje wiele nowoczesnych rozwiązań w zakresie leczenia wad zgryzu. W naszym gabinecie zakładamy aparaty metalowe, kosmetyczne, lingwalne, a także wiele rodzajów aparatów samoligaturujących jak Damon czy Clarity SL. W doborze odpowiedniego rodzaju aparatu ortodontycznego pomocą służy specjalista ortodoncji Marek Parchański: http://ortodontaczestochowa.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rozległa wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne technologie pozwalają nam na skuteczną korekcję nawet najbardziej skomplikowanych wad zgryzu. Pacjentom wymagającym leczenia ortodontycznego w zależności od rodzaju i stopnia wady, oferujemy stałe bądź ruchome aparaty ortodontyczne, w tym również aparaty Clear Aligner. http://ortodontaczestochowa.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli zastanawiają się Państwo nad założeniem aparatu ortodontycznego, ale posiadacie wątpliwości związane z obawami odnośnie tego czy leczenie jest bolesne, jak długo potrwa, czego w jego trakcie robić nie wolno, a co można zapraszamy na konsultacje do gabinetu ortodontycznego w Częstochowie. Na wszelkie pytania z zakresu ortodoncji odpowie Państwu lekarz stomatologii Marek Parchański: http://ortodontaczestochowa.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Osobom, które szczególnie cenią sobie kwestię estetyki w trakcie leczenia ortodontycznego polecamy aparaty lingwalne. W odróżnieniu od tradycyjnych aparatów ortodontycznych umieszcza się je od wewnętrznej części zębów, dzięki czemu są zupełnie niewidoczne i tak samo skuteczne! http://ortodontaczestochowa.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy leczenie nawet najbardziej skomplikowanych wad zgryzu za pomocą różnego rodzaju stałych i ruchomych aparatów ortodontycznych. W zależności od Państwa potrzeb dobierzemy odpowiedni rodzaj aparatu oraz przygotujemy plan leczenia. Zapraszamy do naszego gabinetu w Częstochowie: http://ortodontaczestochowa.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebują Państwo profesjonalnej konsultacji ortodontycznej? Zapraszamy do gabinetu specjalisty ortodoncji Marka Parchańskiego: http://ortodontaczestochowa.com.pl/. W zakresie usług znajdują się zabiegi profilaktyki oraz kompleksowego leczenia ortodontycznego. Ofertę kierujemy zarówno do dorosłych pacjentów z wadami zgryzu, jak i dzieci.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded