Profile cover photo
Profile photo
AB-STORE s.r.o.
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Máme ideální řešení pro čistotu na vašem pracovišti. Průmyslové vysavače se vyznačují vysokým výkonem a oproti běžným domácím vysavačům i odlišnou konstrukcí. Průmyslové vysavače mají velkoplošné filtry umožňující vysoký sací výkon a zároveň i dlouhou životnost. Tyto víceúčelové vysavače jsou v některých případech vybaveny rovněž vodní filtrací.
Add a comment...

Post has attachment
Nově máme v nabídce prémiovou značku SIMPLEHUMAN včetně TOP produktů určených na třídění odpadu. A za velmi příjemné ceny.
Add a comment...

Post has attachment
Dovolujeme si poděkovat našim zákazníkům za jejich přízeň a obchodním partnerům za férovou spolupráci. Zároveň všem přejeme krásné a klidné vánoce a co nejlepší rok 2018!
Add a comment...

Post has attachment
Naskladnili jsme pro vás velké množství nádob na posypový materiál - ideální způsob, jak zajistit bezpečnou chůzi po chodnících v zimních měsících.

Nádoby na zimní posyp jsou určené k dlouhodobému skladování posypového materiálu. Všechny naše nádoby na posypový materiál mají dlouhou životnost a vynikají odolností proti všem povětrnostním vlivům a ÚV záření.Tyto zásobníky se používají pro vybavení obcí a firem k zajištění zimní údržby cest a chodníků. Můžete si vybrat z několika velikostí a současně máte i volbu, zda má nádoba mít spodní výsypný otvor či ne.
Add a comment...

Post has attachment
Využijte státní dotace na akumulaci srážkové vody pro zálivku zahrady!

- státní dotace až 20 000 Kč + 3 500 Kč/m3 nádrže, maximálně však 50 % z celkových způsobilých výdajů
- pro stávající domy v lokalitách zasažených akutním nedostatkem vody

Využijte naši širokou nabídku nádrží na dešťovou vodu - nabízíme klasické i designové nádrže, které budou ozdobou vaší zahrady.
Add a comment...

Post has attachment
A teď si teprve můžete vybírat! V našem eshopu máme nyní opravdu velký výběr kancelářských židlí. A za nízké ceny, které spolu s dobrou kvalitou výrobků a dopravou zdarma přesvědčí k nákupu hodně z vás.
Add a comment...

Post has attachment
Pokud se zajímáte o nákup prvotřídních parkových laviček, jste na správném místě. Jen málokde byste totiž nalezli takovou nabídku! Vše prodáváme v „nekonečném“ množství variant, čímž Vám tedy nákup neusnadníme, zato máte rozhodně z čeho vybírat. Každá parková lavice vyniká vysokou kvalitou použitých materiálů, což je garancí spolehlivého užívání po dlouhá léta. A je to český výrobek.

http://www.abstore.cz/parkove-lavicky
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Odpadkové koše nemusí být fádní - tento set na třídění odpadu pro venkovní i vnitřní použití je vyroben z ocelového plechu v kombinaci s nerezovými materiály.
Add a comment...

Pokračujeme v našich slevách! Platí pro všechny objednávky v rámci České republiky:

objednávky 10000 - 20000 Kč bez DPH - sleva 500,-
objednávky 20000 - 30000 Kč bez DPH - sleva 700,-
objednávky od 30000 Kč bez DPH - sleva 1000,-
Add a comment...

Post has attachment
Nově v naší nabídce - plastové odpadkové koš 50 L - praktický pomocník domácnosti i stylový doplněk vašeho interiéru. Výběr z několika barevných variant. Doprava zdarma!

http://www.abstore.cz/odpadkove-kose-pro-domacnost
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded