Profile cover photo
Profile photo
Erka. Plandeki, taśmy hamulcowe, szczotki stalowe
3 followers
3 followers
About
Posts

Jesteśmy firmą, dla której zadowolenie klienta jest najważniejsze. Dlatego też ciągle doskonalimy naszą ofertę, poszerzamy zaplecze o nowe przyczepy i wykonujemy różne plandeki. Więcej o nas przeczytacie na stronie http://erka.gdansk.pl/ . Zapraszamy.
Add a comment...

Wypożyczalnia przyczep, które mogą przydać się w wielu sytuacjach, może być kluczowa do terminowego wykonana zadań. Nasza firma oferuje pomoc każdemu, kto szuka pojemnych przyczep do przewozu różnych materiałów. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://erka.gdansk.pl/ . Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
Każdy plac budowy to miejsce, gdzie znajduje się wiele materiałów i sprzętu, który należy odpowiednio zabezpieczyć. Jeśli szukacie wytrzymałych plandek budowlanych, zachęcamy do kontaktu. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://erka.gdansk.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Namioty mogą mieć różne zastosowanie. Od wielkości, kształtu i rodzaju materiału zależy ich przeznaczenie. Nasza firma oferuje stworzenie namiotu na każdą okazję. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://erka.gdansk.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Plandeki samochodowe powinny być wykonane z najwyższej jakości materiałów, które będą odporne na czynniki mechaniczne i atmosferyczne. Nasza firma oferuje wytrzymałe i solidne plandeki o różnych wymiarach. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://erka.gdansk.pl/ . Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
Przyczepy, które oferujemy naszym klientom, mają różną pojemność. Klienci mają duży wybór. Dodatkowo zapewniamy atrakcyjne ceny i krótki czas oczekiwania na przyczepę. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://erka.gdansk.pl/plandeki/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Wybór przyczepy do przewiezienia większych rzeczy jest o wiele tańszy niż wynajem firmy transportowej. Jeśli chcesz sprawnie i bezpiecznie, a jednocześnie taniej przewieźć rzeczy, skorzystaj z naszej oferty http://erka.gdansk.pl/plandeki/. Jesteśmy pewni, że będzie zadowoleni ze współpracy z nami.
Add a comment...

Oferowane przez firmę taśmy hamulcowe mają szerokie zastosowanie w wielu rodzajach maszyn. W naszej ofercie http://erka.gdansk.pl znajdziecie odpowiednie produkty. Zapraszamy do współpracy.
Add a comment...

Post has attachment
Sprostanie oczekiwaniom klientów jest dla nas najważniejsze. Produkcja plandek, wypożyczanie przyczep i inne usługi, które oferujemy są zawsze na najwyższym poziomie. Więcej o nas i ofercie przeczytacie na stronie http://erka.gdansk.pl/ . Zapraszamy do współpracy.
Photo
Add a comment...

Przyczepa samochodowa może być często niezbędna w transporcie większych przedmiotów, które nie zmieszczą się do samochodu. Jeśli nie macie własnej przyczepy, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty http://erka.gdansk.pl/ . W razie pytań czy wątpliwości jesteśmy do waszej dyspozycji.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded