Profile cover photo
Profile photo
Emre DAL
2 followers -
https://emredal.com.tr
https://emredal.com.tr

2 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
Public
#Cbtef ile Nasıl Kazanç Elde Edilir
Sistem sadece #bitcoin kabul ediyor ve kullanıcılar sadece #bitcoin kullanıyor. #Cbtef kazanç planı içerisinde kullanıcılara #bitcoin kazandırmak için iki farklı yol mevcuttur;

Birinci Yol : Yeni kişileri davet etme esnasında #cbtef referans kazancı %25 dir. Davet eden kişi, arkadaşının satın aldığı #blok ücretinin %25 ini kazanır.

İkinci Yol : Blok aldıktan sonra sistemin yada kullanıcıların sizin satın almış olduğunuz bloga extra dört kişi getirerek, sizin aşağıda ki tabloda olduğu gibi bir üst bloga geçmenizi sağlar. Bu yol da siz kimseyi davet etmeseniz dahi size #bitcoin kazandırmış olur. Burada ki kazancınız max. %400 ile %100 arasında değişkenlik gösterir.
Add a comment...

Post has attachment
Public
#Cbtef Nedir ve Nasıl Çalışır
#Cbtef Türkiye ‘de ağustos ayı itibari ile başlamıştır. #Blockchain üzerinden para kazanmak istiyorsanız mutlaka bu sistem ile tanışmalısınız bu sayfada #Cbtef nedir sorunuzun tüm cevaplarını bulacak ayrıca #Cbtef #parakazanma hakkında detaylı bilgiler edineceksiniz. Sayfamızın alt kısmında yorumlar bölümünü göreceksiniz. Tüm soru-yorum ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Araştımalarınız devam ederken web sitemizde #Cbtef nasıl çalışır sorunuzun cevabını tam anlamı ile size anlatacağız. #Blockchain teknolojisinde olduğu gibi farklı zorluklarda bloklardan oluşmaktadır. Her bir blok kendi içerisinde sonsuz derinliğe giden bir seviyede İlerlemektedir. Blokların bulundukları zorluk seviyesine göre 1.Blok(en zor) dan başlayarak Sonsuz bloga kadar ilerlemektedir. Ama Bu bloklara sahip olmak için ödenen bedel tam tersi bir kombinasyonla devam eder.

Örneğin: 1. Blok da yer alabilmek için 0.001 #BTC öderken zorluk seviyesi daha az olan 2. Blokta yer sahibi olabilmek için 0.002 #BTC ödemek gerekmektedir. Zorluk seviyesi azaldıkça fiyat artmaktadır. Her bir blok kendisinden bir önceki blogun değerinin 2 katıdır. ÖRN: 3.Blok 0.004 #BTC iken 4.Blok 0.008 #BTC 3. bloğun iki katıdır.
Add a comment...

Post has attachment
Public
#Cbtef ecosystem merkezi olmayan ve kar amacı taşımadığı için vakıf niteliği taşıyan bir ekosistem projesidir. #Cbtef #blockchain ve #Bitcoin geliştiricileri tarafından oluşturulmuş, vakıf niteliği taşıyan bir ecosystemdir.

Cbtef’in amacı, Bitcoin ve Blockchain kullanımını yaygınlaştırmak, #Bitcoin kullanmayı öğrenirken, aynı zamanda blok zincirinde yer alarak ecosystemde kazanç elde edilmesini sağlamaktır. #Cbtef Turkey aramanız hakkında detaylı içerikleri burada bulacaksınız.

Bu sisteme başlamanız için ilk önce #bitcoin sahibi olmanız gerekiyor. Türkiye’de bitcoin satın almak için bir çok kripto para borsası bulunuyor. #Paribu, #konim ve #btcturk gibi bu kanalları kullanarak #bitcoin satın aldıktan sonra sizde #Cbtef giriş yapabilirsiniz
Add a comment...

New post: Türkiye’deki Network Marketing şirketleri - https://lagoran.com/turkiyedeki-network-marketing-sirketleri
Add a comment...

Post has attachment
Public
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded