Profile cover photo
Profile photo
شبکه اجتماعی گلدن گیت
15 followers
15 followers
About
شبکه اجتماعی's posts

Post has attachment
Animated Photo

خط مشی شبکه اجنماعی گلدن گیت شبکه گلدن گیت مفتخر است با کلیه امکانات و بالاترین خدمات به شما عزیزان خدمات رسانی کند هدف از راه اندازی این شبکه ارتقاع سطح کیفی تبادل اطلاعات فردی و اجنماعی کاربران به صورت کلیدی در غالب مسائل اجتماعی . علمی .ورزشی . هنری .فرهنگی . پزشکی. سرگرمی .مذهبی .خبری .با توجه به فرهنگ غنی ایران اسلامی بین جوانان این مرزو بوم میباشد . لذا از کاربران عزیز برای رسیدن به این هدف والا تقاضای باری و الطاف همه جانبه را خواهانیم. کشور و سرزمین عزیز ما لایق بهترینهاست بیایید به کمک ذهن خلاق جوانان ایرانی با اصل و نصب از اشاعه فرهنگ غلط غرب ممانعت کنیم تا به ابادانی ذهنی و روانی با لطف پروردگار دست پیدا کنیم.

http://goldengateiran.com

خدمات شبکه

..شامل چت ..بازی انلاین..روبات هوشمند...مسابقه همراه با جوایز..پروفایل همراه موزیک و خدمات دیگر

Post has shared content

ﺑﻪ #ﻓـــﻘﺮ-ﺍﺣﺴــــﺎﺱ ﺩﭼــــﺎﺭ ﺷــــﺪﻩ ﺍﯾﻢ #ﻧﺴـــﻠـــے ﮐـﻪ #ﺩﺭﺩﻫـــﺎﯾﻤﺎﻥ ﺭﺍ #ﮐﯿﺒـــــﻮﺭﺩﻫﺎ ﻣــــــﯿﻔﻬﻤﻨﺪ,,,

Poverty feel we have a generation that understands the pain keyboards

Photo

Post has shared content
______________________________
#بندناف را بریدند و #گریستیم از ترس جدایی.
اما رازش را نفهمیدیم.
به #مادر دل بستیم و روز اول مدرسه گریستیم و رازش را نفهمیدیم.
به #پدر دل بستیم و وقتی به آسمان رفت گریستیم و باز.... نفهمیدیم.

به کیف صورتی گلدار...
به دوچرخه آبی شبرنگ... بارها دل بستیم و از دست دادیم و شکستیم و باز نفهمیدیم.
چقدر این درس "#تنهایی" تکرار شد و ما رفوزه شدیم.

این بند ناف را روز اول بریده بودند
ولی ما هرروز به پای کسی یا چیزی گره زدیم تا زنده بمانیم
و نفهمیدیم.....
افسوس نفهمیدیم که قرارست روی پای #خود بایستیم
#نفس از کسی قرض نگیریم
قرار از کسی طلب نکنیم
#عشق بورزیم اما در بند عشق کسی نباشیم
دوست بداریم اما منتظر #دوست داشته شدن نباشیم... به خودمان نور بنوشانیم و شور هدیه کنیم.
#دربند نباشیم....
#رها باشیم و برقصیم و #آواز عشق سر دهیم.

عزت #انسان بودنمان را به پای کرشمه کسی قربانی نکنیم.

بند ناف را خوب نبریده ایم....
به #مویی بند ست...
تمامش کنیم!
#انسان باشیم #انسانم_آرزوست
____________________________________

Photo

Post has shared content

Post has shared content

Post has shared content
فال روزانه شنبه 30 آبان 1394
اگر همین امروز دست به کار شوی و کار درست را آغاز کنی,
از همین لحظه آدم موفقی هستی!
هرچند که شاید اثرش به این زودی دیده نشود.

سلام دوستان جانم . صبحتان به خیر و نیکی .هفته ای بی نظیر پیش رو داشته باشید.
💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐

دوست عزیزی که 30 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! دیگران از دریافت هدیه در روز تولدشان خوشحال می شوند اما این موضوع در مورد شما صدق نمی کند. به جای این که دیگران شما را خوشحال کنند، ترجیح می دهید شما دیگران را در چنین روزی شاد کنید. به همین دلیل میهمانی ترتیب می دهید و دوستان خود را دعوت می کنید. با این کار می خواهید از تمام آنهایی که در موفقیت و شادی زندگی شما سهمی داشتند، تشکر کنید. به هدف خود نیز می رسید و آنها روز بسیار خوبی را در کنار شما خواهند گذراند. در ماه اسفند تغییراتی در زندگی شما ایجاد می شود طوری که به یکی از اهداف تان می رسید. پس با انرژی هر چه بیشتر به سمت آینده حرکت کنید
فـال فروردین - Daily Omen

مدتی است تصمیم دارید اطلاعات خود را در زمینه روان شناسی بالا ببرید، امروز در این راه موفقیت هایی به سراغ تان می آید و اطلاعات بسیاری کسب خواهید کرد. این کار می تواند در آینده منبع درامدی نیز برایتان باشد. بد نیست کمی در مورد رابطه عاطفی خود فکر کنید. به راهی که گذرانده اید و تجربه هایی که در این دوران کسب کرده اید، بیاندیشید. این کار فوایدی بسیاری هم برای شما و هم برای شریک زندگی تان خواهد داشت زیرا به نتیجه های مثبتی خواهید رسید فقط کافی است با خودتان صادق باشید.

فـال اردیبهشت - Daily Omen

امروز تلفنی به شما خواهد شد که از آن متعجب می شوید. اگر سوالی در ذهن تان بوجود آمد، از بیان آن نهراسید و برای آنچه موجب ابهام تان شده، توضیح بیشتری بخواهید. شاید در حال حاضر دور شدن از عشق تان سخت باشد اما نگران نباشید زیرا علاقه شما فاصله سرش نمی شود. بهتر است از شریک زندگی تان نیز در مورد احساسی که در این دوران تجربه می کند سوال کنید. از جوابی که می شنوید، حتما تعجب خواهید کرد. اگر لازم است تغییراتی به رابطه خود دهید، درنگ نکنید. به زودی به یک مسافرت کوتاه خواهید رفت، پس خود را برای سفری شیرین و دلچسب آماده کنید.

فـال خرداد - Daily Omen

کارهای زیادی برای انجام دادن دارید که موجب نگرانی و استرس شما شده است و حتی ممکن است باعث سردردتان شود. توصیه می کنیم سلامت خود را به خاطر کار به خطر نیاندازید. اگر مقداری از آنها را به فردا موکول کنید، مطمئن باشید تمرکزتان را از دست نمی دهید و هیچ اتفاقی بدی نیز نخواهد افتاد. حتی اگر ملاقات افراد و جواب دادن به تلفتن هایتان موجب استرس شما می شوند، گوشی خود را خاموش کنید و قرارهایتان را نیز به روز بعد موکول کنید. نگران نباشید دیگران شرایط شما را درک خواهند کرد.

فـال تیر - Daily Omen

اگر با خواندن یک کتاب ایده های جدیدی به ذهن تان رسیده است، آنها را بر کاغذی یادداشت کنید سپس با دیگران به اشتراک بگذارید. شاید در برخی از ایده هایتان هنوز کمی ابهام وجود داشته باشد اما به زودی همه چیز روشن و واضح خواهد شد. با این روش جنبه هایی از زندگی که برایتان تاریک و ناراحت کننده بود نیز رخ دیگر خود را نشان خواهند داد. اگر عشق تان افکار عجیب و غریبی را در سر می پروراند، بهتر است با او در این زمینه صحبت و او را با واقعیت رو به رو کنید. اگر تمام جنبه های رابطه برای هر دویتان روشن و واضح شود، به مسیر جدیدی قدم می گذارید که آرامش را برای هر دویتان به همراه خواهد داشت.

فـال مرداد - Daily Omen

وجود کودکان در خانه می تواند روحیه شما را عوض کند. شاید حتی بد نباشد برای آنها شعر یا کتابی بخواهید اما سعی کنید از داستان های تخیلی و ترسناک بپرهیزید زیرا ممکن است تاثیر بدی بر آنها بگذارد. اگر متاهل هستید، برای بعد از ظهر خود یک برنامه مفرح به همراه محبوب تان ترتیب دهید. اگر هم مجردید، امروز نیرویی شما را به سمت عشق هل می دهد. فردی برای ملاقات با شما اصرار می ورزد و در نهایت شما نیز پیشنهاد او را قبول می کنید. اگر در این مورد سخت نگیرید، لحظات خوبی را خواهید گذراند.

فـال شهریور - Daily Omen

خبری که در روزنامه یا مجله خوانده اید، ذهن شما را درگیر کرده است طوری که دوست دارید اطلاعات بیشتری در مورد آن به دست آورید. اگر چه ذکاوت شما تحسین برانگیز است اما ممکن است جنبه هایی از این موضوع برایتان مبهم باشد. اما نگران نباشید با جمع آوری اطلاعات بیشتر، به آنچه می خواهید می رسید. اگر به فکر خرید وسیله ای هستید، باید قبل از هر کار در مورد آن خوب برنامه ریزی کنید. اگر حساب جیب تان را نداشته باشید ممکن است در آینده به مشکلات مالی بر بخورید.

فـال مهر - Daily Omen

امروز که توانایی نوشتاری شما بالا رفته است بهتر است دست به قلم شوید و ایده های خود را بر کاغذ پیاده کنید. خواندن کتاب یا مقاله در مورد موضوعاتی که ذهن شما را درگیر کرده یا صحبت کردن با دیگران می تواند به شما در این راه کمک کند. شما برای رابطه عاطفی خود تلاش زیادی کرده اید اما در حال حاضر بهتر است دست نگه دارید و به گذشته خود نگاهی بیاندازید. عاشق شدن خوب است به شرطی که طرف مقابلتان نیز قدر شما و فداکاری هایتان را بداند. پس بهتر است این بار احساسات تان را نادیده و بار دیگر با عقل خود تصمیم بگیرید.

فـال آبان - Daily Omen

امروز تلفن یا ایمیلی که مدت ها است انتظارش را می کشیدید، به شما می شود و بالاخره به یکی از هدف های بلند مدت تان می رسید. از این به بعد راه و شیوه زندگی تان نیز تغییر خواهد کرد و حتی ممکن است شغل دومی را آغاز کنید. شاید هدف هایی که اکنون در سر دارید برایتان روشن و واضح نباشند اما از حرکت نایستید زیرا راهی که در پیش گرفتید، ارزشش را دارد. هنوز چیزهای زیادی در رابطه عاطفی شما برای کشف کردن وجود دارد. اگر برای این کار هیجان دارید، به همراه شریک زندگی تان تغییرات لازم را ایجاد کنید تا پیوندتان مستحکم تر از قبل شود.

فـال آذر - Daily Omen

تلفنی از یکی از دوستان تان که مدتی بیمار و مریض احوال است، به شما می شود و پس از آن تصمیم می گیرید به ملاقات او بروید. اگر چه او را به خوبی نمی شناسید اما مهربانی و حس انسان دوستانه تان شما را وادار به این کار می کند. با این کار شما نیز احساس بهتری پیدا خواهید کرد. شاید شما خود متوجه نباشید اما حرف ها و رفتارهایتان تاثیر زیادی بر دیگران خواهد گذاشت. توصیه می کنیم از این به بعد دقت بیشتری بر عکس العمل دیگران نسبت به رفتارهای خود کنید. شاید علت برخی از دلگیری های آنها را بیابید یا حتی برعکس بفهمید چگونه می توانید آنها را خوشحال تر کنید.
فـال دی - Daily Omen

امروز کمی درگیر تر از روزهای دیگر هستید، ایمیل و تلفن های زیادی به شما می شود که وقت زیادی از شما می گیرند. از طرف دیگر مجبور هستید برگه های زیادی را مطالعه کنید در حالی که از آنها زیاد سر در نمی آورید. برای این که در صد خطای خود را کاهش دهید، از دیگران کمک بگیرید. اخیرا به فردی علاقمند شده اید اما آن را از دیگران پنهان کرده اید. این موضوع انرژی زیادی از شما گرفته است. بهتر است هر چه زودتر به دنبال زمانی مناسب برای بیان احساسات به عشق تان پیدا کنید زیرا پنهان کاری بیش از این به صلاح نیست.

فـال بهمن - Daily Omen

امروز که اولین روز هفته است، کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و خوشبختانه مهارت و سرعت بالای شما به کمک تان می آید. برای رفع خستگی بد نیست بعداز ظهر خود را با همسایه ها یا دوستان تان بگذرانید. شما فردی هستید که به جای این که تمام انرژی خود را بر یک رابطه عاطفی بگذارید، خود را با چندین رابطه درگیر کرده اید. دوست دارید با افراد مختلف آشنا شوید و بهترین فرد را به عنوان شریک زندگی خود انتخاب کنید. این روش خوبی است اما توصیه می کنیم که احتیاط لازم را رعایت کنید و هر چه زودتر تصمیم خود را بگیرید.

فـال اسفند - Daily Omen

بالاخره پس از مدت ها نتیجه تلاش های بی وقفه خود را خواهید گرفت و از این بابت بسیار خوشنود و راضی هستید. اعتماد به نفس و قدرت شما نیز بالا رفته است و دوست دارید در این باره ساعت ها با دیگران گفتگو کنید. حال زمان شادی است پس تا می توانید این موفقیت را جشن بگیرید. اگر احساس می کنید که رابطه عاطفی شما جز غم برایتان هیچی نداشته است، آن را به پایان برسانید. اگر چه فرد بهتری را در نظر دارید اما بهتر است قبل از اقدام به هر کاری خوب فکر کنید و با احتیاط عمل کنید تا بعدها پشیمانی به سراغ تان نیاید.
Photo

Post has shared content

Post has shared content

Post has shared content
👩👸دوتا جاری بود
که شوهراشون كويت كار ميكردن،👮👨
خلاصه...
جاری اولی👸
هرچی پول💶 شوهره ميفرستاد خرج خودش ميكرد
وخوب ميخورد 🍗🍚🍹🍎🍇
وخوب می پوشيد 👗👠👜
وخوب می گشت 🚗✈
وای كه چه زن زيبايی،
جاری دوميه👩
هرچی پول💶 شوهره ميفرستاد
خرج خونه🏡 وبچه هاش 👦👧 ميكرد
وای كه چه خونه زندگی و بچه هايی.
خلاصه...
سه سال ميگذره و شوهرا ازكويت ميان✈
شوهراوليه👨 وقتی مياد ميبينه چه زن👸 خوشكلو نازی داره باخودش میگه حيف اين زن كه تو همچين خونه و زندگیو محله ای باشه هر چي پول أورده بود خرج خونه وسيله ميكنه واسه زنش...
شوهر دوميه👮 وقتی ميرسه ميبينه عجب خونه و زندگی چه بچه هايی باخودش ميگه حيف اين خونه و زندگی كه همچين زن👩 زشت و بي كلاسی توش باشه هرچی پول اورده خرج طلاق و ازدواج مجددش كرد..👨👰
👩😠😢
👇👇👇👇
نكته آموزشيش اينه كه وقتی ما زنا👩👸👵 به خودمون اهميت بديم همه موجودات ،كاينات وطبيعت هم به ما اهميت ميدن.👌
💐🌿🌹🌿
از قدیم گفتن : زنی که خرج داره ارج داره 😜😜

كپي واسه خانومااا واجب
Photo
Wait while more posts are being loaded