Profile

Cover photo
sardkhane
10 followers|39,897 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

sardkhane

Shared publicly  - 
 
وب سایت جدید سردخانه با امکانات بیشتر و رویکردی نو هم اکنون با دامنه ی جدید خود آماده ارائه خدمات به شماعزیزان می باشد.
در پی ابراز محبت شما عزیزان و همچنین ارسال درخواست ها و پیشنهادات شما مبنی بر توسعه ی این وب سایت و وجود برخی ایرادات ساختاری در این وب سایت ، تیم سردخانه دات کام تصمیم خود را برای راه اندازی یک وب سایت جدید گرفت.وب سایتی که نیاز تمام اقشار صنعت سردخانه را به گونه ای مدرن تر و شکیل تر برآورده سازد.
بعد از مذاکرات پی در پی برای سیاست گذاری دقیق و همچنین آماده کردن شرایط اولیه شروع کار و کامل شدن تیم سردخانه دات کام هم اکنون با وب سایت جدید سردخانه (نسخه آزمایشی) با شما هستیم.

تغییری کوچک در آدرس اینترنتی :

وب سایت جدید سردخانه با اندکی تغییر در آدرس خود مواجه مواجه شده است.دلیل آن هم کاملا ساده و روشن است.این دامنه یعنی www.sardkhane.com  ، یک حرف از دامنه ی قبلی کوتاه تر است و به همین دلیل اندکی از دامنه فعلی سایت یعنی www.sardkhaneh.com ، قابلیت به ذهن سپاری بیشتری دارد.

به محض کاملتر شدن سایت جدید و همین طور استفاده از نظرات سازنده شما و اعمال آن ها در سایت جدید ، دامنه ی www.sardkhaneh.com نیز به آدرس جدید منتقل خواهد شد.

رویکرد های جدید – امکانات بیشتر :

وب سایت جدید سردخانه در حال توسعه ی روز افزون می باشد. ما اینجا در سردخانه دات کام در حال تلاش شبانه روزی هستیم تا علاوه بر ارائه ی خدمات فعلی (یعنی مشاوره ، ساخت سردخانه ، اجاره سردخانه ، خرید و فروش سردخانه ، خرید فروش تجهیزات و لوازم سرمایشی و برودتی نو و دست دوم و ...... ) ، خدماتی بسیار کارآمد و رایگان نیز به شما عزیزان ارائه کنیم.خدماتی که به جرات ادعا میکنیم در ایران هیچ نمونه ی آنلاین ، رایگان و با این کیفیت ندارد.

سخن آخر :

به عنوان کلام آخر از تمامی شما عزیزان و کاربران سایت سردخانه که همیشه مایه ی مباهات و افتخار ما بوده اید ، تقاضا دارم از سایت سردخانه که هم اکنون با دامنه ی www.sardkhane.com   در دسترس می باشد بازدید نمایید و همین طور ما را با نظرات خود در ادامه راه و توسعه ی هرچه بیشتر این پایگاه یاری نمایید.

منتظر تغییرات بسیار متفاوت و بزرگی در صنعت سردخانه باشید.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
صفحه رسمی وب سایت سردخانه دات کام در گوگل پلاس
Introduction
ما اینجا در سردخانه دات کام سعی در ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات در تمام زمینه های صنعت سردخانه داریم.امیدوارم با همراهی شما عزیزان هرچه زودتر به این مهم دست پیدا کنیم.
هرآنچه در این صفحه برای شما به اشتراک گذاشته می شود متعلق به وب سایت سردخانه می باشد و هرگونه سواستفاده بدون درج لینک مستقیم، مجاز نمیباشد
Contact Information
Contact info
Phone
00982632775434
Mobile
00989123666506
Email
Address
iran-alborz-karaj-tehran-karaj Highway_zobahan st-valfajr st- farrokh coldstorage