Profile cover photo
Profile photo
Lecznica Weterynaryjna 24h Ursynów
About
Posts

Post has attachment
Karmienie małego psa jest niezmiernie ważne dla jego przyszłego rozwoju. Jeżeli nie jesteśmy pewni, czego potrzebuje, aby się zdrowo rozwijać, to warto skorzystać z karm gotowych, które uwzględniają wszystkie potrzeby żywieniowe szczeniąt. Bogaty wybór karm znajdą Państwo w naszej lecznicy - http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/produkty-w-sprzedazy.
Photo

Post has attachment
W naszej lecznicy znajduje się także szpital dla zwierząt. Cennik pobytu zwierząt w szpitalu ustalamy zawsze indywidualnie. Państwa pupile mogą liczyć na doskonałą opiekę w szpitalu. Nasi lekarze zadbają, by pobyt był jak najmniej stresujący dla Pacjentów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/zakres-uslug/szpital-i-obserwacje.
Photo

Post has attachment
We współczesnej weterynarii badania oraz nowoczesne technologie odgrywają ważną rolę. Nasza lecznica weterynaryjna oferuje pełen zakres usług związany z leczeniem psów i kotów, a także innych zwierząt. Zwierzakom zapewniamy pełną diagnostykę laboratoryjną i obrazową. Zachęcamy do odwiedzin - http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/zakres-uslug.
Photo

Post has attachment
Nie ryzykuj zgubienia czy też kradzieży swojego pupila. Dzięki chipowi, który zawiera podstawowe informacje o zwierzęciu i jego właścicielu, możliwa będzie identyfikacja zwierzaka. Zabieg można przeprowadzić w naszej lecznicy weterynaryjnej w Warszawie. Chipowanie jest zabiegiem bezbolesnym i nie wywołuje reakcji alergicznych. Zapraszamy - http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/kontakt.
Photo

Post has attachment
Jeśli wybierają się Państwo ze swoim zwierzęciem za granicę, potrzebny mu będzie paszport. Przed jego wyrobieniem niezbędne jest przeprowadzenie identyfikacji zwierzęcia, np. za pomocą chipu. Paszport wystawia weterynarz w naszej lecznicy na warszawskim Ursynowie. Warto pamiętać, Państwa pupil powinien mieć ważne wszystkie szczepienia. Zapraszamy - http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/kontakt.
Photo

Post has attachment
W związku ze zbliżającą się wiosną przypominamy Państwu o zabezpieczeniu swoich zwierzaków przed kleszczami. W ofercie naszej apteki znajdziecie szeroki wybór skutecznych preparatów. Po więcej informacji zapraszamy na: http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/.
Photo

Post has attachment
Wybierając karmę dla zwierzaka należy pamiętać, jak ważną rolę w jego życiu odgrywa odpowiednio zbilansowana dieta. Przed kupnem dobrze jest dokładnie sprawdzić skład. Jeżeli jednak nie macie pojęcia jaką karmę wybrać, to zachęcamy do kontaktu: http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/.
Photo

Posiadanie własnego zwierzaka wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Każdy właściciel powinien pamiętać m.in. o regularnych szczepieniach, zwłaszcza w okresie wakacyjnym, kiedy najczęściej dochodzi do zachorowań na wściekliznę. Zapraszamy do naszego punktu szczepień: http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/.

Post has attachment
Wybierając lecznicę dla swojego zwierzaka koniecznie powinniście Państwo sprawdzić, czy została ona wyposażona w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Jedynie przy pomocy specjalistycznych narzędzi weterynarz będzie mógł skutecznie przebadać Waszego zwierzaka i postawić trafną diagnozę: http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/.
Photo

Jeżeli zamierzacie Państwo zabrać swojego zwierzaka na badanie USG, to nie powinniście podawać mu jedzenie przez ok. 12 godzin. Wskazane jest również podawanie preparatów, które zmniejszają ilość gazów w jelitach. Zapraszamy: http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/zakres-uslug/diagnostyka-obrazowa.
Wait while more posts are being loaded