Profile cover photo
Profile photo
Sobik Jacek. Usługi ogrodnicze
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Jeśli nie mają Państwo czasu na pielęgnację swojego ogrodu, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy całoroczną lub sezonową opiekę, w zakres której wchodzi: cięcie roślin, koszenie trawników, nawożenie i wszelkie czynności niezbędne do utrzymania ogrodu i trawnika na najwyższym poziomie: http://www.ogrodysobik.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma działa zarówno w Rybniku, jak i na terenie całego regionu. Wysoka jakość wykonywanych usług, profesjonalizm i rzetelność zagwarantowały nam szerokie grono Klientów, którzy docenili naszą pracę. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami w celu omówienia szczegółów: http://www.ogrodysobik.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wyłącznie od Państwa zależy zakres wykonywanych przez naszą firmę usług. Pozostajemy otwarci zarówno na kompleksową obsługę zamówienia – od projektu ogrodu do wykonawstwa, jak i na część prac, np. przygotowanie terenu pod realizację ogrodu. Więcej o naszej ofercie dowiedzą się Państwo ze strony: http://www.ogrodysobik.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym materiałem video, zamieszczonym w serwisie internetowym You Tube. W przystępnej formie prezentujemy kompleksową ofertę firmy Usługi Ogrodnicze Jacek Sobik. Przykładowe realizacje, które dobraliśmy w taki sposób, aby oddawały szeroki zakres świadczonych usług, obejrzą Państwo na stronie: http://www.ogrodysobik.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta nie kończy się na wykonaniu projektu ogrodu i jego realizacji. Zajmujemy się także pielęgnacją przestrzeni zielonej. Stwarzamy przyjazne, piękne i tętniące życiem ogrody, które staną się cudownym miejscem, stworzonym do odpoczynku i relaksu: http://www.ogrodysobik.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ramach usługi pielęgnacji ogrodów, oferujemy: odchwaszczanie, regenerację i koszenie trawników, przycinanie roślin, nawożenie, wywóz pokosu, uzupełnianie ubytków w trawniku i inne czynności, które są niezbędne, aby ogród pozostał piękny i zachował swoje zalety: http://www.ogrodysobik.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ramach oferty projektowania i planowania ogrodów, świadczymy następujące usługi: aranżacja ogródków przydomowych, na osiedlach mieszkaniowych, przy restauracjach, hotelach, instytucjach państwowych i użyteczności publicznej, rozmieszczenie oświetlenia ogrodowego, instalacja automatycznych systemów nawadniających. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Usługi Ogrodnicze Jacka Sobika: http://www.ogrodysobik.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli potrzebują Państwo fachowej porady w sprawie urządzania ogrodu, zapraszamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Chętnie udzielimy szczegółowych i wyczerpujących odpowiedzi, a w razie potrzeby doradzimy najbardziej optymalne rozwiązanie. Kontakt do nas znajdą Państwo pod adresem: http://www.ogrodysobik.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Opracowaliśmy różnorodną i kompleksową ofertę z zakresu projektowania i organizowania terenów zielonych tak, aby każdy nasz Klient znalazł w niej odpowiednie dla własnych potrzeb rozwiązanie. Długą listę usług firmy Jacka Sobika prezentujemy Państwu pod adresem: http://www.ogrodysobik.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ogrody to nasza pasja, dlatego każde zlecenie wykonujemy z dbałością o każdy szczegół. Dobry projekt i jego realizacja nie zapewnia zadowalających efektów, bez należytej opieki i pielęgnacji zieleni. O naszym podejściu do Klientów i Ich potrzeb piszemy na stronie: http://www.ogrodysobik.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded