Profile cover photo
Profile photo
Kominictví PECHLÁT
About
Posts

Post has attachment
Krásná moderní kamna ještě před příchodem léta pár večerů určitě zpříjemní..
 
Na této zakázce jsme zafungovali ve smyslu naší filozofie být vám našemu zákazníkovi partnerem, který zrealizje vše, abyste se vy nemusel o nic dalšího starat.

Zde jsme kromě zhotovení nové "díry" do keramického komínového průduchu (nového sopouchu) a montáže kamen řešili ještě seříznutí dveří, aby nedrhly o podlahu, výrobu a osazení masivního plechu pod kamna, vyvrtání díry do sklepa pro přívod vzduchu do kamen a seštukování zazděných otvrů.

Jediné co zbývá dodat je atypický stojan na dřevo z dílny pechlat design pd www.pechlatdesign.com
PhotoPhotoPhoto
2016-03-11
3 Photos - View album

Post has attachment
Jsme proškoleni na odborné poradenství, montáž a servis regulace hoření na přívodu spalovacího vzduchu značky Timpex.

Velmi užitečně strávený pátek na školení v Hanušovicích u rodinné české firmy Timpex je výsledkem naší snahy o rozšíření nabídky o další službu na profesionální úrovni. Je to jednoduché, regulaci hoření nejen mechanickou klapkou v kouřovodu vnímáme už roky nejen my, ale čím dál tím častěji i vy, naši zákazníci jako nutnost!
Nejdříve jsem se s touto regulací setkával na stavbách jako revizní technik komínů u již postavených krbů. Následně naši firmu několik z vás oslovilo a požadujete od nás montáž této regukace buď dodatečně anebo do plánovaných krbů. No a tak už nebylo na co čekat a jdeme do toho. Celý tým firmy Timpex nás oslovil přístupem i zpracováním a tak rádi zahrnujeme jejich regulace do našeho portfolia. Vzhledem tomu, že máme oprávnění i na montáže elektrických zařízení, není pro nás tato záležitost ani legislativním oříškem.

Tu nejprodávsnější, tj. Reg110 nainstalujeme co nejdříve přímo u nás na firmě, abyste si ji mohli prohlédnout a my mohli referovat výsedky z praxe ;-)

Jo a k čemu, že to je? Tak určitě je to super hračka, která na Vás pískne, že už je čas přiložit, snížuje garantovaně spotřebu paliva o desítky procent (většinou je úspora cca 30%) a Vaše emise jsou mnohem čistší než bez ní, takže za mě má ano. MP
PhotoPhotoPhotoPhoto
08.03.16
4 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Josef & Michal # otec & syn
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Josef Pechlát - Zakladatel firmy Kominictví PECHLÁT s.r.o.
řemeslo dělá již od počátku 80-tých let takže má zkušenosti a díky němu naše firma dlouhou tradici a jméno v celém oboru
Photo

Post has attachment
Připravili jsme pro Vás novou stránku s radami pro používání, čištění a  rekonstrukci komínů.

Post has attachment
I když nejde právě o komíny, vždy nás potěší zajímavě řešená rekonstrukce staré nemovitosti. Viz tato u Pražského hradu:
Wait while more posts are being loaded