Profile cover photo
Profile photo
Adım Adım
62 followers -
0-4 yaş arası gelişim seti
0-4 yaş arası gelişim seti

62 followers
About
Posts

Post has attachment
4 Ekim Hayvanları Koruma Günü Kutlu Olsun!

“Hayvanları sevmek onlardan sevgi görmek, onlarla ilgilenmek, bakımı için sorumluluk almak çocuğunuzun birçok gelişim alanında gelişimini destekler ve çocuğunun zayıf olduğu alanlarda beceri kazanmasına ve bu alanlarda güçlenmesine yardımcı olur."

Pedagog Sevil Gümüş
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bunu Biliyor Muydunuz?

Bebekler enfeksiyona karşı gösterdikleri direncin bir kısmını annelerinden alırlar. Özellikle meme emzirme süreci, bu işlemin en yoğun dönemidir.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Araştırmalar göstermiştir ki:

Duygusal zekası yüksek olan kişilerin sosyal olarak dengeli, girişken ve neşeli oldukları, tasalanmaya meyilli olmadıkları, düşüncelerini uygun bir biçimde dile getirebildikleri, ilişkilerinde şefkatli oldukları görülmüştür. Bu kişiler genellikle, kendileri ve başkalarıyla barışık kendi sosyal ortamlarında ise mutludurlar. Duygusal sağlık çocuğunuzun; akıl sağlığını, fiziksel sağlığını, özgüven ve özbeğenisini, diğer kişilerle ilişkilerini ve sorumluluk duygusunu etkiler.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bu hafta sonu ailenizle birlikte muhteşem bir şov izlemek isterseniz, size önerimiz Cirque Du Soleil - Alegria'yı izlemeniz. Dünyaca ünlü gösteri topluluğu Cirque du Soleil, 22 Eylül-14 Ekim tarihleri arasında en popüler gösterisi ''Alegria'' ile izleyicileriyle buluşacak. 

Topluluğun en göz alıcı ve etkileyici şovu olarak tanımlanan ''Alegria'', 22 Eylül–14 Ekim tarihleri arasında Ülker Arena ve Ora Arena'da sahnelenecek. İspanyolca'da mutluluk, sevinç ve başarı anlamlarına gelen ''Alegria'', toplamda 15 ülkeden 55 kişilik uluslararası bir ekipten oluşuyor. 

Güç, yetenek, denge ve hızı, ihtişam ve şıklıkla harmanlayan ''Alegria'', sahne sanatlarında bir devrim niteliği taşıyor. Sahne tasarımı, müzikleri, dansları, kostümleri ve makyajlarıyla gösteri sanatlarında farklılık yaratan Cirque du Soleil'i bugüne kadar dünyanın farklı yerlerinde 100 milyondan fazla kişi izledi. 

Keyifli bir hafta sonu geçirmenizi dileriz...

Cirque Du Soleil Alegria gösterisiyle İstanbul'da!
Add a comment...

Post has attachment
Bebeğinizin kollarıyla vücudunu yukarı doğru ittirmeye başlaması, onun için fiziksel bir dönüm noktasıdır. Çünkü bebeğinizin emekleme pozisyonu almasına yardımcı olur. Tam yetişemeyeceği bir mesafeye bir oyuncak koyarak bebeğinizi teşvik edebilirsiniz.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded