Profile cover photo
Profile photo
BBT Sp. z o.o.
About
Posts

Post has attachment
Usługę filtracji dedykujemy przede wszystkim układom olejowym, w których poziom zanieczyszczeń mechanicznych jest niezgodny z odgórnie przyjętymi wymogami. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu jakość usług świadczonych w naszej firmie utrzymuje się na najwyższym poziomie: http://www.bbt-oil.com/pl/uslugi/filtracja-oleju. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

U nas kupią Państwo filtry pełnego przepływu DUO. Tego typu urządzenia przeznaczone są przede wszystkim do zatrzymywania zanieczyszczeń stałych. Dodatkowo można ich używać jako filtru liniowego. Więcej informacji na ten temat umieszczonych zostało pod adresem: http://www.bbt-oil.com/pl/uslugi/filtracja-oleju.
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdą Państwo usługi związane z filtrowaniem oleju pracującego w różnych urządzeniach. Specjalizujemy się w filtracji oleju używanego w układach smarowania, a w szczególności w prasach i wtryskarkach. Po więcej informacji zapraszamy na: http://www.bbt-oil.com/pl/uslugi/filtracja-oleju.
Photo
Add a comment...

Zajmujemy się modernizacją układów olejowych w turbinach energetycznych. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, dzięki czemu wszystkie zlecenia przeprowadzamy szybko i fachowo. Jeżeli poszukują Państwo fachowej firmy, która pomoże Wam dojść do ładu ze specjalistycznymi elementami napędowymi, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: www.bbt-oil.com.
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli jesteście Państwo ciekawi, co nowego dzieje się w naszej firmie, to zachęcamy do regularnego śledzenia strony internetowej: www.bbt-oil.com. Znajdziecie na niej informacje o ofercie oraz aktualnie obowiązujących promocjach. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
To, co odróżnia nas od konkurencji, to wysoka orientacja na klienta. Każdego dnia dokładamy starań, aby jakość naszych produktów i usług utrzymywała się na najwyższym poziomie. Na stronie internetowej: www.bbt-oil.com znajdą Państwo referencje, które otrzymaliśmy od zadowolonych klientów. Zapraszamy!
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, że głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja urządzeń do odwadniania oraz oczyszczania oleju. Korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych urządzeń, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że wszystkie zamówienia zrealizujemy szybko, starannie i terminowo. Zapraszamy: www.bbt-oil.com.
Photo
Add a comment...

Wszystkim naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług utrzymanych na najwyższym poziomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zdołaliśmy zdobyć wiedzę niezbędną do precyzyjnego wykonywania powierzonych zleceń. Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego partnera biznesowego, to jesteśmy do usług: www.bbt-oil.com.
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, że świadczymy usługi analityczne również innych parametrów oleju. Przez lata działalności zdołaliśmy nawiązać współpracę z wieloma instytucjami naukowymi posiadającymi akredytacje na wykonanie wielu analiz. Zapraszamy: http://bbt-oil.com/pl/uslugi/kompletacja-zestawow.
Photo
Add a comment...

Zajmujemy się wykonywaniem analiz laboratoryjnych podstawowych parametrów fizykochemicznych oleju. Wyniki wysyłamy Państwu w formie orzeczenia za pomocą poczty elektronicznej. Po więcej informacji zapraszamy na: http://bbt-oil.com/pl/uslugi/kompletacja-zestawow.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded