Profile cover photo
Profile photo
ОЛЬГА ИВАНОВНА ВОЛОШИНА
182 followers
182 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Завдання з англійської мови
Код доступу 8d2u4au
Photo
Add a comment...

Post has attachment
«Learning is a treasure that will follow its owner everywhere». (Chinese Proverb)
«Знання – це скарб, який всюди слідує за тим, хто ним володіє». (Китайське прислів’я)

14 грудня 2018 року відбувся І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. В олімпіаді прийняли участь дванадцять кращих знавців англійської мови Одеського центру професійно-технічної освіти. Всі учні показали гарні знання, гідно виконавши всі олімпіадні завдання.
Перемогу в І етапі олімпіади здобули учні групи №11 -
Стекачов Богдан – І місце.
Учень групи № 45 Павловський Сергій – ІІ місце.
Учень групи №35 Чинський Данило та учень групи №7 Белов Володимир - ІІІ місце.
Щиро вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів у вивченні іноземних мов!

#Одеса , #ДНЗОЦПТО , #Заходи, #Новини
#Odessa, #SEIOCVTT, #Activity_programme, #News
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
27.12.2018
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
"Скажи мені, і я забуду.
Покажи мені, - я зможу запам'ятати.
Дозволь мені це зробити самому,
і це стане моїм назавжди. "
Давня мудрість

19 грудня 2018 року для педагогів Одеського центру професійно-технічної освіти представником компанії «INTBOARD», офіційного представника технологій інтерактивного устаткування в Україні, було проведено майстер-клас з використання інтерактивної дошки в навчальному процесі.
Дошка завжди була і залишається невід’ємною складовою будь якого навчального кабінету. Місцем обміну інформацією між учнями та викладачем, адже більшу частину інформації ми одержуємо візуально.
Але технічний прогрес невблаганно рухається вперед, полегшуючи життя і спрощуючи роботу у всіх сферах людської діяльності. Навчати сучасних учнів так як навчали колись нас вже не можна, потрібно вже не просто встигати опановувати нові технології, а й випереджати своїх учнів. У сучасних підлітків ключовими засобами взаємодії з навколишнім світом стають гаджети та девайси. Вони живуть в оточенні яскравого світу комп’ютерних ігор та анімації і дуже швидко опановують мобільні пристрої і комп’ютер. Щоб постійно володіти увагою таких учнів і зробити навчання цікавим для них, викладач повинен мати у своєму розпорядженні яскраві інтерактивні матеріали та залучити сучасні цифрові технології.
Краще, що існує з технічних засобів наочного навчання в даний період часу, і що допомагає ефективній взаємодії викладача з учнями – це інтерактивна дошка. Завдяки їх використанню можна збільшити потенціал розкриття навчального матеріалу у порівнянні з використанням звичайної дошки чи навіть комп’ютера з проектором.
Інтерактивна (мультимедійна) дошка - це пристрій, що включає саму дошку-екран, комп'ютер з відповідним програмним забезпеченням і проектор, що транслює зображення на дошку.
Інтерактивна дошка була придумана, в першу чергу, для педагогів, і використовується ними з 1991 року, коли компанія SMART Technologies представила перший пристрій такого типу.
В останні кілька років мультимедійна дошка стала обов’язковим інструментом в навчальних закладах, зрівнявши рівень освіти із закордонним. Трудовий ринок поповнюють нові, професії, що потребують нових навичок та вмінь від молоді. Саме тому використання мультимедійних дошок стало таким актуальним.
Головною метою освіти – є навчити дітей використовувати здобуті знання на практиці. Зараз вже не достатньо взяти крейду та на дошці схематично зобразити якийсь процесс. Основною цінністю мультимедійної дошки є можливість взаємодії з зображенням. У них поєднуються проекційні технології із сенсорним пристроєм, тому така дошка не просто відображає те, що відбувається на комп'ютері, а дозволяє управляти процесом презентації, вносити виправлення й корективи, робити кольором позначки й коментарі, зберігати матеріали заняття для подальшого використання й редагування.
Проектор проектує вміст з комп’ютера на поверхню дошки, в той час як учитель керує вмістом за допомогою покажчика або торкання руки замість клавіатури і миші.
Все, що можна зробити на моніторі комп’ютера, можна відтворити на інтерактивній дошці. Педагог може створювати захоплюючі уроки присвячені окремій темі, а при підготовці до контрольної роботи чи ЗНО швидко повторити необхідний матеріал, адже в презентаціях завжди викладено стисло лише головний матеріал. Викладач може інтегрувати кілька елементів в план уроку, такі як веб-сайти, фотографії та музику, з якими можуть взаємодіяти учні, відповідати на усні запитання або навіть писати коментарі прямо на інтерактивній дошці. Розмір зображення та місце розміщення можуть змінюватися простим дотиком до екрана. Ця технологія перетворює навчальний кабінет в ефективне навчальне середовище за допомогою всього лише однієї інтерактивної дошки.
Взаємодія учнів з матеріалом, що вивчається дає найкращий результат. Дає можливість задіяти всіх учнів. Педагог може без зайвих клопотів перевірити рівень засвоєння інформації. Для цього необхідно створити тестові завдання з потрібної теми або ж використати спеціальні сервіси з готовими варіантами і декілька хвилин уроку присвятити перевірці. Інтерактивна дошка дозволить зробити це швидко та наочно.
Мультисенсорне, практичне навчання – кращий спосіб залучити учнів і мотивувати краще вчитися. Зараз існує безліч цікавих інтерактивних завдань. Вчитель може створювати власноруч чи використати готові.
Інтерактивна дошка – це жива взаємодія педагога і учнів, управління процесом обміну інформацією між ними. Ресурс, незамінний для навчання учнів з порушеннями слуху. Саме ці учні майже всю навчальну інформацію сприймають зорово. Інтерактивна дошка дозволяє піднести учням інформацію, використовуючи широкий діапазон засобів візуалізації (карти, таблиці, схеми, діаграми, фотографії тощо). Дозволяє створювати опорні конспекти, карти пам’яті, замінити великі за обсягом тексти навчальними зображеннями, відео з перекладом на жестову мову, тощо. Особливо цінним є можливість взаємодії з такими учнями в інклюзивних групах. Тобто розкриваються безмежні можливості навчання і вирішується ряд проблем. Все що відбувається на уроці викладач має можливість зберегти і за потреби повернутися до цього матеріалу з метою повторення, або надати для роботи учнів, які навчаються дистанційно.
Інтерактивна дошка є сучасним і необхідним інструментом професійного навчання. Це поєднання традиційних методів навчання та сучасних інформаційних технологій.
Звичайно, інтерактивна дошка не панацея, на успішність учнів впливають цілий ряд інших факторів, але, безумовно, це необхідний сучасний інструмент навчання сучасних учнів і необхідний інструмент створення доступного навчального середовища для учнів з особливими потребами.

Використані матеріали сайтів:
https://intboard.com.ua
https://osvita.ua
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
26.12.2018
15 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Вивчаємо англійську – пізнаємо світ!
12 грудня 2018 року учні Одеського центру професійно-технічної освіти взяли участь у Дев’ятому Всеукраїнському конкурсі «Гринвіч», найпопулярнішому конкурсі з англійської мови в Україні.
Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 105 від 07.02.2013 р., та в межах виконання програми вивчення та популяризації іноземних мов у середній школі. Метою Конкурсу є розвиток інтересу до англійської мови та культури англомовних країн, підвищення кваліфікації вчителів, удосконалення роботи з обдарованою молоддю, активізація позакласної роботи, надання учням можливості змагатися в масштабі, що виходить за рамки регіону.
Із «Гринвічем» пізнання англійської – захоплююча подорож до підкорення нових вершин, подорож у світ мови та літератури, історико-культурного розмаїття Англії та англомовних країн! Знання мов відкриває перед нами безліч можливостей і надихає на постійне самовдосконалення. Вивчаємо та пізнаємо світ!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
12.12.2018
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
28 вересня відбулися батьківські збори в групі №2 «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування; монтажник гіпсокартонних конструкцій; електрозварник ручного зварювання».
Було обговорено питання успішності та поведінки учнів, підведено підсумки першого місяця навчання, обрано склад батьківського комітету групи.
Психологом Григорчук І.О. проведено бесіду з батьками щодо загроз, які надходять нашим дітям з інтернету та правил безпеки в мережі.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
29.09.2018
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
В давнину найбагатшими країнами були ті,
Природа яких найбільш щедра;
Нині найбагатші країни – ті,
В яких людина найбільш діяльна.
Генрі Бокль
75 років тому, у 1943 році, у світ вийшла книга «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері, де головний герой твору сказав: «Прокинувся – приведи до ладу свою планету». Сьогодні ці слова актуальні як ніколи. Людство усвідомлює небезпеку скорочення життя на землі саме через забруднення навколишнього середовища. Однак тривогу відчуває далеко не кожен із нас. Звалища сміття, гори мінеральних добрив і пестицидів, сотні тисяч тон продуктів промислової і сільськогосподарської діяльності… Ось у що перетворюються чисті струмки, зелені гаї і сині моря й океани.
З кожним роком набуває більшої популярності захід, започаткований у 1986 році, - масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів»(InternationalCleanBeachday). Акція проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожен рік у 3-ті вихідні вересня, і проходить по всьому світу. Цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів.
Напередодні цього дня в Одеському центрі професійно-технічної освіти, для групи №2 було проведено годину спілкування на тему «Зробимо разом береги українських річок, озер та морів чистими»
Photo
Photo
14.09.2018
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Ось і пролунав перший дзвоник 2018-2019 навчального року. Ступили на нову життєву стежину тисячі випускників дев’ятих класів. З новими надіями та сподіваннями сьогодні вони прийшли до нових для них навчальних закладів, в тому числі і до Одеського центру професійно-технічної освіти. Ми, в свою чергу, бажаємо їм успішного навчання і сподіваємося що вони отримають сучасну престижну робітничу професію, стануть справжніми професіоналами своєї справи і своєю працею приноситимуть добробут і процвітання у своє життя, в життя своєї родини та своєї Батьківщини.
Після урочистої лінійки в групі №2 «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування; монтажник гіпсокартонних конструкцій; електрозварник ручного зварювання» з метою виховання в учнів почуття національної гідності, любові та поваги до історії Батьківщини та рідного краю, поглиблення знання учнів про Україну, про видатних українців, формувати переконання у нетлінності духовних скарбів народу та розвитку пізнавальної активності відбувся перший урок – інтелектуально-пізнавальна гра «Україна, якою я пишаюсь»

Де зелені хмари яворів
Заступили неба синій став,
На стежині сонце я зустрів,
Привітав його і запитав:

— Всі народи бачиш ти з висот,
Всі долини і гірські шпилі.
Де ж найбільший на землі народ?
Де ж найкраще місце на землі?

Сонце посміхнулося здаля:
— Правда, все я бачу з висоти,
Всі народи рівні. А земля
Там найкраща, де вродився ти!

Виростай, дитино, й пам'ятай:
Батьківщина — то найкращий край!
(Д. Павличко)
PhotoPhotoPhoto
03.09.2018
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
7 червня в Одеському центрі професійно-технічної освіти відбувся захист дипломних робіт. Випускники 16 групи навчалися за інтегрованою професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; машиніст холодильних установок».
Результати роботи показали, що педагогічний колектив ДНЗ ОЦПТО готує висококваліфікованих робітників, які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками зі своєї професії. Всі учні отримали позитивні оцінки.
Вітаємо учнів групи №16 з успішним захистом дипломних робіт та бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів на професійній ниві!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
13.06.2018
10 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
«The limits of my language are the limits of my world». (Ludwig Wittgenstein)
«Межі моєї мови – це межі мого світу». (Людвіг Вітгенштейн).
Вивчаємо англійську – пізнаємо світ!

У грудні 2017 року учні Одеського центру професійно-технічної освіти взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Гринвіч», найпопулярнішому конкурсі з англійської мови в Україні.
За результатами конкурсу 30 учасників отримали Сертифікати та подарунки. Викладачі – Сертифікат та еко-сумку для навчальних матеріалів з логотипом Конкурсу.
Організаційний комітет висловив подяку педагогам ДНЗ ОЦПТО за підтримку проекту та співпрацю в проведенні конкурсу в 2017 році. Особливу подяку висловили викладачам, які безпосередньо взяли на себе організацію конкурсу, провели активну роботу та продемонстрували високий рівень професіоналізму.
Організаційний комітет Конкурсу також бажає нашим учням жаги до знань, наполегливості та успіхів у навчанні, а педагогічному колективу – творчого натхнення та життєвого оптимізму. І організатори Конкурсу, і ми сподіваємося на продовження співпраці в майбутньому.
Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 105 від 07.02.2013 р., та в межах виконання програми вивчення та популяризації іноземних мов у середній школі. Метою Конкурсу є розвиток інтересу до англійської мови та культури англомовних країн, підвищення кваліфікації вчителів, удосконалення роботи з обдарованою молоддю, активізація позакласної роботи, надання учням можливості змагатися в масштабі, що виходить за рамки регіону.
Із «Гринвічем» пізнання англійської – захоплююча подорож до підкорення нових вершин, подорож у світ мови та літератури, історико-культурного розмаїття Англії та англомовних країн!


PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
10.06.2018
6 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded