Profile cover photo
Profile photo
Tartu Terminal AS
1 follower
1 follower
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Tartu Terminaal langetas täna teenindusjaamades mootoribensiini ning diislikütuse hindasid vastavalt 2,1 ja 1,1 sendi võrra. Mootoribensiin 95 maksab nüüd 0,999 ning diislikütus 1,042 eurot. Püsiklientidele lisandub soodustus -2 senti liitri kohta.

Euroajal pole kütuse hind nii madalal veel olnud.
Add a comment...

Post has attachment
Galerii
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-01-06
34 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Tere sõbrad,

Tahame Teile teada anda, Tartu Terminaal avas mõned päevad tagasi kaasaegse veebilehe, mis peaks andma oluliselt parema ülevaate ettevõtte käekäigust ning tegemistest. Ärikliendina on Teil väga lihtne ja mugav kodulehe vahendusel meilt personaalset pakkumist küsida ilma kõnede ning e-mailide vahetamiseta - võtame peale päringut Teiega juba ise ühendust!

Kuna meie jaamadevõrgustik pidevalt uueneb, siis oleme välja toonud ka teenused, mida erinevates jaamades pakume - samuti ka jaamade kontaktid. ID-kaarti saab endiselt kodulehel sooduskaardiks registreerida ning allahindlus samamoodi 2 senti igalt liitrilt (kaart hakkab kehtima ca 10 minuti jooksul peale selle registreerimist). Kellel ID kaarti ei ole, saab jaamadest tellida endale meie sooduskaardi!

Peagi avame ka iseteeninduskeskkonna, kus kõigil klientidel saab soovi korral olema oma konto, et hoida oma kütusekuludel mugavamalt silma peal.

Pidevalt uueneb ka uudisterubriik, kus hakkame kajastama kütuseturgu puudutavaid olulisemaid sündmusi!
Uutest jaamadest anname teada juba lähiajal!

Seniks teguderohket aasta algust!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded