Profile cover photo
Profile photo
Wani Usługi Remontowe Michał Górka
About
Wani Usługi Remontowe Michał Górka's posts

Post has attachment
Krążą pogłoski, że nikt nie świadczy lepszych usług remontowych. Jesteśmy fachowcami, którzy świetnie znają się na rzeczy. Warto nam zaufać. Gwarantujemy 100% zadowolenia i satysfakcji! Na stronie internetowej: http://wani.com.pl/ zamieściliśmy więcej informacji o profilu naszej działalności.
Photo

Post has attachment
Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem. Mamy na swoim koncie setki udanych realizacji. Remontowaliśmy mieszkania, domy, a także budynki użyteczności publicznej. Warto nam zaufać. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://wani.com.pl/, gdzie znajdą Państwo więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Poszukują Państwo fachowców na medal? Ekipy remontowej, która zna się na rzeczy? Lepiej nie mogli Państwo trafić! Dla nas to bułka z masłem, zatem mogą nam Państwo zaufać. Na stronie internetowej: http://wani.com.pl/ zamieściliśmy więcej informacji o profilu naszej działalności.
Photo

Post has attachment
Przydałoby się odświeżyć kuchnię? Ściany są brudne, kafelki nie takie, podłoga woła o pomstę do nieba? Znak, że czas na remont! Warto wybrać ekipę, która zna się na rzeczy! Na stronie internetowej: http://wani.com.pl/ zamieściliśmy więcej informacji o profilu naszej działalności: 
Photo

Post has attachment
Marzą Państwo o nowym, ciekawym wnętrzu? Pragną Państwo zmian? Tak z okazji rozpoczęcia nowego roku? Zatem zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług! Na stronie internetowej: http://wani.com.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu wszystkiego, co najlepsze! Aby ten magiczny i piękny czas mogli Państwo spędzić w ciepłej i pełnej miłości atmosferze. Aby mogli Państwo naładować akumulatory na 2017 rok! Wszystkiego dobrego życzy firma Wani! http://wani.com.pl 
Photo

Post has attachment
Szpachlowanie? Dla nas to bułka z masłem! Wybierając naszą firmę nie muszą Państwo o nic się martwić. Jesteśmy profesjonalistami na medal! Współpraca z nami to istna przyjemność. Na stronie internetowej: http://wani.com.pl/kontakt/ znajdą Państwo nasze dane kontaktowe. Do usłyszenia!
Photo

Post has attachment
Mają Państwo nierówne ściany? Zauważyli na nich Państwo drobne dziury lub inne niedoskonałości, które nie wyglądają estetycznie? Gipsowanie ścian rozwiąże ten problem! Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy bowiem profesjonalnie. Na stronie internetowej: http://wani.com.pl/oferta/ znajdą Państwo więcej informacji o naszej ofercie.
Photo

Post has attachment
Chcieliby Państwo zmienić kolor ścian? A może nałożyć tapetę z fajnym, oryginalnym wzorem? Polecamy się! Nasi fachowcy zrobią to w mig! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co wyróżnia nas na rynku. Zapraszamy do owocnej współpracy. Na stronie internetowej: http://wani.com.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji o naszej ofercie.
Photo

Post has attachment
Marzą Państwo o remoncie? Świetny pomysł! Uważamy, że raz na jakiś czas warto zmienić coś w swoim domu! Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Od lat świadczymy kompleksowe usługi remontowe. Na stronie internetowej: http://wani.com.pl/ znajdą Państwo więcej informacji o profilu naszej działalności.
Photo
Wait while more posts are being loaded